Avengers: Infinity War

  Spoiler: Poznaliśmy opis jednej ze scen poprzedzających bitwę z Thanosem!

  Od razu zaznaczamy, że poniższy wpis zawiera spoilery dotyczące wydarzeń rozgrywających się w "Avengers: Infinity War". Czytacie na własną odpowiedzialność!

  Co się stanie, gdy bohaterowie spotkają się w Wakandzie? Czy będą w stanie się ponownie zjednoczyć i zapomnieć o urazach z przeszłości? Nowy opis sceny inwazji Thanosa przynosi kilka odpowiedzi na te pytania.

  Spoiler: Kevin Feige o motywacjach Thanosa w Infinity War!

  Kolejny spoiler z "Avengers: Infinity War" trafił do sieci za sprawą serwisu Entertainment Weekly. Tym razem dane nam było poznać, cóż takiego stoi za działaniami despotycznego Thanosa. Jak się okazuje, motyw ten będzie się różnił od tego, który znamy z komiksów. Ponownie ostrzegamy przed spoilerami.

  Parodia trailera "Avengers: Infinity War", którą naprawdę warto zobaczyć!

  Niektóre fanowskie przeróbki potrafią zaskoczyć! Tak jest w przypadku parodii zwiastuna "Avengers: Infinity War", który od kilku dni krąży po sieci. Twórca zadał sobie naprawdę wiele trudu, aby wzbogacić film o wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy. Jaki jest tego efekt? Przekonajcie się sami!

  Komiksowy wstęp do „Avengers: Infinity War” ujawnia bardzo ciekawe szczegóły!

  Marvel wypuścił właśnie drugą część komiksu, który jest wstępem do wydarzeń mających rozegrać się w „Avengers: Infinity War”. Z udostępnionych w sieci grafik dowiadujemy się wielu naprawdę interesujących faktów. Ostrzegamy przed potencjalnymi spoilerami!

  "Avengers: Infinity War" - kilka nowości!

  Sporo się ostatnio dzieje wokół "Avengers: Infinity War". Film ma zadebiutować już za dwa miesiące, a co za tym idzie, kampania promocyjna rozkręciła się na dobre. Poniżej znajdziecie kilka nowych informacji na temat produkcji, a także zdjęcie tajemniczej postaci, która raczej się wcześniej nie pojawiała. O kim mowa?

  "Avengers: Infinity War" najdłuższym filmem Marvela?

  Strony