Alien: Paradise Lost

Prolog "Obcy: Przymierze" dostępny w sieci!

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera widowiska "Obcy: Przymierze" sprawia, że twórcy coraz intensywniej promują swoje dzieło. Jednym z elementów kampanii jest opublikowany prolog, który zdradza kilka informacji o tym, co tak właściwie stało się po finale "Prometeusza". Zachęcamy do zapoznania się z klimatycznym materiałem, no chyba, że wolicie uniknąć potencjalnych spoilerów.

Fox kasuje nowe grafiki z "Obcy: Przymierze", gdyż zawierały spoilery?

W sieci pojawiły się ostatnio nowe grafiki związane ze zbliżającą się premierą nowego filmu o Obcym. Problem w tym, że wytwórnia Fox zdecydowała się bardzo szybko je usunąć. Powodem miał być fakt, że zawierały w sobie spoilery związane z tym, co czeka bohaterów w filmie (jakby nie było łatwo się tego domyślić?).

Raj utracony na nowym plakacie z Obcego

Kojarzycie obraz "Raj utracony" autorstwa Gustave Dore? Jeżeli tak, to myślę, że podobnie jak ja dostrzeżecie podobieństwo pomiędzy nim, a nowym plakatem promującym zbliżające się widowisko o Obcym. Ciekawostką jest, że film pierwotnie zwał się właśnie "Alien: Paradise lost", jednak w trakcie prac zmieniono tytuł na "Alien: Covenant".

Prolog nowego Obcego dostępny w sieci!

Jeżeli jesteście ciekawi jak zaczyna się najnowszy film o sympatycznym ksenomorfie, to zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który znajdziecie poniżej. Twórcy postanowili nieco podgrzać atmosferę i w ramach promocji swojego najnowszego dzieła, wrzucili do sieci czterominutowy prolog widowiska "Obcy: Przymierze"

Ekipa "Przymierza" na nowym zdjęciu

Do premiery "Obcy: Przymierze" zostało już niewiele czasu. Film zadebiutuje w kinach już 19 maja tego roku. Tymczasem w sieci pojawiło się nowe zdjęcie z produkcji. Widzimy na nim załogę statku Covenant w pełnym składzie. Po raz pierwszy mamy także okazję ujrzeć granego przez Jamesa Franco kapitana Bransona.

Prometeusz 2 przed Obcym 5


Niestety tak. Neill Blomkamp ogłosił na Twitterze, że prace nad piątą odsłoną serii Obcy zostały wstrzymane na rzecz drugiej części Prometeusza, która jak może wiecie nosi pompatyczny tytuł Alien: Paradise Lost. Ridley Scott najwyraźniej chce sobie przemyśleć kilka rzeczy. A w filmie zobaczymy całkowicie nowy gatunek obcego. Hmm...

Tweet reżysera Dystryktu 9 w rozwinięciu newsa. Premiera filmu zapowiedziana została na końcówkę maja 2017 roku.

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus