Angel.A

  Angel.A

  Przenosimy widzów do świata ciemnego i postapokaliptycznego, świata przyszłości, po wybuchu bomby nuklearnej. Sztuczna inteligencja pełni służebną rolę wobec człowieka. Ludzie i świat przez nich ożywiony dzielą się na frakcje, nikt nie może czuć się bezpiecznie. ANGEL.A to opowieść, która traktuje o losach niezwykłej dziewczyny, stworzonej na wzór człowieka. To jednak nie koniec wyjątkowości robota modelu A. Angel.A jest pozbawiona kodów bezpieczeństwa, które są jedynym gwarantem posłuszeństwa wobec ludzi.

  ANGEL.A na plakatach!

  Poniżej prezentujemy Wam kilka nowych plakatów promujących niezwykłą produkcję, jaką jest ANGEL.A. Film, za którego reżyserię odpowiada Adam Nowak, powoli nabiera kształtów. Twórcy zakończyli właśnie dokrętki, jednak nie wykluczają, że jeszcze na plan powrócą, gdyż starają się, aby produkcja stała się pełnometrażowym widowiskiem.

  Oto, co o produkcji mówią sami twórcy:

  Na planie "Angel.A" padł ostatni klaps!

  Zakończyły się zdjęcia do szykowanego przez widowiska "Angel.A". Utrzymana w klimatach cyberpunku produkcja charakteryzuje się naprawdę nowatorskim podejściem do tworzonych w naszym kraju filmów. Twórcy w każdej chwili dopieszczają swoje dzieło, aby widzowie otrzymali najwyższej jakości kino sci-fi.

  Angel.A liczy na Wasze wsparcie!

  Jakiś czas temu informowaliśmy Was o niezwykle ambitnym polskim projekcie, który ma szansę mocno namieszać na rynku naszego rodzimego kina. W końcu produkcji sci-fi próżno u nas szukać, a film, o którym mowa, ma szansę udowodnić, że w naszym kraju może powstać prawdziwe dzieło. Wspomniane widowisko to oczywiście "Angel.A" Adama Nowaka.

  Angel.A - Sztuczna inteligencja, człowieczeństwo. Wolność wyboru, a kod zero-jedynkowy

  Czy w Polsce może powstać ciekawy film łączący w sobie elementy cyberpunku i kina post apokaliptycznego? Wydawać by się mogło, że tego typu produkcja wymaga niesamowitego wręcz nakładu finansowego, a także sporego sztabu specjalistów od efektów specjalnych. Tymczasem są w naszym kraju osoby, które chcą pokazać, że pieniądze to nie wszystko, bo najważniejsze jest zaangażowanie i pasja. Jedną z nich jest Adam Nowak, a "Angel.A" to jego dzieło, które już wkrótce może udowodnić, że Polacy nie gęsi i swoje filmy mają.

  Sztuczna inteligencja, człowieczeństwo. Wolność wyboru, a kod zero-jedynkowy.

  Świat po globalnym konflikcie. Rządy upadły. Kontrolę przejmują korporację. Naukowcy wymyślają sztuczną inteligencję jednak protokoły bezpieczeństwa pozbawiają ją wolności wyboru, dlatego w świecie roboty pełnią tylko funkcję służebne. Poza wielkimi miastami są tereny niczyje czyli ruiny dawnych metropolii i miejsce zwane Azylem, gdzie wpływy korporacji nie sięgają.


  Monika Chrzanowska wciela się w główną bohaterkę filmu