Deadpool 2

  Co dalej z X-Force?

  X-Force będzie prawdopodobnie ostatnim filmem Marvela, który zostanie wyprodukowany przez Foxa o ile oczywiście projekt w ogóle doczeka się realizacji. Nie trudno zauważyć, że w okół filmu zrobiło się ostatnimi czasy naprawdę cicho, a to nie jest zbyt dobra wróżba w obliczu przejęcia koncernu przez Disneya. Jak wiadomo Dom Myszki Miki ma już swoje plany wobec uniwersum X-Menów. Drew Goddard, który był typowany na reżysera widowiska, postanowił rozwiać niektóre wątpliwości.

  Deadpool powróci w świątecznym nastroju?

  Deadpool to bohater, którego przygody jednoznacznie kojarzą nam się z wysoką kategorią wiekową. Pełne czarnego humoru i brutalnych scen filmy pokazały, że jest na rynku zapotrzebowanie na tego rodzaju produkcje, a sam pyskaty najemnik bardzo szybko zyskał spore grono fanów. Całkiem niedawno pojawiła się informacja, że w grudniu tego roku na ekrany kin wejdzie tajemniczy film poświęcony temu bohaterowi. Obstawiano, że będzie to kolejna wersja części drugiej, która na chwilę obecną poza standardową, kinową odsłoną doczekała się jeszcze edycji "Super Duper Cut".

  Fantastyczna Czwórka mogła pojawić sięw Deadpoolu?

  Jak doskonale wiemy pierwotna koncepcja na drugą część "Deadpoola" różniła się od tego, co otrzymaliśmy. Tim Miller miał swoje plany związane filmem, jednak różnice artystyczne i budżetowe (film miał być o wiele droższy) sprawiły, że Fox ostatecznie nie zgodził się na jego pomysły. Gdyby jednak reżyser pozostał na swoim stołku to moglibyśmy otrzymać produkcję, w której swój udział miałaby Fantastyczna Czwórka, a konkretniej jej wariant z 2015 roku.

  Członkowie obsady Deadpoola 2 przeżyliby atak Thanosa?

  Jak doskonale wiemy w finale "Avengers: Infinity War" Thanos zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności i pstryknięciem palcami wymazał połowę istnień wszechświata. Co by było jednak, gdyby jego działania dotknęły także ekipy znanej z drugiej części Deadpoola? Pytanie takie zadali redaktorzy serwisu "The Huffington Post" aktorom występującym w widowisku. Oto jakie odpowiedzi otrzymali.

  Pierwsze spojrzenie na Omega Reda!

  Poniższe zdjęcie zostało udostępnione przez Billa Corso, jednego z charakteryzatorów z drugiej części "Deadpoola". Widzimy na nim Omega Reda, w którego wcielił się nowojorski gracz NFL, Dakoda Shepley. Jak widać twórcy starali się w miarę dokładnie oddać tę postać. Na grafice nie widzimy co prawda jego charakterystycznego kostiumu, jednak ten mógł zostać dodany później. Istnieje także opcja, że sceny z jego udziałem rozgrywały się w więzieniu Ice Box, w którym znalazł się główny bohater i po prostu zbroja została skonfiskowana.

  W Deadpoolu 2 miał pojawić się jeszcze jeden przeciwnik

  Jedna z usuniętych z produkcji scen prezentowała nam znanego z kart komiksów o X-Menach przeciwnika. Mowa w tym miejscu o postaci znanej jako Omega Red. Jest to mutant, który pochodził ze Związku Radzieckiego, a jego moc pozwalała mu na absorbowanie siły przeciwników, a także regenerację. Posiadał także ogromną siłę. W komiksach nie raz stawał na drodze Wolverine'a.

  Deadpool po pierwszych pokazach testowych. Reakcje fanów są...

  Parę dni temu internet obiegła wieść o pokazach testowych drugiego Deadpoola, a także negatywnych reakcjach, jakie się po nim pojawiły. Wówczas nie mieliśmy pewności, czy coś takiego faktycznie miało miejsce. Teraz pojawiły się nowe informacje na ten temat!

  Strony