Batman

  Ciekawostka: Batman uczy bezpieczeństwa na drodze!

  Dla niektórych prawdziwy klasyk, dla innych symbol kiczu lat sześćdziesiątych. Co by nie mówić, Batman w wykonaniu Adama Westa na zawsze zapisał się w historii kina. Właśnie opublikowano materiał wideo w którym Mroczny Rycerz... uczy dzieci, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę!

  Nie żyje Adam West

  Kolejny aktor opuścił ten świat. Tym razem przyszło nam pożegnać Adama Westa, człowieka, który (nie tylko) starszemu pokoleniu kojarzył się z rolą Batmana w filmie i serialu z lat dziewięćdziesiątych. Zmarł z powodu krótkiej walki z leukemią, chorobą nowotworową atakującą białe krwinki. Miał 88 lat.

  Plotka: Cztery filmy aktorskie z Batmanem na jubileusz postaci?

  Już w 2019 roku wypadnie jubileusz osiemdziesięciolecia istnienia postaci Batmana. Zdaniem dziennikarzy z portalu MovieWeb, którzy z kolei powołują się na szczegółowy wpis zamieszczony na portalu Reddit, Warner Bros. we współpracy z DC Comics chce wypuścić aż cztery filmy, w których pojawi się Mroczny Rycerz.

  Premiera nowego zwiastuna Ligi Sprawiedliwości już jutro, a dzisiaj...

  Już jutro swoją premierę będzie miał nowy zwiastun "Ligi Sprawiedliwości" Film, którego premierę wyznaczono na listopad tego roku, zjednoczy na wielkim ekranie takie postaci, jak Batman, Superman, Flash, Aquaman, "Wonder Woman" i Cyborg". Widowisko w reżyserii Zacka Snydera będzie odpowiedzią DC na Marvelowskich Avengers. Bohaterowie będą musieli się zjednoczyć i zmierzyć z zagrożeniem, jakiego do tej pory świat nie widział. Szczegółów zbyt wiele nie znamy, jednak prawdopodobnie jutrzejszy trailer nieco bardziej naświetli sytuację.

  Kłopotów "The Batman" ciąg dalszy

  Czarne chmury nie chcą opuścić twórców nowego filmu o Batmanie. Najpierw ze stanowiskiem reżysera pożegnał się Ben Affleck, który wolał skupić się na grze aktorskiej, potem pojawił się problem z wyborem jego następcy. W międzyczasie sieć obiegła jeszcze plotka, jakoby Affleck chciał całkowicie zrezygnować z udziału w superbohaterskich widowiskach.

  Ben Affleck nie jest już reżyserem Batmana!

  Coraz większe zamieszanie tworzy się wokół nowego filmu o "Batmanie". Niedawno informowaliśmy Was o tym, że produkcja nie ma jeszcze gotowego scenariusza, a teraz dowiadujemy się, że ze stanowiska reżyserskiego zrezygnował Ben Affleck. Na szczęście nie porzuca przy okazji swojej roli.

  Nowe plakaty z Lego Batman

  W sieci pojawiły się nowe plakaty z szykowanej przez DC animacji "Lego Batman". Możecie się im przyjrzeć poniżej.

  Film będzie parodią aktorskich widowisk o Mrocznym Rycerzu. Nasz bohater będzie musiał zmierzyć się z całym szeregiem zagrożeń, wśród których nie zabraknie takich kultowych postaci, jak Joker, Harley Queen, Mr. Freeze, Catwoman i Pingwin. Jak nie trudno się domyślić, zadanie nie należy do najłatwiejszych. Na szczęście Batman może liczyć na wsparcie Robina. Kwestią sporną pozostaje jednak, czy mu to pomoże, czy raczej bardziej utrudni pracę.

  Scenariusz do animacji napisał Seth Grahame-Smith, natomiast reżyserią zajął się Chris McKay, Premiera została wyznaczona na 9 lutego tego roku.

  Strony