Czarna Pantera

Spoiler: Sebastian Stan ujawnia szczegóły dotyczące rozszerzonej wersji sceny po napisach w Czarnej Panterze

Scena, którą mogliśmy obejrzeć po napisach w filmie "Czarna Pantera" była początkowo dużo dłuższa. Sebastian Stan wyjawia, cóż takiego miało się w niej znaleźć. Uwaga na spoilery!

Killmonger na grafikach koncepcyjnych

O tym, że finalna wersja bardzo często różni się od projektu, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Na poniższych grafikach koncepcyjnych możecie dostrzec, jaką ewolucję przechodził Killmonger w trakcie powstawania "Czarnej Pantery".

Jak widzimy, twórcy przede wszystkim rozważali różne warianty maski noszonej przez złoczyńcę. Ostatecznie jednak zdecydowano się wprowadzić jedynie krótką scenę, w której Erik ją zakłada. Pozostałe elementy ubioru bohatera także przeszły metamorfozę. Który wariant Waszym zdaniem jest najlepszy?

Ryan Coogler o zakończeniu "Czarnej Pantery" i obecności pewnej postaci... [Spoilery]

Uwaga, poniższy materiał zawiera spoilery z filmu "Czarna Pantera". Jeżeli jeszcze nie widzieliście widowiska, możecie popsuć sobie przyjemność z seansu.

„Czarna Pantera” szturmem zdobywa kina na całym świecie. Z tej okazji The Empire Film Podcast przeprowadziło wywiad z reżyserem widowiska, Ryanem Cooglerem. Dyskutowano o wielu aspektach filmu, w tym o zakończeniu, które mogło wyglądać nieco inaczej.

T’Challa nie będzie sam w „Avengers: Infinity War”

Już po pierwszych pokazach „Czarnej Pantery” publiczność zaczęła zastanawiać się nad tym, które postaci powrócą w trzeciej części Avengers. Wygląda na to, że poznaliśmy odpowiedź.

Shuri i M’Baku znajdą swoje miejsce w „Avengers: Infinity War”. Jest to z całą pewnością bardzo dobra wiadomość dla fanów, którzy zdążyli już polubić bohaterów wykreowanych przez Letitie Wright i Winstona Duke’a.

Everett Ross nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

Everett Ross, czyli bohater grany przez Martina Freemana, miał okazję zadebiutować w Marvel Cinematic Universe w widowisku "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Obecnie nieco ważniejszą rolę odgrywa w "Czarnej Panterze". Czy na tym zakończy się jego przygoda z filmami o superbohaterach? Zdecydowanie nie!

Czarna Pantera największym hitem Marvela?

Pierwsze opinie o "Czarnej Panterze" zaczęły pojawiać się w sieci i wygląda na to, że film został naprawdę dobrze przyjęty przez fanów! Ci chwalą zarówno grę aktorską głównych bohaterów, warstwę audiowizualną, a także głównego przeciwnika, Erika Killmongera, którego określają jednym z najciekawszych złoczyńców w MCU. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma wpisami z Twittera.

Strony