aktorzy

  Iain Glen o ostatnim sezonie Gry o tron

  Praca na planie ósmego sezonu "Gry o tron" cały czas posuwa się do przodu. Premiera serialu została wyznaczona na 2019 rok, tak więc jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na oficjalne materiały związane z mającymi tam nastąpić wydarzeniami. Na szczęście aktorzy chętnie dzielą się niektórymi detalami.

  Andy Serkis o postaci Snoke'a

  Andy Serkis udzielił niedawno wywiadu dla Entertainment Weekly w którym ujawnił, że pomiędzy nim, a reżyserem "Ostatniego Jedi" wybuchła prawdziwa dyskusja dotycząca historii granej przez niego postaci.

  UWAGA! W dalszej części tekstu znajdują się informacje zawierające duży spoiler związany z wydarzeniami z filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi".

  Mark Hamill zagra Vesemira? Jest na to szansa!

  Marka Hamilla nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor znany najbardziej z roli Luke'a Skywalkera, a także dubbingowania postaci Jokera, wyraził zainteresowanie udziałem w realizowanym przez Netfliksa serialu.

  Hamill chciałby wcielić się w Vesemira. Jest tylko jeden, drobny problem. Aktor przyznaje, że nie ma pojęcia kim jest ta postać.

  Ezra Miller i Ray Fisher o zmianie na stanowisku reżysera "Ligi Sprawiedliwości"

  "Liga Sprawiedliwości" nie spełniła oczekiwań fanów. Film odniósł finansową porażkę, a jednym z wymienianych powodów są problemy na stanowisku reżysera. Produkcję nadzorował Zack Snyder, a w późniejszym etapie rolę tę przejął Joss Whedon. Co jednak o tych zmianach sądzą gwiazdy występujące w filmie?

  Everett Ross nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

  Everett Ross, czyli bohater grany przez Martina Freemana, miał okazję zadebiutować w Marvel Cinematic Universe w widowisku "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Obecnie nieco ważniejszą rolę odgrywa w "Czarnej Panterze". Czy na tym zakończy się jego przygoda z filmami o superbohaterach? Zdecydowanie nie!

  Thomas Haden Church powraca do świata superbohaterów

  Thomas Haden Church zapisał się widzom w pamięci rolą Sandmana w trzeciej części Spider-Mana. Aktor wyznał właśnie, że już wkrótce ponownie ujrzymy go na ekranie, tym razem jednak w zupełnie innej produkcji, o której "nie powinien mówić".

  Church miał okazję niedawno wypowiedzieć się na temat swojej filmowej przyszłości.

  Stephen Lang nie wie, kim jest Cable, ale chciałby zagrać...

  Stephen Lang był przez pewien czas typowany przez fanów do roli Cable'a w drugiej części Deadpoola. Niektórzy sądzili wręcz, że jest pewnym kandydatem i dość mocno zdziwili się, gdy posadę zgarnął Josh Brolin. Sam aktor postanowił niedawno wypowiedzieć się na ten temat i przyznał, że nie żałuje tego, że nie dostał angażu, gdyż tak naprawdę nawet nie wie, kim jest wspomniany bohater. Przy okazji wspomniał jednak, kogo tak naprawdę chciałby zagrać.

  Strony