Z Hulka do nowego Spider-Mana!

    Małą ciekawostkę mogły odkryć osoby, które miały już okazję widzieć nowy film o Spider-manie, a przy okazji oglądały "Hulka" Anga Lee z 2003 roku. Jak się okazuje, w "Spider-Man: Homecoming" pojawia się w pewnej postaci Jennifer Connelly, która wcześniej wcielała się w postać ukochanej Bruce'a Bannera, czyli Betty Ross. Kogo tym razem zagrała?

    Uwaga, dalsza część tekstu może zawierać pewien drobny spoiler.

    Geneza postaci Spider-Mana ukazana w nowym filmie trochę różni się od tego, do czego byliśmy przyzwyczajeni. Jak wiemy z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", Peter Parker działał już przez jakiś czas jako zamaskowany obrońca Nowego Jorku, jednak kostium, w jakim wystąpił w filmie został mu podarowany przez Tony'ego Starka. Właśnie z nowym strojem związana jest rola Connelly. Aktorka użyczyła głosu Karen, która jest systemem sztucznej inteligencji zarządzającej kostiumem Człowieka Pająka. Nie byłoby w tym może nic szczególnego, gdyby nie fakt, że prywatnie mężem aktorki jest Paul Bettany, który podkładał głos pod Jarvisa, a obecnie wciela się w postać Visiona.

    Jon Watts postanowił udzielić krótkiego komentarza na ten temat. Reżyser stwierdził: "Tak, to żona Jarvisa. To naprawdę super, prawda?"

    Światowa premiera "Spider-Man: Homecoming" odbyła się 28 czerwca.