Alien: Paradise Lost

  Ridley Scott przeprasza za Prometeusza

  "Prometeusz" Ridley'a Scotta został praktycznie zmiażdżony przez krytyków. Film co prawda znalazł grono odbiorców, jednak fani, którzy nasłuchali się szumnych zapowiedzi o niezwykłym prequelu Obcego poczuli zawód. Reżyser za bardzo odszedł od wizji, jaką roztaczał na długo przed premierą widowiska, a co za tym idzie, zupełnie minął się z oczekiwaniami publiczności.

  Prolog "Obcy: Przymierze" dostępny w sieci!

  Zbliżająca się wielkimi krokami premiera widowiska "Obcy: Przymierze" sprawia, że twórcy coraz intensywniej promują swoje dzieło. Jednym z elementów kampanii jest opublikowany prolog, który zdradza kilka informacji o tym, co tak właściwie stało się po finale "Prometeusza". Zachęcamy do zapoznania się z klimatycznym materiałem, no chyba, że wolicie uniknąć potencjalnych spoilerów.

  Fox kasuje nowe grafiki z "Obcy: Przymierze", gdyż zawierały spoilery?

  W sieci pojawiły się ostatnio nowe grafiki związane ze zbliżającą się premierą nowego filmu o Obcym. Problem w tym, że wytwórnia Fox zdecydowała się bardzo szybko je usunąć. Powodem miał być fakt, że zawierały w sobie spoilery związane z tym, co czeka bohaterów w filmie (jakby nie było łatwo się tego domyślić?).

  Raj utracony na nowym plakacie z Obcego

  Kojarzycie obraz "Raj utracony" autorstwa Gustave Dore? Jeżeli tak, to myślę, że podobnie jak ja dostrzeżecie podobieństwo pomiędzy nim, a nowym plakatem promującym zbliżające się widowisko o Obcym. Ciekawostką jest, że film pierwotnie zwał się właśnie "Alien: Paradise lost", jednak w trakcie prac zmieniono tytuł na "Alien: Covenant".

  Prolog nowego Obcego dostępny w sieci!

  Jeżeli jesteście ciekawi jak zaczyna się najnowszy film o sympatycznym ksenomorfie, to zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który znajdziecie poniżej. Twórcy postanowili nieco podgrzać atmosferę i w ramach promocji swojego najnowszego dzieła, wrzucili do sieci czterominutowy prolog widowiska "Obcy: Przymierze"

  Ekipa "Przymierza" na nowym zdjęciu

  Do premiery "Obcy: Przymierze" zostało już niewiele czasu. Film zadebiutuje w kinach już 19 maja tego roku. Tymczasem w sieci pojawiło się nowe zdjęcie z produkcji. Widzimy na nim załogę statku Covenant w pełnym składzie. Po raz pierwszy mamy także okazję ujrzeć granego przez Jamesa Franco kapitana Bransona.

  Strony