aktorzy

  Ioan Gruffudd dołączy do MCU?

  Marvel już kilka razy pokazał, że chętnie angażuje do swoich produkcji aktorów, którzy już wcześniej starali się zaistnieć w superbohaterskim świecie. Tak było w przypadku Chrisa Evansa, który obecnie portretuje Kapitana Amerykę, podobnie kwestia wyglądała u Michaela B. Jordana, który w tym roku zadebiutował w roli Killmongera w Czarnej Panterze. Obu panów łączyła jedna rzecz. Wcielali się wcześniej w postać Johnny'ego Storma z Fantastycznej Czwórki.

  Ciekawostka: Batman uczy bezpieczeństwa na drodze!

  Dla niektórych prawdziwy klasyk, dla innych symbol kiczu lat sześćdziesiątych. Co by nie mówić, Batman w wykonaniu Adama Westa na zawsze zapisał się w historii kina. Właśnie opublikowano materiał wideo w którym Mroczny Rycerz... uczy dzieci, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę!

  LucasFilm posiada cyfrowe kopie wszystkich aktorów z Gwiezdnych Wojen?

  Czasami bardzo trudno dobrać odpowiedniego aktora, który miałby wcielić się w postać sprzed lat. Widzimy to choćby na przykładzie Aldena Ehrenreicha, który portretuje obecnie młodszą wersję Hana Solo. Dobór odtwórcy nie wszystkim przypadł do gustu. Co jednak, gdyby na ekranie przywrócić młodego Harrisona Forda?

  Strony