Deadpool 2

Członkowie obsady Deadpoola 2 przeżyliby atak Thanosa?

Jak doskonale wiemy w finale "Avengers: Infinity War" Thanos zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności i pstryknięciem palcami wymazał połowę istnień wszechświata. Co by było jednak, gdyby jego działania dotknęły także ekipy znanej z drugiej części Deadpoola? Pytanie takie zadali redaktorzy serwisu "The Huffington Post" aktorom występującym w widowisku. Oto jakie odpowiedzi otrzymali.

Pierwsze spojrzenie na Omega Reda!

Poniższe zdjęcie zostało udostępnione przez Billa Corso, jednego z charakteryzatorów z drugiej części "Deadpoola". Widzimy na nim Omega Reda, w którego wcielił się nowojorski gracz NFL, Dakoda Shepley. Jak widać twórcy starali się w miarę dokładnie oddać tę postać. Na grafice nie widzimy co prawda jego charakterystycznego kostiumu, jednak ten mógł zostać dodany później. Istnieje także opcja, że sceny z jego udziałem rozgrywały się w więzieniu Ice Box, w którym znalazł się główny bohater i po prostu zbroja została skonfiskowana.

W Deadpoolu 2 miał pojawić się jeszcze jeden przeciwnik

Jedna z usuniętych z produkcji scen prezentowała nam znanego z kart komiksów o X-Menach przeciwnika. Mowa w tym miejscu o postaci znanej jako Omega Red. Jest to mutant, który pochodził ze Związku Radzieckiego, a jego moc pozwalała mu na absorbowanie siły przeciwników, a także regenerację. Posiadał także ogromną siłę. W komiksach nie raz stawał na drodze Wolverine'a.

Deadpool po pierwszych pokazach testowych. Reakcje fanów są...

Parę dni temu internet obiegła wieść o pokazach testowych drugiego Deadpoola, a także negatywnych reakcjach, jakie się po nim pojawiły. Wówczas nie mieliśmy pewności, czy coś takiego faktycznie miało miejsce. Teraz pojawiły się nowe informacje na ten temat!

Stephen Lang nie wie, kim jest Cable, ale chciałby zagrać...

Stephen Lang był przez pewien czas typowany przez fanów do roli Cable'a w drugiej części Deadpoola. Niektórzy sądzili wręcz, że jest pewnym kandydatem i dość mocno zdziwili się, gdy posadę zgarnął Josh Brolin. Sam aktor postanowił niedawno wypowiedzieć się na ten temat i przyznał, że nie żałuje tego, że nie dostał angażu, gdyż tak naprawdę nawet nie wie, kim jest wspomniany bohater. Przy okazji wspomniał jednak, kogo tak naprawdę chciałby zagrać.

Strony