aktorzy

Sigourney Weaver powróci jako Ripley w kolejnym prequelu Obcego?

Tytuł może brzmi nieco mało prawdopodobnie zważywszy na fakt, że od premiery pierwszego Obcego minęło już prawie czterdzieści lat, a Sigourney Weaver zdążyła się w tym czasie trochę zestarzeć, jednak Ridley Scott naprawdę rozważa zaangażowanie aktorki do jednego z sequeli mającego już wkrótce premierę "Alien: Covenant".

W rolę Cable'a wcieli się...

Fani już od dawna starali się przewidzieć, któż taki może wcielić się w postać Cable'a, który ma pojawić się w drugiej części Deadpoola. Typowano choćby Pierce'a Brosnana, który pojawił się na pewnym zdjęciu wraz z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem, przy okazji wywołując dyskusję na temat tego, czy Logan także zagości w produkcji.

Wiemy kto zagra Albusa Dumbledore'a w drugiej części Fantastycznych Zwierząt!

Fakt pojawienia się postaci Albusa Dumbledore'a w drugiej części widowiska "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć" znany nam jest już od zeszłego roku, kiedy to oficjalnie potwierdzono obecność postaci w filmie. Do tej pory jednak tajemnicą było kto wcieli się w bohatera. Na to pytanie poznaliśmy jednak odpowiedź.

Carrie Fisher powróci w "Star Wars: Episode IX"

Rok 2016 był tragiczny dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wcielająca się w postać księżniczki Lei Carrie Fisher, zmarła z powodu rozległego ataku serca, którego doznała na pokładzie samolotu. Jak się jednak okazuje, jej bohaterka pojawi się jeszcze na wielkim ekranie i bynajmniej nie za sprawą magii komputerów jak miało to miejsce w "Łotrze 1".

Ian McKellen wyjaśnia czemu nie został Dumbledorem

Postać Dumbledore'a w serii filmów o Harrym Potterze odgrywana była przez dwóch aktorów. W pierwszych dwóch częściach dyrektora Hogwartu portretował Richard Harris, po jego śmierci propozycję objęcia roli skierowano do Iana McKellena, który jednak jej nie przyjął. Aktor postanowił podzielić się z fanami informacją dlaczego tak właśnie postąpił.

Zdjęcia do kolejnych Avatarów ruszą jeszcze w tym roku?

Być może ciężko niektórym z Was uwierzyć, ale możliwe, że w końcu doczekamy się pierwszego klapsa na planie kolejnych części Avatarów. Tak przynajmniej twierdzi Sigourney Weaver, która w części pierwszej wcielała się w postać doktor Grace Augustine. Jak wiadomo, aktorka powróci w kolejnych filmach, jednak z całą pewnością w nieco innej postaci. Jakiej?

Hawkeye jednak nie pojawi się w "Ant-Man and the Wasp"?

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o plotce, która obiegła Hollywood. Głosiła ona, że Jeremy Renner pojawi się w "Ant-Man and the Wasp". Teraz poznaliśmy oficjalne stanowisko reżysera, który postanowił wypowiedzieć się w kwestii obsady produkcji.

Plotka: Jeremy Renner pojawi się w "Ant-Man and the Wasp"?

Jeżeli wierzyć plotkom, jakie w ostatnim czasie obiegły Hollywood, to możemy przypuszczać, że Jeremy Renner, wcielający się w postać Hawkeye'a w ekranizacjach marvelowskich komiksów, pojawi się także w "Ant-Man and the Wasp". Aktor podobno zrezygnował z udziału w "Mission: Impossible 6", gdyż miał już dość odgrywania postaci Williama Brandta.

Nowy Matrix nie będzie rebootem. Film opowie o Morfeuszu?

"Matrix" od zawsze budził emocje. Dzieło, wtedy jeszcze braci Wachowskich, wprowadziło nową jakość, a także pomysły, które następnie wykorzystywano nie tylko w kinematografii ale także choćby w grach komputerowych. Nic więc dziwnego, że temat powrotu do tego świata co jakiś czas przewija się w internecie.

Strony

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus