Anime

  Dragon Ball Super - Broly z nowymi plakatami

  Broly nie jest postacią nową w uniwersum Dragon Balla. Do tej pory pojawił się w trzech filmach. nadchodzące widowisko będzie jednak wyjątkowe, gdyż po raz pierwszy bohater zostanie oficjalnie włączony do serialowego kanonu. Wcześniejsze produkcje rozgrywały się niezależne, jednak popularność bohatera sprawiła, że Akira zdecydował się go w oryginalną historię.

  "Dragon Ball Super: Broly" z oficjalnym zwiastunem

  Pamiętacie te czasy, gdy w pewnym momencie pustoszały wszystkie podwórka, a Dragon Ball Z królował nie tylko w telewizji, ale dotarł także do naszych kin? Po kilku latach przerwy, seria powróciła z oficjalną kontynuacją, która pchnęła tytuł na nowe tory. Dragon Ball GT zostalo uznane za niekanoniczne (Akira Toryiama nie był twórcą tej serii), a nowa odsłona przygód Goku i spółki wywołała dość mieszane odczucia. Teraz, po zakończeniu Dragon Ball Super otrzymamy film, w którym powróci jedna z najciekawszych postaci z uniwersum, czyli Broly, Legendarny Super Sayianin.

  Fani pokazują studiu Fox, jak powinien wyglądać aktorski Dragon Ball

  Parę lat temu wytwórnia Fox wypuściła do kin twór, który teoretycznie miał być pełnoprawną ekranizacją Dragon Balla. Widowisko było tak złe, że w pewnym momencie fani doczekali się nawet oficjalnych przeprosin ze strony Bena Ramsey'a będącego scenarzystą widowiska.

  8. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

  Od piątku Kazimierz Dolny i Janowiec nad Wisłą wypełniają tłumy kinomanów. Do 10 sierpnia miasteczka zdominują widzowie i goście specjalni 8. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Podczas tegorocznego filmowego święta zostaną zaprezentowane trzy filmy z repertuaru Monolith Films. „Zrywa sięwiatr”, „Bellę i Sebastiana” oraz „Pojmanych” widzowie będą mogli zobaczyć 9 sierpnia.