Avengers: Infinity War

  Tom Holland dalej nic nie wie!

  O tym, że wcielający się w Spider-Mana Tom Holland nie potrafi trzymać języka za zębami Marvel przekonał się już nie raz. Już w zeszłym roku informowaliśmy o tym, że z tego powodu nie miał okazji zapoznać się z całym scenariuszem "Avengers" Infinity War". Jak się jednak okazuje, środki ostrożności związane z tegoroczną premierą, nie ograniczyły się jedynie do ukrycia przed nim skryptu.

  Nowe zdjęcia z planu Avengers 4 zawierają w sobie duży spoiler?

  Dzięki serwisowi Just Jared, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z "Avengers 4". Wnikliwi fani od razu dostrzegli coś, co może być dużym spoilerem. Ostrzegamy zatem, że jeśli nie chcecie poznawać potencjalnych szczegółów fabularnych, to nie czytajcie dalej.

  Zimowy Żołnierz dostanie swoje pięć minut w Czarniej Panterze?

  Wszyscy, którzy widzieli film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" doskonale wiedzą, jak potoczyła się w nim historia Zimowego Żołnierza. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, że bohater może pojawić się chociaż na chwilę w widowisku "Czarna Pantera". Do sprawy postanowił odnieść się Sebastian Stan.

  Tom Holland jak Jon Snow?

  Prace na planie "Avengers: Infinity War" posuwają się do przodu. Największe widowisko Marvela budzi spore emocje, nic więc dziwnego, że dziennikarze starają się za wszelką cenę poznać szczegóły związane z filmem. Niedawno postanowili wypytać o produkcję Toma Hollanda. Z pewnością nie takiej odpowiedzi się spodziewali.

  Kogo czeka śmierć w Infinity War?

  Szykowane już od jakiegoś czasu widowisko "Avengers: Infinity War" ma być największą produkcją, jaka do tej pory powstała w ramach Marvel Cinematic Universe. nic dziwnego, film będzie spinał w całość wszystkie trzy fazy i jednocześnie doprowadzi do spotkania na ekranie rekordowej, bo liczącej prawie siedemdziesiąt postaci, liczby bohaterów.

  Plotka: Budżet Avengers 3 i 4 wyniesie łącznie miliard dolarów?

  O tym, że Marvel robi wszystko, aby przyszłoroczna premiera "Avengers: Infinity War" na długo zapadła widzom w pamięci, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Na ekranie spotka się rekordowo liczna, bo składająca się z ponad sześćdziesięciu postaci, grupa bohaterów. W dodatku już od jakiegoś czasu wiemy, że budżet na tę produkcję będzie wysoki. Czyżby jednak miał pobić "Avatara", na którego realizację wydano 425 milionów dolarów?

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus