Avengers: Infinity War

  Zimowy Żołnierz dostanie swoje pięć minut w Czarniej Panterze?

  Wszyscy, którzy widzieli film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" doskonale wiedzą, jak potoczyła się w nim historia Zimowego Żołnierza. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, że bohater może pojawić się chociaż na chwilę w widowisku "Czarna Pantera". Do sprawy postanowił odnieść się Sebastian Stan.

  Tom Holland jak Jon Snow?

  Prace na planie "Avengers: Infinity War" posuwają się do przodu. Największe widowisko Marvela budzi spore emocje, nic więc dziwnego, że dziennikarze starają się za wszelką cenę poznać szczegóły związane z filmem. Niedawno postanowili wypytać o produkcję Toma Hollanda. Z pewnością nie takiej odpowiedzi się spodziewali.

  Kogo czeka śmierć w Infinity War?

  Szykowane już od jakiegoś czasu widowisko "Avengers: Infinity War" ma być największą produkcją, jaka do tej pory powstała w ramach Marvel Cinematic Universe. nic dziwnego, film będzie spinał w całość wszystkie trzy fazy i jednocześnie doprowadzi do spotkania na ekranie rekordowej, bo liczącej prawie siedemdziesiąt postaci, liczby bohaterów.

  Plotka: Budżet Avengers 3 i 4 wyniesie łącznie miliard dolarów?

  O tym, że Marvel robi wszystko, aby przyszłoroczna premiera "Avengers: Infinity War" na długo zapadła widzom w pamięci, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Na ekranie spotka się rekordowo liczna, bo składająca się z ponad sześćdziesięciu postaci, grupa bohaterów. W dodatku już od jakiegoś czasu wiemy, że budżet na tę produkcję będzie wysoki. Czyżby jednak miał pobić "Avatara", na którego realizację wydano 425 milionów dolarów?

  Obsada "Avengers: Infinity War" powiększa się!

  Coraz więcej dzieje się wokół kolejnej części "Avengers". Obecnie do ekipy pracującej na planie najprawdopodobniej dołączył Michael Rooker, którego mieliśmy już okazję poznać w innej produkcji Marvela, czyli w "Strażnikach Galaktyki" w których wcielał się w postać Yondu. Informację udało nam się poznać dzięki zdjęciu, które Rooker umieścił na swoim Instagramie.

  Pierwszy teaser "Avengers. Infinity War"!

  Marvel ujawnił pierwszy teaser "Avengers. Infinity War". Poza drobnymi kadrami z produkcji filmik zawiera przede wszystkim wypowiedzi braci Russo oraz aktorów wcielających się w Tony'ego Starka (Robert Downey Jr.), Spider-Mana (Tom Holland) i Petera Quilla (Chris Pratt). Twórcy zarysowują, czego można spodziewać się po produkcji, która połączy Avengersów i Strażników Galaktyki oraz opowiadają o Thanosie.

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus