Agenci T.A.R.C.Z.Y

Pierwszy teaser szóstego sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y. już jest!

Na premierę szóstego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." musimy niestety trochę dłużej poczekać. Czas ten może umilić nam jednak pierwszy teaser trailer, który właśnie zadebiutował w sieci. Materiał zdradza kilka szczegółów z nadchodzącej produkcji, jednak przy okazji stawia sporo nowych pytań.

Premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce w wakacje tego roku. W rolach głównych powrócą: Chloe Bennet (Daisy "Skye" Johnson), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Iain De Caestecker (Leo Fitz), Ming-Na Wen (Melinda May), Henry Simmons (Alphonso "Mack" Mackenzie) i inni.

Agent Coulson nie powróci w szóstym sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y.?

Zakończenie piątego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y. jasno nam pokazało, że przyszłość agenta Coulsona nie maluje się zbyt różowo. Fani jednak cały czas wierzyli, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i powróci sezonie szóstym. Niestety, wszystko wskazuje na to, że grany przez Clarka Gregga bohater faktycznie rozstał się na dobre z ekipą. Nie jest oficjalnie wymieniany w obsadzie, a niektórzy aktorzy mówią wprost, że nie żyje.

Czy Agenci T.A.R.C.Z.Y. odczują wydarzenia z "Avengers: Infinity War"?

Pierwszy sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." miał naprawdę świetny crossover z filmem "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz". Od tego czasu serial zaczął jednak iść własnym torem i z każdym kolejnym sezonem padały w nim coraz mniejsze nawiązania do rozgrywających się w tym czasie filmów. Czy premiera "Avengers: Infinity War" coś w tej kwestii zmieni?

Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013 - )

Phil Coulson powraca jako lider małej grupy wyspecjalizowanych agentów T.A.R.C.Z.Y., których zadaniem jest pilnowanie porządku na świecie i eliminowanie zagrożeń nie wymagających interwencji superbohaterów. Zadania postawione przed drużyną nie są jednak proste, a każdy kolejny dzień przynosi coraz bardziej zaskakujące odkrycia.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. (Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.) na chwilę obecną doczekali się pięciu sezonów. Każdy z nich liczy po 22 odcinki.

Strony