Czasopisma

  Siódmy Bangarang Magazine już jest!

  Do sprzedaży trafił dziś siódmy numer "Bangarang Magazine", czyli czasopisma Jakuba Ćwieka przeznaczonego dla osób, które planują zajmować się pisaniem. W numerze oprócz felietonu z poradami i ćwiczeń do niego znajdują się dwa opowiadania Ćwieka oraz felieton o amerykańskiej popkulturze Kevina Whitelocka. Pismo dostępne jest tylko w postaci online, na stronie tess-shirt.pl.

  Jeśli ten tytuł jest Wam nieznany, to tutaj możecie pobrać darmowy numer i przekonać się, czy warto.

  Premiera "Bangarang Magazine" Jakuba Ćwieka, z darmowym pierwszym numerem

  Z okazji Gwiazdki (oraz wszystkich innych świąt przypadających w okolicach przesilenia zimowego) Jakub Ćwiek przygotował prezent dla swoich czytelników, a także wszystkich, którzy pragną zawodowo zająć się pisaniem.

  Dokładnie w Wigilię miała miejsce premiera pilotażowego (vol. 0) numeru "BANGARANG Magazine", czyli czasopisma internetowego, które odtąd będzie ukazywało się co miesiąc, a w którym znajdować będą się m.in. premierowe opowiadanie Jakuba Ćwieka oraz jego felieton z poradami pisarskimi.

  Matt Ryan powróci jako Constantine


  A właściwie jako głos Johna Constantine'a w animowanym filmie Justice League Dark. Obok Matta Ryana w filmie pojawi się także: Camilla Luddington (Zatanna), Nicholas Turturro (Deadman), Ray Chase (Jason Blood/Etrigan the Demon) oraz Black Orchid, Swamp Thing i cała obsada tej zwyczajniej Ligii Sprawiedliwych.

  Film zobaczymy jesienną porą już w tym roku.

  STAR TREK W IMAX - bilety już w sprzedaży


  Odliczamy do premiery! A Wy?

  WySTARtowała przedsprzedaż biletów do kin IMAX na "Star Trek: W nieznane".

  Mottem wszystkich produkcji spod znaku Star Trek jest sentencja „Śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”. Zatem w tę, międzygalaktyczną podróż dobrze wcześniej zarezerwować sobie przepustkę do niepowtarzalnych obrazów.

  Hokus-Pokus. Opowieść o znamienitych magikach i ich zadziwiających dokonaniach (Paul Kieve)

  Paul Kieve to popularny brytyjski iluzjonista, występował w wielu miejscach na świecie, od Japonii po Hollywood. Na planie filmu Harry Potter i Więzień Azkabanu był głównym konsultantem do spraw magii i uczył sztuki iluzjonistycznej Daniela Radcliffe'a. O tej współpracy młody aktor znany z roli nastoletniego czarodzieja opowiedział w przedmowie do książki Kieve'a Hokus-Pokus. Opowieść o znamienitych magikach i ich zadziwiających dokonaniach.

  Polski

  Wydanie kolekcjonerskie Harry'ego Pottera

  Wydawcy książek dokładnie wiedzą, jak zadowolić czytelników.

  Tylko gdybyśmy chcieli kupować każde nowe wydanie ulubionej książki... Cóż, mogłoby zabraknąć miejsca na półkach w mieszkaniach. Jedno jest pewne - dla takiej edycji specjalnej warto je znaleźć. Skórzana, z pięknymi zakładkami... Nowy Harry Potter jest cudowny - prosty, ale bardzo ładny. Zresztą, oceńcie sami.

  Strony