aktorzy

Arnie Hammer o swoim powrocie do DC

Arnie Hammer nie miał do tej pory szczęścia w relacjach z filmami DC Comics. Aktor miał wcielić się w postać Batmana w szykowanym w 2006 roku pierwszym filmie o Lidze Sprawiedliwości. Niestety strajk scenarzystów sprawił, że produkcja ostatecznie nie powstała. Fani mieli jednak nadzieję, że aktor dostanie jeszcze swoje pięć minut.

Nie żyje Adam West

Kolejny aktor opuścił ten świat. Tym razem przyszło nam pożegnać Adama Westa, człowieka, który (nie tylko) starszemu pokoleniu kojarzył się z rolą Batmana w filmie i serialu z lat dziewięćdziesiątych. Zmarł z powodu krótkiej walki z leukemią, chorobą nowotworową atakującą białe krwinki. Miał 88 lat.

Robert Pattinson prawie wyleciał z obsady Zmierzchu?

Co by nie mówić o serii „Zmierzch”, jedno trzeba przyznać. Ekranizacje powieści Stephenie Meyer stały się prawdziwym przebojem wśród nastolatek na całym świecie i przyniosły w sumie ponad 3 miliardy dolarów wpływów z biletów. Przyczyniły się także do rozwoju kariery Roberta Pattinsona. Aktor przyznał niedawno, że mało brakowało, a wyleciałby z obsady!

Nie żyje Grzegorz Stelmaszewski

Smutna wiadomość do nas dotarła. Nie żyje Grzegorz Stelmaszewski, aktor znany z takich filmów, jak: "Edi", "Sztuczki", "Job", czy "Służby Specjalne". Miał 54 lata. Fanom Wiedźmina dał się poznać dzięki użyczeniu swojej twarzy i mimiki głównemu przeciwnikowi Geralta w pierwszym zwiastunie "Dzikiego Gonu".

Tomasz Bagiński wspomina go tak:

Sigourney Weaver powróci jako Ripley w kolejnym prequelu Obcego?

Tytuł może brzmi nieco mało prawdopodobnie zważywszy na fakt, że od premiery pierwszego Obcego minęło już prawie czterdzieści lat, a Sigourney Weaver zdążyła się w tym czasie trochę zestarzeć, jednak Ridley Scott naprawdę rozważa zaangażowanie aktorki do jednego z sequeli mającego już wkrótce premierę "Alien: Covenant".

W rolę Cable'a wcieli się...

Fani już od dawna starali się przewidzieć, któż taki może wcielić się w postać Cable'a, który ma pojawić się w drugiej części Deadpoola. Typowano choćby Pierce'a Brosnana, który pojawił się na pewnym zdjęciu wraz z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem, przy okazji wywołując dyskusję na temat tego, czy Logan także zagości w produkcji.

Wiemy kto zagra Albusa Dumbledore'a w drugiej części Fantastycznych Zwierząt!

Fakt pojawienia się postaci Albusa Dumbledore'a w drugiej części widowiska "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć" znany nam jest już od zeszłego roku, kiedy to oficjalnie potwierdzono obecność postaci w filmie. Do tej pory jednak tajemnicą było kto wcieli się w bohatera. Na to pytanie poznaliśmy jednak odpowiedź.

Carrie Fisher powróci w "Star Wars: Episode IX"

Rok 2016 był tragiczny dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wcielająca się w postać księżniczki Lei Carrie Fisher, zmarła z powodu rozległego ataku serca, którego doznała na pokładzie samolotu. Jak się jednak okazuje, jej bohaterka pojawi się jeszcze na wielkim ekranie i bynajmniej nie za sprawą magii komputerów jak miało to miejsce w "Łotrze 1".

Ian McKellen wyjaśnia czemu nie został Dumbledorem

Postać Dumbledore'a w serii filmów o Harrym Potterze odgrywana była przez dwóch aktorów. W pierwszych dwóch częściach dyrektora Hogwartu portretował Richard Harris, po jego śmierci propozycję objęcia roli skierowano do Iana McKellena, który jednak jej nie przyjął. Aktor postanowił podzielić się z fanami informacją dlaczego tak właśnie postąpił.

Zdjęcia do kolejnych Avatarów ruszą jeszcze w tym roku?

Być może ciężko niektórym z Was uwierzyć, ale możliwe, że w końcu doczekamy się pierwszego klapsa na planie kolejnych części Avatarów. Tak przynajmniej twierdzi Sigourney Weaver, która w części pierwszej wcielała się w postać doktor Grace Augustine. Jak wiadomo, aktorka powróci w kolejnych filmach, jednak z całą pewnością w nieco innej postaci. Jakiej?

Strony

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus