Avengers: Infinity War

  Spoiler: Ten bohater już nie powróci w przyszłych filmach Marvela

  Emocje po "Avengers: Infinity War" nie zdążyły jeszcze opaść, a tymczasem dowiadujemy się, że przynajmniej jeden z bohaterów nie wróci już do swojej roli. Poniżej znajdziecie szczegóły, które zawierają informacje o losie postaci, tak więc ostrzegamy przed spoilerami.

  Spoiler: Improwizowana scena, która poruszyła widzów "Wojny bez granic"

  Osoby, które widziały już film "Avengers: Infinity War" wiedzą, że w produkcji znalazła się scena śmierci pewnego bohatera, która poruszyła wielu widzów. Joe Russo, reżyser filmu zdradził, że była całkowicie improwizowana. Poniżej znajdziecie szczegóły. Uwaga! Dalsza część tekstu zdradza ważne elementy fabuły widowiska!

  Bracia Russo o Czarnym Zakonie i roli w jaką wcieli się Peter Dinklage

  Do premiery "Avengers: Infinity War" pozostało naprawdę niewiele czasu. Film zadebiutuje w naszym kraju już 26 kwietnia, a co za tym idzie, coraz więcej informacji na jego temat możemy znaleźć w sieci. Tym razem poznaliśmy kilka detali związanych z Czarnym Zakonem Thanosa, a także rolą, jaką odegra w widowisku Peter Dinklage.

  Peter Parker otrzymał zbroję Iron Spidera. Jeden z fanów dostrzegł na niej coś ciekawego...

  O tym, że Tony Stark podziała znowu przy kostiumie Spider-Mana wiemy od dawna. Teraz otrzymaliśmy plakat, na którym widać bohatera w nowym stroju. W dodatku fani od razu dostrzegli coś ciekawego!

  Strony