Czarna Wdowa

Ile otrzyma Scarlett Johansson za solowy film o Czarnej Wdowie?

Rewelacji na temat sumy za występ dostarcza nam serwis The Hollywood Reporter. Aktorka za swój udział ma otrzymać 15 milionów dolarów, czyli dokładnie tyle, ile Chris Hemsworth zgarnął za trzecią część Thora, a Chris Evans za "Civil War". Jest to także dowód na to, że Marvel postanowił traktować wszystkich aktorów na równych warunkach bez względu płać.

Film o Czarnej Wdowie ma już reżyserkę!

Solowy film o przygodach Czarnej Wdowy zapowiedziany został już jakiś czas temu. Do tej pory jednak nie znaliśmy żadnych konkretów w sprawie jego realizacji. Do niedawna mówiło się jedynie o tym, że Marvel ma cztery kandydatki do objęcia stanowiska reżysera produkcji. Teraz, dzięki nowym informacjom od THR wiemy, że rola ta przypadnie Cate Shortland.

Film o Czarnej Wdowie ukaże się w 2020 roku?

O tym, że film o Czarnej Wdowie ma coraz większą szansą na realizację, wiemy już od jakiegoś czasu. Niedawno wybrano scenarzystkę, która ma przygotować skrypt i w sumie na tym kończą się oficjalne informacje. Jak się jednak okazuje, być może udało nam się poznać potencjalną datę premiery widowiska.

Film o Czarnej Wdowie z coraz większą szansą na realizację!

O realizacji solowego filmu poświęconego Czarnej Wdowie mówi się już od dłuższego czasu. Projekt nie miał jednak do tej pory szczęścia i kończyło się zawsze na zapewnieniach Kevina Feige, że plany są, jednak nie wiadomo, kiedy nastąpi ich realizacja. W temacie coś się jednak w końcu ruszyło.

Czarna Wdowa w Wojnie domowej


Scarlett Johansson ponownie wcieli się w postać Czarnej Wdowy w Captain America: Civil War w reżyserii braci Russo.

Cieszymy się z tego faktu niezmiernie, bo to również mówi nam, że bohaterka nie zostanie uśmiercona w zbliżających się wielkimi krokami Avengers: Czas Ultrona. Czy to w takim razie oznacza, że nie zginie żaden z obrońców Ziemi? Czy... Już przechodzą nas ciarki przerażenia, że Hawkeye albo Hulk mogą kopsnąć w kalendarz.

Ech, czekamy więc, czekamy!

Wstęp scenariusza do filmu o Czarnej Wdowie

Być może znany jest wam tag #BlackWidowMovie na twitterze. Wielu osobom nie przypadł do gustu brak bohaterki w planie Marvela na kolejne 4 lata, dlatego postanowili oni skorzystać z środków masowego przekazu i stworzyli tę akcję. Bo dlaczego tylko jedna kobieta może mieć własny film, gdy Wdowa jest tak fascynującą postacią? Kampania jest odzewem na te pytanie.

Dołączył do niej także Nathan Edmondson - scenarzysta komiksu o Czarnej Wdowie (wtrącenie: ona i Hawkeye może i są usunięci na bok w filmach, ale komiksy w ich udziałem należą do obecnie najlepszych na rynku. Bo kto nie lubi Pizza Psa?) napisał więc wstęp do filmu. Te kilka stron dostępnych jest TU.

A tweety, które do tego doprowadziły pod wcięciem!