Batman

Plotka: Batman pojawi się w wielkim crossoverze seriali DC?

Plotka o obecności Mrocznego Rycerza pojawiła się za sprawą wizyty na planie produkcji aktora Jensena Acklesa, którego znamy z roli Deana Winchestera w serialu "Supernatural". Fani od razu zaczęli spekulować, że przyjdzie mu w udziale sportretowanie Bruce'a Wayne'a. Jak wiemy bohater ten istnieje w serialowym uniwersum, wspomniał o nim choćby Oliver Queen w jednym z odcinków "Arrow". Nic więc dziwnego, że widzowie liczą na pojawienie się tej postaci. Niestety Stephen Amell postanowił rozwiać nadzieje związane z udziałem Acklesa w produkcji.

Zack Snyder miał zamiar uśmiercić jednego z bohaterów

Pierwsza część "Ligi Sprawiedliwości" okazała się finansową i artystyczną klapą. W dodatku w trakcie realizacji filmu doszło do zmiany na stanowisku reżysera i z tego powodu nie dane nam było poznać wersji filmu, jaka wyszłaby spod rąk Zacka Snydera. Kontynuacja, nawet jeśli kiedykolwiek powstanie, z pewnością będzie się znacząco różniła od tego, co miało się pojawić w pierwotnej wersji sequela. Obecnie wiemy, że jednym z wątków miała być śmierć... Batmana.

Ciekawostka: Batman uczy bezpieczeństwa na drodze!

Dla niektórych prawdziwy klasyk, dla innych symbol kiczu lat sześćdziesiątych. Co by nie mówić, Batman w wykonaniu Adama Westa na zawsze zapisał się w historii kina. Właśnie opublikowano materiał wideo w którym Mroczny Rycerz... uczy dzieci, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę!

Nie żyje Adam West

Kolejny aktor opuścił ten świat. Tym razem przyszło nam pożegnać Adama Westa, człowieka, który (nie tylko) starszemu pokoleniu kojarzył się z rolą Batmana w filmie i serialu z lat dziewięćdziesiątych. Zmarł z powodu krótkiej walki z leukemią, chorobą nowotworową atakującą białe krwinki. Miał 88 lat.

Plotka: Cztery filmy aktorskie z Batmanem na jubileusz postaci?

Już w 2019 roku wypadnie jubileusz osiemdziesięciolecia istnienia postaci Batmana. Zdaniem dziennikarzy z portalu MovieWeb, którzy z kolei powołują się na szczegółowy wpis zamieszczony na portalu Reddit, Warner Bros. we współpracy z DC Comics chce wypuścić aż cztery filmy, w których pojawi się Mroczny Rycerz.

Premiera nowego zwiastuna Ligi Sprawiedliwości już jutro, a dzisiaj...

Już jutro swoją premierę będzie miał nowy zwiastun "Ligi Sprawiedliwości" Film, którego premierę wyznaczono na listopad tego roku, zjednoczy na wielkim ekranie takie postaci, jak Batman, Superman, Flash, Aquaman, "Wonder Woman" i Cyborg". Widowisko w reżyserii Zacka Snydera będzie odpowiedzią DC na Marvelowskich Avengers. Bohaterowie będą musieli się zjednoczyć i zmierzyć z zagrożeniem, jakiego do tej pory świat nie widział. Szczegółów zbyt wiele nie znamy, jednak prawdopodobnie jutrzejszy trailer nieco bardziej naświetli sytuację.

Kłopotów "The Batman" ciąg dalszy

Czarne chmury nie chcą opuścić twórców nowego filmu o Batmanie. Najpierw ze stanowiskiem reżysera pożegnał się Ben Affleck, który wolał skupić się na grze aktorskiej, potem pojawił się problem z wyborem jego następcy. W międzyczasie sieć obiegła jeszcze plotka, jakoby Affleck chciał całkowicie zrezygnować z udziału w superbohaterskich widowiskach.

Strony