Zmiany w premierach Foxa, na New Mutants przyjdzie nam sporo poczekać!

Wytwórnia Fox postanowiła zmienić grafik nadchodzących premier związanych z X-Menami. Niestety, niektóre z nich mogą nie przypaść do gustu fanom.

Zacznijmy może od informacji dobrej. Druga część Deadpoola zadebiutuje w kinach dwa tygodnie wcześniej. Pierwotnie wyznaczona na 1 czerwca premiera przesunęła się na 18 maja, czyli tydzień przed "Solo: A Star Wars Story". Przy okazji Ryan Reynolds podzielił się z fanami nowym zdjęciem prezentującym katany Wade Wilsona.


Gorsze wiadomości dotyczą natomiast "Nowych mutantów", którzy mieli pojawić się w kinach w kwietniu tego roku. Ich debiut został opóźniony i to aż o 10 miesięcy! Widowisko ma pojawić się dopiero 22 lutego 2019 roku. Nie podano oficjalnego powodu takiej decyzji. Fani jednak już się zastanawiają, czy film okazał się tak kiepski, że czekają go poważne zmiany. The Warp podaje, że produkcja, która miała zostać wprowadzona na rynek jako horror, po prostu nie jest wystarczająco przerażająca i twórcy muszą coś w tej kwestii zmienić.

Gambit również zaliczył zmianę z 14 lutego 2019 roku na 7 czerwca 2019 roku. W tym wypadku nie ma jednak zaskoczenia. Obraz cały czas boryka się z problemami i właśnie stracił trzeciego reżysera.