Wyciekło 18 minut materiału z anulowanej gry na podstawie niezrealizowanego filmu o Spider-Manie!

Outpost 2
Spider-Man 4

Pamiętacie jeszcze problemy, jakie napotkała potencjalna część czwarta kinowego Spider-Mana Sama Raimiego? Twórca nie mógł dojść do porozumienia z Sony i ostatecznie marka doczekała się restartu. Jak się okazuje, w produkcji była już gra, która miała być adaptacją niezrealizowanego filmu.

Ostatnia część trylogii Sama Raimiego bardzo podzieliła widzów, a także doprowadziła do konfliktu pomiędzy reżyserem, a wytwórnią Sony. Twórca miał zamiar zrealizować kolejny film, jednak jego wizja znacznie odbiegała od tego, co chcieliby ujrzeć na ekranie inwestorzy. Ostatecznie projekt został anulowany, a marka doczekała się restartu. Niewielu jednak wie, że równolegle toczyły się prace nad grą Spider-Man 4, która miała zadebiutować w okolicach premiery filmu. Teraz, po wielu latach możemy przekonać się, jak by się prezentowała. 

Materiał pochodzi z wczesnej wersji produkcji realizowanej z myślą o konsoli XBOX 360. Wyraźnie w oczy rzuca się brak wielu modeli postaci, czy kulejące animacje. Nie ma się jednak co temu dziwić. Twórcy mieliby jeszcze przynajmniej rok na dokończenie swojego dzieła. Możemy także podejrzewać, że premiera tytułu odbyłaby się także i na innych platformach.