Deadpool 2

  Josh Brolin przygotowuje się do roli Cable’a… u fryzjera!

  Josh Brolin postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z przygotowań, jakie prowadzi do roli postaci Cable’a w drugiej części Deadpoola. Nie miał jednak na myśli intensywnych ćwiczeń, a swój pobyt u fryzjera. Jak myślicie, wizyta się opłaciła?

  W rolę Cable'a wcieli się...

  Fani już od dawna starali się przewidzieć, któż taki może wcielić się w postać Cable'a, który ma pojawić się w drugiej części Deadpoola. Typowano choćby Pierce'a Brosnana, który pojawił się na pewnym zdjęciu wraz z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem, przy okazji wywołując dyskusję na temat tego, czy Logan także zagości w produkcji.

  Deadpool parodiuje Supermana w zapowiedzi swojego drugiego filmu!

  Amerykańscy widzowie mają okazję zobaczyć przed seansem "Logana" krótki filmik zapowiadający drugą część "Deadpoola". W naszym kraju niestety nie dane nam ujrzeć go na wielkim ekranie, jednak po niekontrolowanych wyciekach materiału w słabej jakości, Fox zdecydował się upublicznić nagranie online. Znajdziecie je poniżej.

  Pierce Brosnan spotka Deadpoola?

  Niemałe poruszenie zapanowało w sieci po tym, jak Hugh Jackman i Ryan Reynolds postanowili podzielić się z fanami pewnymi zdjęciami. Wszystko zaczęło się od Jackmana, który umieścił na Twitterze fotografię przedstawiającą go w towarzystwie Ryana Reynoldsa i Pierce Brosnana. Krótko po nim podobnie podstąpił Reynolds, który także umieścił podobne foto, jednak w nieco innej konwencji. Możecie się im przyjrzeć poniżej.

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus