Avengers 3: Infinity War

  T’Challa nie będzie sam w „Avengers: Infinity War”

  Już po pierwszych pokazach „Czarnej Pantery” publiczność zaczęła zastanawiać się nad tym, które postaci powrócą w trzeciej części Avengers. Wygląda na to, że poznaliśmy odpowiedź.

  Shuri i M’Baku znajdą swoje miejsce w „Avengers: Infinity War”. Jest to z całą pewnością bardzo dobra wiadomość dla fanów, którzy zdążyli już polubić bohaterów wykreowanych przez Letitie Wright i Winstona Duke’a.

  Trailer „Avengers: Infinity War” już jest!

  Po dziesięciu latach od premiery pierwszej części „Iron Mana”, czyli filmu, który stał się początkiem Marvel Cinematic Universe, do kin na całym świecie trafi część trzecia „Avengers”. Rok 2018 z pewnością będzie wyjątkowy, gdyż produkcja zamknie pewien spory rozdział w historii uniwersum. Co będzie później? Tego na razie nie wiemy. Chwilowo możemy skupić się jednak na pierwszej zapowiedzi „Infinity War”. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo!

  Thanos nie będzie jedynym przeciwnikiem Avengersów?

  Praca na planie "Avengers: Infinity War" idzie pełną parą. Nic więc dziwnego, że powoli zaczynają pojawiać się różnego rodzaju przecieki. Jednym z nich są zdjęcia, które zdążyły dość mocno namieszać. Widzimy na nich aktora, który w trakcie sesji Motion Capture, stoi na jakimś kamiennym balkonie. Tym jednak, co wzbudziło sensację jest trzymana przez niego broń.

  Plotka: Infinity War bez jednego, ważnego bohatera?

  Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do kolejnej części "Avengers". Nic dziwnego, że o widowisku robi się coraz głośniej, będzie to w końcu największa produkcja MCU, jaka do tej pory powstała. Na ekranie spotka się ponad sześćdziesiąt bohaterów. Jak się jednak okazuje, może wśród nich zabraknąć... Spider-Mana.

  Poznaliśmy zarys fabularny Avengers: Infinity War?

  Do premiery trzeciej części "Avengers" zostało jeszcze sporo czasu, jednak coraz częściej możemy natknąć się na nowe informacje dotyczące produkcji. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Thanos działa już na planie i przygotowuje się do pierwszych zdjęć, a tymczasem portal Latino Review twierdzi, że poznał zarys fabularny filmu. Możecie się z nim zapoznać w rozwinięciu newsa. Ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami!

  Thanos już na planie

  Choć do rozpoczęcia zdjęć do "Avengers: Infinity War" zostało jeszcze trochę czasu (pierwszy klaps planowany jest na listopad), to niektóre osoby już pracują na planie. W sieci pojawiło się zdjęcie braci Russo oraz Josha Brolina, wcielającego się w Thanosa, którego mogliśmy obserwować w scenie po napisach umieszczonej w pierwszej części Avengers, a także w "Strażnikach galaktyki" w których odegrał nieco większą rolę. Zdjęcie znajdziecie w rozwinięciu newsa.

  Chwilowo nie jest jeszcze znany oficjalny opis fabuły. Wiadomo jedynie, że ma to być największa, do tej pory zrealizowana produkcja Marvela, w której według słów Joe Russo ujrzymy 67 bohaterów. "Avengers: Infinity War" pojawi się w kinach 26 kwietnia 2018 roku.