Ant-Man and the Wasp

  Ant-Man and the Wasp (2019)

  "Ant Man and the Wasp" otwiera nowy rozdział w historii jednego z najmniejszych (rozmiarem) superbohaterów świata. W następstwie wydarzeń, jakie miały miejsce w "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" Scott Lang zmaga się z konsekwencjami swoich wyborów, których dokonał zarówno jako superbohater, jak i ojciec. Gdy stara się jakoś uporządkować życie rodzinne, ponownie w jego świecie pojawiają się Hope van Dyne i Dr. Hank Pym. Bohater będzie musiał ponownie założyć skafander i razem z Wasp odkryć sekrety z przeszłości.

  Peyton Reed obiecuje, że "Ant-Man i Osa" nie będzie komedią romantyczną

  Już w tym roku zadebiutuje druga część Ant-Mana. Film od samego początku przewidziany został jako produkcja, w której nie tylko Scott Lang przywdzieje superbohaterski strój. Fani obawiali się jednak, że widowisko stanie się komedią romantyczną. Peyton Reed postanowił rozwiać te wątpliwości.

  Scott Lang i Hope Van Dyne gotowi do akcji w Ant-Man and the Wasp

  Wielkimi krokami zbliżają się premiery dwóch widowisk Marvela, czyli "Czarnej Pantery" i "Avengers: Infinity War". Nie zapominajmy jednak, że w 2018 roku pojawi się jeszcze jeden film rozgrywający się w tym uniwersum, czyli "Ant-Man and the Wasp". Na nowym zdjęciu mamy po raz pierwszy okazję ujrzeć ich w strojach.

  Randall Park dołączył do uniwersum Marvela!

  Randall Park, aktor, którego możecie kojarzyć choćby z roli Kim Dzong Una w filmie "Wywiad ze słońcem narodu", dołączył właśnie do obsady "Ant-Man and The Wasp", czyli kontynuacji bardzo ciepło przyjętego Ant-Mana z 2015 roku. Aktor wcieli się w jednego z agentów T.A.R.C.Z.Y.

  Hawkeye jednak nie pojawi się w "Ant-Man and the Wasp"?

  W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o plotce, która obiegła Hollywood. Głosiła ona, że Jeremy Renner pojawi się w "Ant-Man and the Wasp". Teraz poznaliśmy oficjalne stanowisko reżysera, który postanowił wypowiedzieć się w kwestii obsady produkcji.

  Strony