DCEU

  Jon Hamm zainteresowany rolą Batmana

  Zamieszanie wokół obsadzenia głównej roli w "The Batman" Matta Reevesa trwa w najlepsze. Czas mija, a my dalej nie wiemy czy Ben Affleck powróci do roli Mrocznego Rycerza, czy tytuł ten przypadnie komuś innemu? Fani mają swoje typy w kwestii potencjalnego następcy. Jednym z takich kandydatów jest Jon Hamm. Co jednak sam aktor myśli o tym pomyśle?

  Jak się okazuje, Hamm bardzo chętnie zmierzyłby się z tą rolą. W wywiadzie udzielonym dla The Hollywood Reporter wyjawił, że chciałby zagrać w Batmana, ale ma pewne warunki.

  Scenariusz "The Batman" ukończony?

  O powstającym powoli widowisku poświęconym postaci Batmana wiemy naprawdę niewiele. Przez pewien czas reżyserem był Ben Affleck, który przygotował także scenariusz i miał wcielić się w bohatera. Niestety z czasem udział ograniczył jedynie do odegrania swojej roli, a obecnie nie wiadomo nawet czy w filmie się pojawi. Coraz głośniej bowiem mówi się, że aktor ma już dość i stara się zerwać kontrakt z Warner Bros.

  Robin Wright potwierdza swój powrót w sequelu Wonder Woman!

  Robin Wright na brak zajęć narzekać nie może. Dopiero co zakończyła prace nad planie serialu "House of Cards", a już wybiera się do Hiszpanii, gdzie będzie nagrywała swoje sekwencje do widowiska "Wonder Woman 1984". Takich informacji dostarcza nam wywiad, który z aktorką przeprowadził zajmujący się modą magazyn "Porter Edit".

  Pierwsze spojrzenie na Pedro Pascala w Wonder Woman 1984

  Patty Jenkins, reżyserka widowiska "Wonder Woman 1984" lubi od czasu do czasu podzielić się z fanami nowymi materiałami z planu produkcji. Bardzo często przy okazji wywołuje dyskusje związane z obecnością, bądź rolą jaką przyjdzie odegrać danemu aktorowi. Tak było choćby przy okazji jednego z pierwszych zdjęć, które prezentowało postać Steve'a Trevora. Jak dobrze wiemy, bohater zginął w pierwszej części filmu.

  Filmowy "Legion of the Doom" prawdopodobnie nigdy nie powstanie!

  Wielu widzów miało za złe producentom to, co zrobili z filmem "Liga Sprawiedliwości". W produkcji wyraźnie wyczuwało się kilka odmiennych od siebie wizji, które po połączeniu stały się niestrawną papką. Nadzieję rozbudzała jednak scena po napisach, w której Lex Luthor zaproponował utworzenie grupy składającej się z najgroźniejszych przestępców. Swoją propozycję kierował do Deathstroke'a, jednak z całą pewnością nie miał zamiaru na nim poprzestawać. Uznano, że jest to zapowiedź kierunku, w jakim chce podążać DC. Niestety nawet jeśli tak było to plany te mogą być już nieaktualne.

  Shazam ujawnił się na San Diego Comic-Con!

  Billy Baxton trafił do nowej rodziny i szybko zaprzyjaźnił się z Freddym, który jest wielkim fanem komiksów. Pewnego dnia podróż Billy'ego metrem została przerwana przez dziwny incydent. Młodzieniec spotkał na swojej drodze tajemniczego Czarodzieja, który od wielu wieków poszukiwał kogoś, kto będzie w stanie zostać spadkobiercą jego mocy. Mężczyzna poinformował nastolatka o tym, że zaszczyt ten przypadł właśnie mu, a pełną moc uzyska, gdy wypowie słowo "Shazam".

  Pierwszy plakat Aquamana!

  Już za parę dni podczas San Diego Comic-Con zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun "Aquamana". Produkcja musi spełnić wysokie wymagania fanów by odwrócić złą passę, jaka towarzyszy widowiskom DC. Producenci najwyraźniej jednak bardzo wierzą w swoje najnowsze dzieło. Właśnie opublikowali pierwszy plakat i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę ciekawie!

  Strony