Deadpool 2

  Deadpool po pierwszych pokazach testowych. Reakcje fanów są...

  Parę dni temu internet obiegła wieść o pokazach testowych drugiego Deadpoola, a także negatywnych reakcjach, jakie się po nim pojawiły. Wówczas nie mieliśmy pewności, czy coś takiego faktycznie miało miejsce. Teraz pojawiły się nowe informacje na ten temat!

  Stephen Lang nie wie, kim jest Cable, ale chciałby zagrać...

  Stephen Lang był przez pewien czas typowany przez fanów do roli Cable'a w drugiej części Deadpoola. Niektórzy sądzili wręcz, że jest pewnym kandydatem i dość mocno zdziwili się, gdy posadę zgarnął Josh Brolin. Sam aktor postanowił niedawno wypowiedzieć się na ten temat i przyznał, że nie żałuje tego, że nie dostał angażu, gdyż tak naprawdę nawet nie wie, kim jest wspomniany bohater. Przy okazji wspomniał jednak, kogo tak naprawdę chciałby zagrać.

  Josh Brolin przygotowuje się do roli Cable’a… u fryzjera!

  Josh Brolin postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z przygotowań, jakie prowadzi do roli postaci Cable’a w drugiej części Deadpoola. Nie miał jednak na myśli intensywnych ćwiczeń, a swój pobyt u fryzjera. Jak myślicie, wizyta się opłaciła?

  W rolę Cable'a wcieli się...

  Fani już od dawna starali się przewidzieć, któż taki może wcielić się w postać Cable'a, który ma pojawić się w drugiej części Deadpoola. Typowano choćby Pierce'a Brosnana, który pojawił się na pewnym zdjęciu wraz z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem, przy okazji wywołując dyskusję na temat tego, czy Logan także zagości w produkcji.

  Deadpool parodiuje Supermana w zapowiedzi swojego drugiego filmu!

  Amerykańscy widzowie mają okazję zobaczyć przed seansem "Logana" krótki filmik zapowiadający drugą część "Deadpoola". W naszym kraju niestety nie dane nam ujrzeć go na wielkim ekranie, jednak po niekontrolowanych wyciekach materiału w słabej jakości, Fox zdecydował się upublicznić nagranie online. Znajdziecie je poniżej.

  Pierce Brosnan spotka Deadpoola?

  Niemałe poruszenie zapanowało w sieci po tym, jak Hugh Jackman i Ryan Reynolds postanowili podzielić się z fanami pewnymi zdjęciami. Wszystko zaczęło się od Jackmana, który umieścił na Twitterze fotografię przedstawiającą go w towarzystwie Ryana Reynoldsa i Pierce Brosnana. Krótko po nim podobnie podstąpił Reynolds, który także umieścił podobne foto, jednak w nieco innej konwencji. Możecie się im przyjrzeć poniżej.

  Strony