The Defenders

Pierwszy trailer The Defenders!

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym trailerem "The Defenders", czyli produkcji, w której połączą siły takie postaci, jak: Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist. Bohaterowie będą zmuszeni do walki z przeciwnikiem, z jakim jeszcze nie mieli okazji się zmierzyć. Tylko wspólne działanie może dać im szansę na sukces.

Zdjęcia do trzeciego sezonu Daredevila ruszą w tym roku!

Współpraca pomiędzy Marvelem, a Netfliksem układa się coraz lepiej. Może o tym świadczyć fakt, że już w tym roku ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "Daredevila", czyli jednego z najpopularniejszych seriali rozgrywających się w Marvel Cinematic Universe.

Nowe zdjęcia z The Defenders!

Dzięki magazynowi Entertainment Weekly możemy przyjrzeć się kilku nowym zdjęciom z realizowanego właśnie przez Netflix serialu "The Defenders". Po raz pierwszy mamy okazję ujrzeć nie tylko wszystkich herosów razem, ale także ujrzeć Sigourney Weaver, która wciela się w postać Alexandry, czyli głównego antagonistę naszych bohaterów. Chwilowo niestety nie znamy większej ilości szczegółów.

Jessica Jones na planie "The Defenders"

"The Defenders" jest piątym z zapowiedzianych seriali powstających we współpracy Marvela i Netfliksa. Na ekranie spotkają się bohaterowie poprzednich produkcji, czyli "Daredevil", "Jessica Jones", "Luke Cage" i "Iron Fist" (którego premiera odbędzie się w marcu przyszłego roku). Na ulicach Nowego Jorku rozpoczęły się właśnie zdjęcia do produkcji. Twórcy chcieli utrzymać ten fakt w tajemnicy, jednak fani bardzo szybko wychwycili na planie wcielającą się w Jessicę Jones Krysten Ritter. W rozwinięciu możecie zobaczyć ją na pierwszym zdjęciu.

Premiera "The Defenders" odbędzie się najprawdopodobniej we wrześniu przyszłego roku.

Ruszyły prace na planie Punishera

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Netlix postanowił zrealizować kolejny serial we współpracy z Marvelem, a konkretniej "Punishera", który zadebiutował w świetnym stylu w drugim sezonie Daredevila i z miejsca zyskał sobie sympatię fanów. Do tej pory jednak nie było wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Strony