Cyberpunk 2077

Gameplay z Cyberpunk 2077 dostępny online!

CD Projekt Red bardzo długo milczał w sprawie swojej najnowszej produkcji. Pokazany na targach E3 trailer był jedynie częścią większej prezentacji, która jednak była skierowana tylko dla wybranych dziennikarzy. Teraz już wszyscy możemy przekonać się, jak gra prezentuje się w ruchu. Wszystko dzięki materiałowi, który trafił do sieci.

Nieco ponad 48 minut nagrania pokazuje nam niektóre mechaniki gry. Możemy także nieco lepiej przyjrzeć się lokacjom, w których toczy się akcja. Fani rozbudowanych historii dla jednego gracza powinni poczuć się zadowoleni.

Cyberpunk 2077 - szczegóły rozgrywki i teorie fanów

Od prezentacji trailera Cyberpunk 2077 na konferencji E3 gracze i fani CDP Red żyją nowinkami i spekulacjami na temat tego dzieła. Studio nie trzymało nas długo w niepewności, ujawniając kilka istotnych szczegółów dotyczących charakteru rozgrywki. Wielbiciele Wiedźmina 3: Dziki Gon błyskawicznie doszukali się w zwiastunie nawiązań do przygód Geralta i Ciri. Przypadek czy przemyślany zabieg?

Cyberpunk 2077 zostanie zaprezentowany na targach E3?

Powoli zaczyna się coś dziać w kwestii gry "Cyberpunk 2077", czyli produkcji, na której obecnie skupia się CD Projekt Red. Po niedawnym ogłoszeniu nazwisk osób, które przygotują muzykę, tym razem mamy podstawy by sądzić, że gra zostanie zaprezentowana światu w czerwcu tego roku podczas odbywających się w Los Angeles targów E3.

Współpracował z Guns N' Roses, a teraz przygotuje muzykę do "Cyberpunk 2077"?

"Cyberpunk 2077" naszego rodzimego studia CD Projekt Red powstaje już od kilku lat, jednak jak do tej pory niewiele się o projekcie dowiedzieliśmy. Od czasu wypuszczenia pięć lat temu pierwszego trailera, studio milczy jak zaklęte. Wydaje się jednak, że już wkrótce zaczną napływać do nas nowe, konkretne informacje na temat tej ambitnie zapowiadającej się gry RPG. Jedną z nich już z resztą mamy, poznaliśmy nazwiska osób, które przygotują muzykę do gry.