Ant-Man and the Wasp

  Evangeline Lilly nie chce solowego filmu o Wasp?

  Evangeline Lilly świetnie poradziła sobie z rolą Osy. Aktorka przyznała kiedyś, że nie spodziewała się tego, że przyjdzie jej zagrać superbohaterkę. Jej debiut w tej roli okazał się jednak strzałem w dziesiątkę i bardzo szybko pojawiły się głosy, że powinna otrzymać solowy film. Lilly jednak nie jest zainteresowana takim obrotem spraw gdyż uważa, że odbyłoby się to ze szkodą dla potencjalnego filmu.

  Evangeline Lilly o potencjalnej części trzeciej Ant-Mana

  Aktorka udzieliła niedawno wywiadu dla The Hollywood Reporter. Mówiła o swojej roli w produkcji, a także kilku tematach związanych z realizacją filmu. W pewnym momencie padło pytanie o to, czy ma nadzieję na część trzecią. Aktorka odparła, że tak jak za pierwszym razem,wszystko zależy od fanów. Jeżeli ci pójdą do kin, a film okaże się w ich odczuciu produkcją wartą docenienia, to kolejne widowisko powstanie.

  Finalny zwiastun "Ant-Man and the Wasp" już jest!

  "Ant Man and the Wasp" otwiera nowy rozdział w historii jednego z najmniejszych (rozmiarem) superbohaterów świata. W następstwie wydarzeń, jakie miały miejsce w "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" Scott Lang zmaga się z konsekwencjami swoich wyborów, których dokonał zarówno jako superbohater, jak i ojciec. Gdy stara się jakoś uporządkować życie rodzinne, ponownie w jego świecie pojawiają się Hope van Dyne i Dr. Hank Pym. Bohater będzie musiał założyć skafander i razem z Wasp odkryć sekrety z przeszłości.

  Ant-Man and the Wasp (2019)

  "Ant Man and the Wasp" otwiera nowy rozdział w historii jednego z najmniejszych (rozmiarem) superbohaterów świata. W następstwie wydarzeń, jakie miały miejsce w "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" Scott Lang zmaga się z konsekwencjami swoich wyborów, których dokonał zarówno jako superbohater, jak i ojciec. Gdy stara się jakoś uporządkować życie rodzinne, ponownie w jego świecie pojawiają się Hope van Dyne i Dr. Hank Pym. Bohater będzie musiał ponownie założyć skafander i razem z Wasp odkryć sekrety z przeszłości.

  Peyton Reed obiecuje, że "Ant-Man i Osa" nie będzie komedią romantyczną

  Już w tym roku zadebiutuje druga część Ant-Mana. Film od samego początku przewidziany został jako produkcja, w której nie tylko Scott Lang przywdzieje superbohaterski strój. Fani obawiali się jednak, że widowisko stanie się komedią romantyczną. Peyton Reed postanowił rozwiać te wątpliwości.

  Scott Lang i Hope Van Dyne gotowi do akcji w Ant-Man and the Wasp

  Wielkimi krokami zbliżają się premiery dwóch widowisk Marvela, czyli "Czarnej Pantery" i "Avengers: Infinity War". Nie zapominajmy jednak, że w 2018 roku pojawi się jeszcze jeden film rozgrywający się w tym uniwersum, czyli "Ant-Man and the Wasp". Na nowym zdjęciu mamy po raz pierwszy okazję ujrzeć ich w strojach.

  Strony