Czarna Pantera

  Zimowy Żołnierz dostanie swoje pięć minut w Czarniej Panterze?

  Wszyscy, którzy widzieli film "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" doskonale wiedzą, jak potoczyła się w nim historia Zimowego Żołnierza. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, że bohater może pojawić się chociaż na chwilę w widowisku "Czarna Pantera". Do sprawy postanowił odnieść się Sebastian Stan.

  Kilka zdjęć z planu Black Panther

  Mamy dla Was kilka nowych zdjęć z planu "Black Panther". Widać na nich głównego bohatera najprawdopodobniej w trakcie kręcenia sceny pościgu. Materiał realizowany był w Korei Południowej.

  Akcja rozegra się po wydarzeniach znanych nam z "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". T'Challa (w tej roli Chadwick Boseman) wróci do Wakandy by zastąpić swojego zmarłego ojca na tronie. Niestety przeszłość daje o sobie znać w postaci wroga, który wciąga go w konflikt mogący zagrozić nie tylko losom Wakandy, ale także całemu światu.

  Po której stronie stanie Czarna Pantera?


  Wokół produkcji z dnia na dzień pojawia się coraz więcej pytań. Przynajmniej na jedno z nich poznaliśmy dziś odpowiedzieć.

  Jeżeli zastanawialiście się, po jakiej stronie stanie nowy bohater, który pojawi się w Captain America: Civil War, chodzi oczywiście o Czarną Panterę, twórcy produkcji postanowili uchylić rąbek tajemnicy.

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus