Wojna terminatorów na największym kinowym ekranie IMAX!


  Terminator: Genisys to najnowsza część historii o wojnie pomiędzy maszynami i ludźmi. Jej najnowszy rozdział widzowie zobaczą w najlepszej jakości dźwięku i obrazu już od 3 lipca we wszystkich kinach IMAX! Terminator, zgodnie z obietnicą, powrócił i przyszykował dla swoich fanów masę niespodzianek.

  3 lipca kina IMAX wezmą udział w najważniejszej na Ziemi rozgrywce wojny „gatunków". Terminator: Genisys to pierwsza część zupełnie nowej trylogii, która ma dla fanów pierwowzoru mnóstwo niespodzianek. Druga część mistrza gatunku Jamesa Camerona stała się klasykiem lat dziewięćdziesiątych, a najnowsza produkcja to świeże spojrzenie na chronologię wydarzeń w serii.

  Przyszłość już nadeszła
  Genisys to także bardzo duży skok w technologii filmowej. Nowy Terminator jest przepełniony fantastycznymi efektami specjalnymi i pojedynkami pomiędzy androidami różnych generacji. W kinach IMAX, widzowie będą mogli zobaczyć walkę T-800 w najostrzejszej formie obrazu, w której każdy detal szkieletu cyborga będzie idealnie widoczny. Kuloodporny i zmiennokształtny robot T-1000 będzie dosłownie błyszczał na ekranie, a dzięki samokalibrującemu się systemowi dźwiękowemu, widzowie znajdą się w centrum największej wojny maszyn w historii kina. W obsadzie najlepsze nazwiska Hollywood. Na ekranie zobaczymy Arnolda Scharzeneggera (Maggie), Emilie Clarke (Gra o Tron), Jasona Clarke'a (Ewolucja Planety Małp), Jaia Courtney (Zbuntowana), i gwiazdę kina koreańskiego Byung Hun-Lee (Ujrzałem Diabła).. Finał wieloletniej bitwy pomiędzy ludźmi, a maszynami wkrótce dobiegnie końca.

  Załamanie czasoprzestrzeni
  W jednej ze scen filmu Terminator: Genisys, cyborg T-800 wita z wycelowaną strzelbą swojego sobowtóra. Najnowszy film o wojnie ludzi z maszynami to zupełnie nowe spojrzenie na chronologię wydarzeń ze znanej widzom serii. W wyniku kompletnego zamieszania w czasoprzestrzeni, bohaterowie wszystkich trzech części spotkają się w jednym wymiarze. Niektórzy odmienieni, niektórzy z wrogimi zamiarami. Żeby uporządkować naszą przyszłość będzie trzeba wprowadzić poważne zmiany w nurcie czasu. Co się wydarzyło w przyszłości? Dlaczego doszło do załamania czasoprzestrzeni? Co John Connor nazywa projektem Genisys? Odpowiedzi na te wszystkie pytania zna tylko jedna istota: nieśmiertelny android T-800.

  Premiera filmu Terminator: Genisys odbędzie się we wszystkich kina IMAX (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już 3 lipca. Film będzie wyświetlany także w salach Škoda 4DX™ w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka również i na ekranach kin Cinema City w całej Polsce również od 3 lipca.

  Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.