Avengers: Infinity War

  Thor ponownie zmierzy się z Thanosem?

  Bracia Russo, czyli reżyserowie "Avengers: Infinity War", udzielili ostatnio wywiadu dla serwisu Wired. Wśród poruszanych spraw pojawiła się kwestia Thora i jego zachowania na końcu filmu. Joe Russo postanowił odnieść się do tej sytuacji i przy okazji zaznaczył, że wydarzenie to może być o wiele ważniejsze, nim nam się pierwotnie wydawało.

  Członkowie obsady Deadpoola 2 przeżyliby atak Thanosa?

  Jak doskonale wiemy w finale "Avengers: Infinity War" Thanos zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności i pstryknięciem palcami wymazał połowę istnień wszechświata. Co by było jednak, gdyby jego działania dotknęły także ekipy znanej z drugiej części Deadpoola? Pytanie takie zadali redaktorzy serwisu "The Huffington Post" aktorom występującym w widowisku. Oto jakie odpowiedzi otrzymali.

  Ciekawostka: Jeden z przeciwników Avengers pokonał Kapitan Marvel?

  Wzmianka o postaci Kapitan Marvel padła w scenie po napisach filmu "Avengers: Infinity War". Jak się jednak okazuje, pewien akcent związany z bohaterką, mógł wystąpić już znacznie wcześniej, bo w scenie w której Tony Stark po raz pierwszy stanął naprzeciwko sług Thanosa. Zwróćcie uwagę na to, co ma na sobie Cull Obsidian.

  Bonusowa scena z "Avengers: Infinity War" dostępna w sieci!

  Pojawienie się w "Avengers 4" Kapitan Marvel zapowiedziała scena, która pojawiła się po napisach w "Avengers: Infinity War". Obserwowaliśmy w niej Nicka Fury'ego, który w ostatniej chwili wysłał sygnał wspomnianej bohaterce. Fani mogą obecnie obejrzeć ten materiał oficjalnie w internecie.

  "Avengers: Infinity War" zadebiutowało w kinach w maju tego roku.

  Bracia Russo zażartowali sobie z fanów!

  "Avengers: Infinity War" to jedynie część większej historii, która swój finał znajdzie w kwietniu przyszłego roku. Od samego początku było wiadomo, że tytuł kontynuacji może być spoilerem zdradzającym ważne wydarzenia, a co za tym idzie jego ogłoszenie zostało odsunięte w czasie. Fani liczyli, że jakieś szczegóły poznamy podczas San Diego Comic-Con, jednak Marvel nie miał tam swojego stanowiska. Bracia Russo nagrali jednak pewien materiał, w którym bardzo ochoczo mówili o tytule "Avengers 4". Był tylko jeden mały problem.

  Spoiler: Ten bohater już nie powróci w przyszłych filmach Marvela

  Emocje po "Avengers: Infinity War" nie zdążyły jeszcze opaść, a tymczasem dowiadujemy się, że przynajmniej jeden z bohaterów nie wróci już do swojej roli. Poniżej znajdziecie szczegóły, które zawierają informacje o losie postaci, tak więc ostrzegamy przed spoilerami.

  Strony