Wrogie Niebo powraca na antenę Scifi

    Tajemniczy najeźdźcy z kosmosu i dzielni obrońcy Ziemi znów zawładną Scifi Universal. Noah Wyle ponownie wcieli się w profesora historii Toma Masona. Na antenę z trzecim sezonem powraca Wrogie Niebo – jeden z najlepszych seriali science fiction ostatnich lat, wyprodukowany przez samego Stevena Spielberga. Trzeci sezon serialu Wrogie Niebo pojawi się na kanale Scifi od 9 kwietnia o 22.00.

    Wrogie niebo to fascynujący, mroczny serial science fiction o wykładowcy historii, który z konieczności stał się wojownikiem ruchu oporu. Po ataku istot z innej planety na ziemi zaczął panować chaos. Ci, którzy nie zginęli podczas inwazji, muszą teraz walczyć z tajemniczymi najeźdźcami. Obcy są bardzo inteligentni, a w walce z ludźmi stosują bardzo zaawansowane technologie. W obliczu zagłady ziemianie muszą się zjednoczyć w grupy i walczyć razem przeciwko najeźdźcom. Jednym z takich oddziałów dowodzi profesor historii wojskowości Tom Mason, który wykorzystuje swoją rozległą wiedzę, by stawić opór wrogim przybyszom.

    W nowym sezonie, którego akcja toczy się w siedem miesięcy po finale drugiego sezonu, walka z obcym najeźdźcą jest coraz bardziej zaciekła. Tom Mason jest teraz osobą publiczną i stara się jak najlepiej wypełniać należące do niego obowiązki. Jednocześnie przygotowuje się wraz z Anne do narodzin swojego dziecka. Po stronie ziemian stoi rasa Volm, która pomaga w walce z wrogimi Skittersami. Tymczasem ruch oporu nawiązuje współpracę z ekspertem w dziedzinie energii jądrowej, by stworzyć nowy, śmiertelnie niebezpieczny rodzaj broni. Powstaje też podejrzenie, że wśród partyzantów ukrywa się zdrajca.
    Wrogie Niebo, trzeci sezon - od 9 kwietnia o 22.00 na kanale Scifi Universal.