aktorzy

  Zimowy Żołnierz dostanie swoje pięć minut w Czarniej Panterze?

  Wszyscy, którzy widzieli film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" doskonale wiedzą, jak potoczyła się w nim historia Zimowego Żołnierza. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, że bohater może pojawić się chociaż na chwilę w widowisku "Czarna Pantera". Do sprawy postanowił odnieść się Sebastian Stan.

  Tom Holland chciałby aby Tobey Maguire wystąpił w kolejnym Spider-Manie!

  Tom Holland jest bez wątpienia najlepszym odtwórcą Spider-Mana, jaki do tej pory miał okazję pojawić się na wielkim ekranie. Aktor wielokrotnie był chwalony za to, z jaką lekkością odgrywa postać Petera Parkera. W udzielonym niedawno wywiadzie przyznał jednak, że chciałby aby w kolejnym filmie powrócił Tobey Maguire.

  Mark Hamill chciał zagrać przeciwnika Spider-Mana!

  Mark Hamill nie może narzekać na brak zajęć. W ostatnich latach powrócił do odgrywania roli Luke'a Skywalkera, zagrał także w "Kingsman: Tajne służby", a nawet znalazł czas by wystąpić w roli Trickstera we Flashu. Jest jednak rola, która bardzo marzyła się aktorowi. Chciał zagrać przeciwnika Spider-Mana.

  Z Hulka do nowego Spider-Mana!

  Małą ciekawostkę mogły odkryć osoby, które miały już okazję widzieć nowy film o Spider-manie, a przy okazji oglądały "Hulka" Anga Lee z 2003 roku. Jak się okazuje, w "Spider-Man: Homecoming" pojawia się w pewnej postaci Jennifer Connelly, która wcześniej wcielała się w postać ukochanej Bruce'a Bannera, czyli Betty Ross. Kogo tym razem zagrała?

  Arnie Hammer o swoim powrocie do DC

  Arnie Hammer nie miał do tej pory szczęścia w relacjach z filmami DC Comics. Aktor miał wcielić się w postać Batmana w szykowanym w 2006 roku pierwszym filmie o Lidze Sprawiedliwości. Niestety strajk scenarzystów sprawił, że produkcja ostatecznie nie powstała. Fani mieli jednak nadzieję, że aktor dostanie jeszcze swoje pięć minut.

  Nie żyje Adam West

  Kolejny aktor opuścił ten świat. Tym razem przyszło nam pożegnać Adama Westa, człowieka, który (nie tylko) starszemu pokoleniu kojarzył się z rolą Batmana w filmie i serialu z lat dziewięćdziesiątych. Zmarł z powodu krótkiej walki z leukemią, chorobą nowotworową atakującą białe krwinki. Miał 88 lat.

  Robert Pattinson prawie wyleciał z obsady Zmierzchu?

  Co by nie mówić o serii „Zmierzch”, jedno trzeba przyznać. Ekranizacje powieści Stephenie Meyer stały się prawdziwym przebojem wśród nastolatek na całym świecie i przyniosły w sumie ponad 3 miliardy dolarów wpływów z biletów. Przyczyniły się także do rozwoju kariery Roberta Pattinsona. Aktor przyznał niedawno, że mało brakowało, a wyleciałby z obsady!

  Nie żyje Grzegorz Stelmaszewski

  Smutna wiadomość do nas dotarła. Nie żyje Grzegorz Stelmaszewski, aktor znany z takich filmów, jak: "Edi", "Sztuczki", "Job", czy "Służby Specjalne". Miał 54 lata. Fanom Wiedźmina dał się poznać dzięki użyczeniu swojej twarzy i mimiki głównemu przeciwnikowi Geralta w pierwszym zwiastunie "Dzikiego Gonu".

  Tomasz Bagiński wspomina go tak:

  Sigourney Weaver powróci jako Ripley w kolejnym prequelu Obcego?

  Tytuł może brzmi nieco mało prawdopodobnie zważywszy na fakt, że od premiery pierwszego Obcego minęło już prawie czterdzieści lat, a Sigourney Weaver zdążyła się w tym czasie trochę zestarzeć, jednak Ridley Scott naprawdę rozważa zaangażowanie aktorki do jednego z sequeli mającego już wkrótce premierę "Alien: Covenant".

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus