Agenci T.A.R.C.Z.Y

Czy Agenci T.A.R.C.Z.Y. odczują wydarzenia z "Avengers: Infinity War"?

Pierwszy sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." miał naprawdę świetny crossover z filmem "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz". Od tego czasu serial zaczął jednak iść własnym torem i z każdym kolejnym sezonem padały w nim coraz mniejsze nawiązania do rozgrywających się w tym czasie filmów. Czy premiera "Avengers: Infinity War" coś w tej kwestii zmieni?

Agenci T.A.R.C.Z.Y. (2013 - )

Phil Coulson powraca jako lider małej grupy wyspecjalizowanych agentów T.A.R.C.Z.Y., których zadaniem jest pilnowanie porządku na świecie i eliminowanie zagrożeń nie wymagających interwencji superbohaterów. Zadania postawione przed drużyną nie są jednak proste, a każdy kolejny dzień przynosi coraz bardziej zaskakujące odkrycia.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. (Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.) na chwilę obecną doczekali się pięciu sezonów. Każdy z nich liczy po 22 odcinki.

Nowe zdjęcia i jubileuszowe plakaty promujące dwa kolejne odcinki "Agentów T.A.R.C.Z.Y.

W sieci ukazały się nowe zdjęcia promujące najbliższe dwa epizody Agentów T.A.R.C.Z.Y. Serial, po krótkiej przerwie, powróci na antenę 2 marca.

Oprócz zdjęć znajdziecie także pięć jubileuszowych plakatów przygotowanych z okazji emisji setnego epizodu produkcji. Każdy poster promuje inny sezon. Który Waszym zdaniem prezentuje się najlepiej?

Agenci T.A.R.C.Z.Y. otrzymają piąty sezon!

Jeżeli śledzicie przygody Agentów T.A.R.C.Z.Y., to z pewnością wiecie, że serial zaliczył pewien spadek jakościowy w stosunku do poprzednich sezonów. Odbiło się to dość mocno na oglądalności, a to z kolei nie zwiastowało dobrze w kontekście potencjalnego piątego sezonu. Fani mogą być jednak spokojni. Bohaterowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Strony