Czasopisma

Sokół Millennium – nowa kolekcja od De Agostini

Wydawnictwo De Agostini wypuściło kolekcję, dzięki której miłośnicy gwiezdnej sagi mogą stać się właścicielami wiernej repliki tego niezwykłego pojazdu. Odwzorowuje ona najdrobniejsze szczegóły budowy, w tym elementy oświetlenia i części ruchome.

Powstały w ten sposób model będzie miał 808 mm długości, 596 mm szerokości i 192 mm wysokości. Wrażenie mogą robić ruchome działa, talerz anteny i rampa załadunkowa, odwzorowany w szczegółach kokpit z podświetlanymi instrumentami czy świecące przednie reflektory.

Siódmy Bangarang Magazine już jest!

Do sprzedaży trafił dziś siódmy numer "Bangarang Magazine", czyli czasopisma Jakuba Ćwieka przeznaczonego dla osób, które planują zajmować się pisaniem. W numerze oprócz felietonu z poradami i ćwiczeń do niego znajdują się dwa opowiadania Ćwieka oraz felieton o amerykańskiej popkulturze Kevina Whitelocka. Pismo dostępne jest tylko w postaci online, na stronie tess-shirt.pl.

Jeśli ten tytuł jest Wam nieznany, to tutaj możecie pobrać darmowy numer i przekonać się, czy warto.

Premiera "Bangarang Magazine" Jakuba Ćwieka, z darmowym pierwszym numerem

Z okazji Gwiazdki (oraz wszystkich innych świąt przypadających w okolicach przesilenia zimowego) Jakub Ćwiek przygotował prezent dla swoich czytelników, a także wszystkich, którzy pragną zawodowo zająć się pisaniem.

Dokładnie w Wigilię miała miejsce premiera pilotażowego (vol. 0) numeru "BANGARANG Magazine", czyli czasopisma internetowego, które odtąd będzie ukazywało się co miesiąc, a w którym znajdować będą się m.in. premierowe opowiadanie Jakuba Ćwieka oraz jego felieton z poradami pisarskimi.

Matt Ryan powróci jako Constantine


A właściwie jako głos Johna Constantine'a w animowanym filmie Justice League Dark. Obok Matta Ryana w filmie pojawi się także: Camilla Luddington (Zatanna), Nicholas Turturro (Deadman), Ray Chase (Jason Blood/Etrigan the Demon) oraz Black Orchid, Swamp Thing i cała obsada tej zwyczajniej Ligii Sprawiedliwych.

Film zobaczymy jesienną porą już w tym roku.

STAR TREK W IMAX - bilety już w sprzedaży


Odliczamy do premiery! A Wy?

WySTARtowała przedsprzedaż biletów do kin IMAX na "Star Trek: W nieznane".

Mottem wszystkich produkcji spod znaku Star Trek jest sentencja „Śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”. Zatem w tę, międzygalaktyczną podróż dobrze wcześniej zarezerwować sobie przepustkę do niepowtarzalnych obrazów.

Hokus-Pokus. Opowieść o znamienitych magikach i ich zadziwiających dokonaniach (Paul Kieve)

Paul Kieve to popularny brytyjski iluzjonista, występował w wielu miejscach na świecie, od Japonii po Hollywood. Na planie filmu Harry Potter i Więzień Azkabanu był głównym konsultantem do spraw magii i uczył sztuki iluzjonistycznej Daniela Radcliffe'a. O tej współpracy młody aktor znany z roli nastoletniego czarodzieja opowiedział w przedmowie do książki Kieve'a Hokus-Pokus. Opowieść o znamienitych magikach i ich zadziwiających dokonaniach.

Polski

Wydanie kolekcjonerskie Harry'ego Pottera

Wydawcy książek dokładnie wiedzą, jak zadowolić czytelników.

Tylko gdybyśmy chcieli kupować każde nowe wydanie ulubionej książki... Cóż, mogłoby zabraknąć miejsca na półkach w mieszkaniach. Jedno jest pewne - dla takiej edycji specjalnej warto je znaleźć. Skórzana, z pięknymi zakładkami... Nowy Harry Potter jest cudowny - prosty, ale bardzo ładny. Zresztą, oceńcie sami.

Strony