Black Panther

  Killmonger na grafikach koncepcyjnych

  O tym, że finalna wersja bardzo często różni się od projektu, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Na poniższych grafikach koncepcyjnych możecie dostrzec, jaką ewolucję przechodził Killmonger w trakcie powstawania "Czarnej Pantery".

  Jak widzimy, twórcy przede wszystkim rozważali różne warianty maski noszonej przez złoczyńcę. Ostatecznie jednak zdecydowano się wprowadzić jedynie krótką scenę, w której Erik ją zakłada. Pozostałe elementy ubioru bohatera także przeszły metamorfozę. Który wariant Waszym zdaniem jest najlepszy?

  Ryan Coogler o zakończeniu "Czarnej Pantery" i obecności pewnej postaci... [Spoilery]

  Uwaga, poniższy materiał zawiera spoilery z filmu "Czarna Pantera". Jeżeli jeszcze nie widzieliście widowiska, możecie popsuć sobie przyjemność z seansu.

  „Czarna Pantera” szturmem zdobywa kina na całym świecie. Z tej okazji The Empire Film Podcast przeprowadziło wywiad z reżyserem widowiska, Ryanem Cooglerem. Dyskutowano o wielu aspektach filmu, w tym o zakończeniu, które mogło wyglądać nieco inaczej.

  Everett Ross nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

  Everett Ross, czyli bohater grany przez Martina Freemana, miał okazję zadebiutować w Marvel Cinematic Universe w widowisku "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Obecnie nieco ważniejszą rolę odgrywa w "Czarnej Panterze". Czy na tym zakończy się jego przygoda z filmami o superbohaterach? Zdecydowanie nie!

  Kilka zdjęć z planu Black Panther

  Mamy dla Was kilka nowych zdjęć z planu "Black Panther". Widać na nich głównego bohatera najprawdopodobniej w trakcie kręcenia sceny pościgu. Materiał realizowany był w Korei Południowej.

  Akcja rozegra się po wydarzeniach znanych nam z "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". T'Challa (w tej roli Chadwick Boseman) wróci do Wakandy by zastąpić swojego zmarłego ojca na tronie. Niestety przeszłość daje o sobie znać w postaci wroga, który wciąga go w konflikt mogący zagrozić nie tylko losom Wakandy, ale także całemu światu.

  Strony