aktorzy

  Ciekawostka: Batman uczy bezpieczeństwa na drodze!

  Dla niektórych prawdziwy klasyk, dla innych symbol kiczu lat sześćdziesiątych. Co by nie mówić, Batman w wykonaniu Adama Westa na zawsze zapisał się w historii kina. Właśnie opublikowano materiał wideo w którym Mroczny Rycerz... uczy dzieci, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę!

  LucasFilm posiada cyfrowe kopie wszystkich aktorów z Gwiezdnych Wojen?

  Czasami bardzo trudno dobrać odpowiedniego aktora, który miałby wcielić się w postać sprzed lat. Widzimy to choćby na przykładzie Aldena Ehrenreicha, który portretuje obecnie młodszą wersję Hana Solo. Dobór odtwórcy nie wszystkim przypadł do gustu. Co jednak, gdyby na ekranie przywrócić młodego Harrisona Forda?

  Iain Glen o ostatnim sezonie Gry o tron

  Praca na planie ósmego sezonu "Gry o tron" cały czas posuwa się do przodu. Premiera serialu została wyznaczona na 2019 rok, tak więc jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na oficjalne materiały związane z mającymi tam nastąpić wydarzeniami. Na szczęście aktorzy chętnie dzielą się niektórymi detalami.

  Andy Serkis o postaci Snoke'a

  Andy Serkis udzielił niedawno wywiadu dla Entertainment Weekly w którym ujawnił, że pomiędzy nim, a reżyserem "Ostatniego Jedi" wybuchła prawdziwa dyskusja dotycząca historii granej przez niego postaci.

  UWAGA! W dalszej części tekstu znajdują się informacje zawierające duży spoiler związany z wydarzeniami z filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi".

  Strony