Zdjęcia do Stranger Things 3 ruszą już wkrótce!

    Już w kwietniu ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "Stranger Things". Przebój Netfliksa zdobył naprawdę spore uznanie krytyków, jak i samej publiczności, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że platforma nie ma zamiaru zwalniać tempa i realizuje właśnie kontynuację. Materiał będzie nagrywany w Atlancie.

    Trzeci sezon "Stranger Things" przedstawi nam zupełnie nowe zagrożenie, które nie będzie powiązane z tajemniczą istotą stojącą za sezonem drugim. Twórcy nie chcą jednak zdradzić, cóż takiego spotka naszych bohaterów. Zaznaczyli jedynie, że tym razem dadzą Willowi nieco odpocząć od katastrof, które go dotykały.

    Scenariusz jest już gotowy i rozplanowany na osiem odcinków. Do swoich ról powrócą: Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Jim Hopper), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Millie Bobby Brown (Jedenastka), Gaten Matarazzo ( Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Joe Keery (Steve Harrington), Cara Buono (Karen Wheeler) i Randy Havens (Pan Clarke).

    Na chwilę obecną nie jest znana data premiery trzeciego sezonu. Gdy tylko się dowiemy, od razu damy znać.