Avengers 4

Samuel L. Jackson zdradził ogromny spoiler z "Avengers: Endgame"?

Ten rok przyniesie nam aż trzy produkcje rozgrywające się w Marvel Cinematic Universe. Marzec będzie należał do "Kapitan Marvel", w kwietniu dowiemy się jak się dalej potoczą losy drużyny Avengers, a w lipcu razem z Peterem Parkerem zwiedzimy Europę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej zaczyna się mówić na temat tego, czego możemy po danych produkcjach oczekiwać. Z całą pewnością prym wiedzie obecnie pierwszy z wymienionych filmów, gdyż do jego premiery zostało najmniej czasu. Z tego powodu zewsząd jesteśmy zasypywani nowymi zdjęciami, trailerami i wywiadami z aktorami czy producentami.

Tony'ego Starka uratuje NASA?

Pierwsza zapowiedź "Avengers: Endgame" zrobiła na widzach naprawdę dobre wrażenie. Z jednej strony wywołała wielkie emocje, z drugiej natomiast nie zdradziła praktycznie nic z fabuły widowiska. Szczególne uczucia wywołała przede wszystkim sekwencja z Tonym Starkiem, który dryfował w kosmosie, w niesprawnym statku i nagrywał swoje pożegnanie dla Pepper Potts. Dla fanów oczywistym jest, że bohater jednak przeżyje. Mimo to dalej nie wiadomo, cóż takiego miałoby się wydarzyć, by mógł wyjść z tak fatalnej sytuacji.

Trailer Avengers 4 już jest!

Dodatkowo bracia Russo postanowili opublikować przy okazji specjalną dedykację dla wszystkich fanów.

Dla tych, którzy byli tu od początku.
Dla tych, którzy dołączyli po drodze.
Dla najlepszych fanów wszechświata.
Ten zwiastun jest dla ciebie...
Z wielką miłością i wdzięcznością za twoją cierpliwość,
RB's

Trailer "Avengers 4" w piątek, a w sobotę...

Parę dni temu informowaliśmy Was o kolejnej dacie premiery pierwszego zwiastuna "Avengers 4". Zaznaczaliśmy wówczas, iż jest to informacja dość prawdopodobna, gdyż jej źródła zdradziły także wieści o kolejnym trailerze "Kapitan Marvel", który zadebiutował już w sieci. Teraz wiemy, że Disney mógł faktycznie chcieć wypuścić dzisiaj pierwszy materiał promocyjny jednego z najbardziej wyczekiwanych widowisk, jednak z powodu żałoby narodowej w USA musiał plany zmienić i zdecydować się na najbliższy piątek.

Zwiastun Avengers 4 już w tym tygodniu?!

Pierwsza zapowiedź "Avengers 4" jest chyba jednym z najbardziej wyczekiwanych materiałów promocyjnych tego roku. Fani już od premiery poprzedniej części zastanawiają się, jaki tytuł będzie nosiła kontynuacja, a także czego w ogóle możemy się po niej spodziewać. Przynajmniej na część pytań powinniśmy poznać odpowiedź jeszcze w tym tygodniu!

Red Skull powróci?

Red Skulla mieliśmy okazję poznać w pierwszej części "Kapitana Ameryki". Postać, portretowana wówczas przez Hugo Weavinga, ostatecznie została przeniesiona przez Tesserakt do innej części wszechświata i słuch o niej zaginął. Jak się jednak okazało, antagonista powrócił dość niespodziewanie w "Avengers: Infinity War" i odegrał dość znaczącą rolę jako strażnik ostatniego z Kamieni Nieskończoności. Tym razem jednak w jego rolę wcielił się Ross Marquand, który był niedawno gościem programu "Talking Dead".

Katherine Langford w Avengers 4?

Czwarta odsłona "Avengers" będzie z pewnością filmem, który w jeszcze większym stopniu wywróci MCU do góry nogami. Działania Thanosa doprowadziły do wymazania połowy istnień we wszechświecie, a bohaterowie, którzy przetrwali, będą starali się wszystko odkręcić. Plotki każą sądzić, że w widowisku pojawią się elementy związane z podróżami w czasie. Czy to tam należy upatrywać miejsca dla Katherine Langford? Niektórzy sądzą, że tak.

Avengers 4 - wyciekło zdjęcie Gwyneth Paltrow w zbroi?

Kilka dni temu ukazała się w sieci grafika na której mieliśmy okazję ujrzeć zabawki, które powstają przy okazji produkcji czwartej odsłony "Avengers". Jedna z nich od razu przykuła uwagę fanów. Była to figurka nowej postaci w zbroi Iron Mana. Widzowie od razu uznali, że jest to Pepper Potts. Poniższe foto może potwierdzać tę wersję.

Mark Ruffalo zdradził tytuł "Avengers 4"?

Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) miał okazję niedawno wystąpić w programie "Jimmy Fallon Show". Aktor wypowiadał się na temat przyszłorocznej odsłony "Avengers" i prawdopodobnie zdradził w tym miejscu tytuł produkcji. Tak przynajmniej można sądzić po fakcie, że jego wypowiedź (na prośbę aktora) została ocenzurowana, a bracia Russo żartobliwie stwierdzili, że jest zwolniony.


Bracia Russo zażartowali sobie z fanów!

"Avengers: Infinity War" to jedynie część większej historii, która swój finał znajdzie w kwietniu przyszłego roku. Od samego początku było wiadomo, że tytuł kontynuacji może być spoilerem zdradzającym ważne wydarzenia, a co za tym idzie jego ogłoszenie zostało odsunięte w czasie. Fani liczyli, że jakieś szczegóły poznamy podczas San Diego Comic-Con, jednak Marvel nie miał tam swojego stanowiska. Bracia Russo nagrali jednak pewien materiał, w którym bardzo ochoczo mówili o tytule "Avengers 4". Był tylko jeden mały problem.

Strony