Avengers 4

  Mark Ruffalo zdradził tytuł "Avengers 4"?

  Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) miał okazję niedawno wystąpić w programie "Jimmy Fallon Show". Aktor wypowiadał się na temat przyszłorocznej odsłony "Avengers" i prawdopodobnie zdradził w tym miejscu tytuł produkcji. Tak przynajmniej można sądzić po fakcie, że jego wypowiedź (na prośbę aktora) została ocenzurowana, a bracia Russo żartobliwie stwierdzili, że jest zwolniony.


  Bracia Russo zażartowali sobie z fanów!

  "Avengers: Infinity War" to jedynie część większej historii, która swój finał znajdzie w kwietniu przyszłego roku. Od samego początku było wiadomo, że tytuł kontynuacji może być spoilerem zdradzającym ważne wydarzenia, a co za tym idzie jego ogłoszenie zostało odsunięte w czasie. Fani liczyli, że jakieś szczegóły poznamy podczas San Diego Comic-Con, jednak Marvel nie miał tam swojego stanowiska. Bracia Russo nagrali jednak pewien materiał, w którym bardzo ochoczo mówili o tytule "Avengers 4". Był tylko jeden mały problem.

  Joss Whedon przyznaje, że nie miał pomysłu na Thanosa

  Choć pierwsza odsłona Avengersów odniosła ogromny sukces, to już jej kontynuacja nie była tak udana. Fani zarzucali jej powielanie schematów, nieciekawego przeciwnika, a także kilka drobniejszych przewinień. Ostatecznie okazało się, że Joss Whedon stracił stanowisko reżysera części trzeciej, a funkcję przekazano braciom Russo, których widowisko "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" okazało się prawdziwym hitem. Jak się jednak okazuje, to nie słaby wynik zadecydował o takim ruchu. Wpływ na to mógł mieć sam Whedon.

  Do sieci wyciekły nowe grafiki koncepcyjne z "Avengers 4" i "Kapitan Marvel"

  Nowe materiały prezentują nam bohaterów, których ujrzymy na ekranie w nadchodzącym widowisku. Warto zwrócić uwagę na to, że Hulk także tutaj ma na sobie dziwny uniform, który już wcześniej mieliśmy okazję ujrzeć w innym materiale (powyżej). War Machine także posiada zmodyfikowaną zbroję. Dalej widzimy także Kapitana Amerykę ponownie bez brody i kilku innych bohaterów.

  Scenarzyści o "Avengers 4": "Fani nie mają pojęcia, co szykujemy!"

  W natłoku informacji o "Avengers: Infinity War" można zapomnieć, że w przyszłym roku czeka nas premiera czwartej części filmu. Ta owiana jest wielką tajemnicą i nawet jej tytuł jest pilnie strzeżonym sekretem. Fani mają swoje teorie na temat tego, co się może wydarzyć. Jak się jednak okazuje, nie są bliscy odkrycia prawdy.

  Strony