Wolverine kolejną grą zmierzającą na Playstation 5! Insomniac Games stworzy własne uniwersum gier na bazie komiksów Marvela?

Outpost 2
Wolverine

Insomniac Games najwyraźniej nie ma zamiaru spocząć na laurach i oprócz zapowiedzianego już Marvel's Spider-Man 2 tworzy także grę poświęconą jednemu z najbardziej lubianych X-Menów. Czy to oznacza, że studio szykuje fundamenty pod jakąś większą, opartą na komiksach Marvela 

Sony najwyraźniej postanowiło dość mocno wkroczyć na rynek gier ze świata Marvela. Oprócz szykowanej części drugiej Spider-Mana, w produkcji znalazł się tytuł poświęcony Wolverinowi. Zapowiedź ta wywołała od razu spekulacje, czy twórcy chcą w ten sposób postawić podwaliny pod nowe uniwersum. Za produkcję obu gier odpowiada w końcu to samo studio, a nie da się ukryć, że w przypadku Marvel Cinematic Universe wspólny świat się jak najbardziej sprawdził.

Czy zatem możemy oczekiwać w przyszłości kolejnych produkcji, które w pewnym momencie zaczną się przeplatać? Tego jeszcze nie wiemy. Na chwilę obecną otrzymaliśmy jedynie krótki teaser nowej gry. Wszystko jednak jest możliwe.