Cyborg

  Czy tak będą wyglądać kostiumy superbohaterów?

  Dopiero, co prezentowaliśmy Wam pierwsze zdjęcie komisarza Gordona, który pojawi się w "Lidze Sprawiedliwych", a już mamy kolejne, tym razem ukazujące, jak wyglądać mogą kostiumy Flasha i Cyborga. Znajdziecie je w rozwinięciu newsa.

  "Liga Sprawiedliwych" będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń, które mogliśmy oglądać w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bruce Wayne postanawia zebrać wokół siebie ludzi obdarzonych supermocami. Ma nadzieję, że gdy nadejdzie odpowiedni czas, będą w stanie razem stanąć przeciwko zagrożeniu, jakiego do tej pory świat nie widział.

  Pierwsza część filmu pojawi się w kinach 16 listopada 2017 roku. W rolach głównych wystąpią: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Ray Fisher (Cyborg), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman) i Ezra Miller (Flash).

  Cyborg znaleziony!

  Jeśli ktoś miał wątpliwości, że DC nie zamierzało gonić Marvela, srogo się mylił. Niedawno ogłoszono, że Ray Fisher zagra Cyborga, jednego z członków Ligi Sprawiedliwych, w nadchodzącym wolno sequelu do Człowieka ze stali.

  Coraz bardziej wygląda na to, że zamiast ciekawej rozgrywki pomiędzy Batmanem a Supciem, zobaczymy całą masę postaci, o których wiemy niewiele. No cóż, czas pokaże jak dobrych scenarzystów zatrudniło studio.