Czarna Wdowa

  Film o Czarnej Wdowie z coraz większą szansą na realizację!

  O realizacji solowego filmu poświęconego Czarnej Wdowie mówi się już od dłuższego czasu. Projekt nie miał jednak do tej pory szczęścia i kończyło się zawsze na zapewnieniach Kevina Feige, że plany są, jednak nie wiadomo, kiedy nastąpi ich realizacja. W temacie coś się jednak w końcu ruszyło.

  Czarna Wdowa w Wojnie domowej


  Scarlett Johansson ponownie wcieli się w postać Czarnej Wdowy w Captain America: Civil War w reżyserii braci Russo.

  Cieszymy się z tego faktu niezmiernie, bo to również mówi nam, że bohaterka nie zostanie uśmiercona w zbliżających się wielkimi krokami Avengers: Czas Ultrona. Czy to w takim razie oznacza, że nie zginie żaden z obrońców Ziemi? Czy... Już przechodzą nas ciarki przerażenia, że Hawkeye albo Hulk mogą kopsnąć w kalendarz.

  Ech, czekamy więc, czekamy!

  Wstęp scenariusza do filmu o Czarnej Wdowie

  Być może znany jest wam tag #BlackWidowMovie na twitterze. Wielu osobom nie przypadł do gustu brak bohaterki w planie Marvela na kolejne 4 lata, dlatego postanowili oni skorzystać z środków masowego przekazu i stworzyli tę akcję. Bo dlaczego tylko jedna kobieta może mieć własny film, gdy Wdowa jest tak fascynującą postacią? Kampania jest odzewem na te pytanie.

  Dołączył do niej także Nathan Edmondson - scenarzysta komiksu o Czarnej Wdowie (wtrącenie: ona i Hawkeye może i są usunięci na bok w filmach, ale komiksy w ich udziałem należą do obecnie najlepszych na rynku. Bo kto nie lubi Pizza Psa?) napisał więc wstęp do filmu. Te kilka stron dostępnych jest TU.

  A tweety, które do tego doprowadziły pod wcięciem!

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus