Aquaman

  Black Manta i Ocean Master na nowych zdjęciach z "Aquamana"

  Dzięki Entertainment Weekly, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z mającego mieć w tym roku premierę "Aquamana". Na materiałach mamy okazję przyjrzeć się bliżej postaci Ocean Mastera i Black Manty. W przypadku tego drugiego widzimy także jego charakterystyczny hełm.

  Kiedy otrzymamy pierwszy zwiastun "Aquamana"?

  Co prawda premiera "Aquamana" przewidziana jest dopiero na 21 grudnia, jednak fani już teraz zastanawiają się, kiedy przyjdzie nam ujrzeć pierwszy zwiastun widowiska. Nieco światła na ten temat rzucił ostatnio James Wan.

  Wan postanowił zabrać głos w tej sprawie premiery pierwszego trailera "Aquamana" i wyjaśnić, dlaczego zwleka z opublikowaniem pierwszej zapowiedzi.

  Plotka: Pierwsze, testowe pokazy Aquamana za nami? Jak ocenia się film?

  Warner Bros. prawdopodobnie zorganizowało wczoraj pierwsze, zamknięte pokazy testowe "Aquamana" Jamesa Wana. Piszemy "prawdopodobnie", gdyż informacja nie uzyskała jeszcze potwierdzenia ze strony wytwórni. Zaczęły się jednak pojawiać pierwsze opinie o filmie i są zaskakująco dobre!

  Black Manta założy swój charakterystyczny hełm?

  O tym, że Arthur Curry spotka zarówno Ocean Mastera, jak i Black Mantę w solowym filmie o przygodach Aquamana, wiemy już od jakiegoś czasu. James Wan, który reżyseruje widowisko, postanowił udostępnić pewien post w mediach społecznościowych. Czyżby chciał nam tym coś zasugerować?

  Na planie Aquamana padł pierwszy klaps!

  Już oficjalnie rozpoczęły się pierwsze zdjęcia do "Aquamana", czyli kolejnego widowiska powstającego we współpracy DC Comics i Warner Bros. Informację taką podał na swoim Twitterze reżyser, James Wan. Przy okazji możemy się także przyjrzeć pierwszemu zdjęciu prosto z planu.

  Na chwilę obecną nie znamy jeszcze szczegółów związanych z fabułą widowiska.

  Premiera nowego zwiastuna Ligi Sprawiedliwości już jutro, a dzisiaj...

  Już jutro swoją premierę będzie miał nowy zwiastun "Ligi Sprawiedliwości" Film, którego premierę wyznaczono na listopad tego roku, zjednoczy na wielkim ekranie takie postaci, jak Batman, Superman, Flash, Aquaman, "Wonder Woman" i Cyborg". Widowisko w reżyserii Zacka Snydera będzie odpowiedzią DC na Marvelowskich Avengers. Bohaterowie będą musieli się zjednoczyć i zmierzyć z zagrożeniem, jakiego do tej pory świat nie widział. Szczegółów zbyt wiele nie znamy, jednak prawdopodobnie jutrzejszy trailer nieco bardziej naświetli sytuację.

  Patrick Wilson spotka Aquamana

  Patrick Wilson, aktor znany z takich filmów, jak Obecność czy Watchmen. Strażnicy, dołączył właśnie do obsady dwóch widowisk szykowanych przez DC. Przyjdzie mu się wcielić w przyrodniego brata Aquamana, Orma, znanego także jako Ocean Master. Aktor zadebiutuje już w pierwszej części "Ligi sprawiedliwości", jednak to w szykowanym na 2018 rok "Aquamanie" odegra większą rolę.

  Szczegóły fabuły filmu nie są jeszcze znane, natomiast "Liga Sprawiedliwości" będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń, które mogliśmy oglądać w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bruce Wayne postanawia zebrać wokół siebie ludzi obdarzonych supermocami. Ma nadzieję, że gdy nadejdzie odpowiedni czas, będą w stanie razem stanąć przeciwko zagrożeniu, jakiego do tej pory świat nie widział.

  Część pierwsza pojawi się w kinach 16 listopada 2017 roku. W rolach głównych wystąpią: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Ray Fisher (Cyborg), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman) i Ezra Miller (Flash).

  Strony