Zbrodnie Grindelwalda z finalnym zwiastunem!

    Warner Bros. opublikowało w sieci finalny zwiastun filmu "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". Materiał robi naprawdę dobre wrażenie i sprawia, że z jeszcze większą niecierpliwością czekamy na listopadową premierę!

    Finalny zwiastun "Zbrodni Grindelwalda" zadebiutował w sieci i wywołał naprawdę spore zamieszanie. Wszystko ze względu na pewne sceny, o których pisać nie będziemy. Sami musicie to zobaczyć! Fani przeróżnych teorii z pewnością będą zadowoleni!

    Grindelwald ucieka i zaczyna gromadzić wokół siebie zwolenników swoich teorii. Na drodze ponownie stanie mu Newt Scamander, który tym razem zyska wsparcie samego Dumbledore'a. Czy jednak przyszły dyrektor Hogwartu będzie w stanie skutecznie walczyć z kimś, kto kiedyś odgrywał tak wielką rolę w jego życiu?

    Film "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" zadebiutuje w naszym kraju 16 listopada 2018 roku.

    W głównych rolach wystąpią: Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterston (Tina Goldstein), Johnny Depp (Gelert Grindelwald), Jude Law (Albus Dumbledore), Alison Sudol (Queenie Goldstein) i Dan Fogler (Jacob Kowalski). Reżyseruje David Yates.