Will Smith w niebieskim kolorze, czyli Dżin z Aladyna w pełnej krasie!

Disney stawia obecnie na odświeżanie swoich klasyków. Otrzymaliśmy już aktorską wersję "Pięknej i Bestii", w realizacji są takie produkcje, jak "Król Lew" czy "Dumbo", a wielkimi krokami zbliża się premiera "Aladyna", którego pierwsze zapowiedzi podzieliły fanów za sprawą wyglądu Dżina, którego portretuje Will Smith. Wygląda jednak na to, że w postprodukcji sporo się zmieniło.

Wszystko miało swój początek krótko po premierze pierwszego trailera, gdy w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia promocyjne widowiska. Na jednym z nich widać było Willa Smitha jako dżina. Problem w tym, że bohater nie był ucharakteryzowany na niebiesko. Widzowie zaczęli zastanawiać się czy tak właśnie będzie prezentował się filmie, a jeśli nie to kiedy ujrzymy go w pełnej krasie. Najnowszy spot telewizyjny przynosi nam odpowiedź na to pytanie!

W filmie wystąpią: Will Smith (dżin); Mena Massoud (Aladdyn); Naomi Scott (Jasmine), Marwan Kenzari (Jafar), Navid Negahban (sułtan), Nasim Pedrad (Dalia), Billy Magnussen (książę Anders) i Numan Acar (Hakim).

Premiera widowiska została zaplanowana na 24 maja 2019 roku.