Zdjęcia do nowych "Pogromców duchów" ruszą już w maju?

    Informacja o realizacji kolejnego filmu o "Pogromcach duchów" wywołała bardzo mieszane reakcje. Niektórzy fani ucieszyli się na wieść o tym, że produkcja będzie kontynuacją oryginalnej serii. Inni natomiast, mając w pamięci niewypał jakim okazało się widowisko z 2016 roku, woleliby aby marka już nie wracała. Kolejna część jest jednak już faktem, a w maju prawdopodobnie ruszą do niej zdjęcia!

    Nowych informacji dostarcza nam wpis na Twitterze którym podzielił się portal Discussing Film. Wyraźnie zaznaczono, że pierwszy klaps na planie padnie w poniedziałek 13 maja. Data ta wydaje się realna, gdyż premiera filmu została wyznaczona na lato przyszłego roku, a to z kolei oznacza, że twórcom nie zostało już zbyt wiele czasu na realizację.


    Na chwilę obecną nie wiemy prawie nic na temat tego, co nas czeka. Mówi się jedynie o nowym, młodszym zespole, który miałby przejąć pałeczkę po oryginalnej drużynie pogromców. Nie wiemy także czy do obsady powróci ktokolwiek z oryginalnej ekipy. Jeżeli tak, to najprawdopodobniej wystąpi w roli mentora, który będzie uczył nowicjuszy.

    Premiera została wyznaczona na 10 lipca 2020 roku.