Disney

  Tim Miller chce kolejnego filmu w uniwersum X-Menów

  Niedawny zakup przez Disneya wytwórni 20th Century Fox sprawił, że fani na całym świecie zaczęli zastanawiać się kiedy i w jaki sposób X-Meni dołączą do Marvel Cinematic Universe. Tymczasem Tim Miller marzy o czymś zupełnie innym. Reżyser pierwszego Deadpoola chciałby zrealizować jeszcze jeden film rozgrywający się w istniejącym już uniwersum. Na swój cel wybrał solowe widowisko o mutantce Kitty Pryde.

  Carrie Fisher powróci w "Star Wars: Episode IX"

  Rok 2016 był tragiczny dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wcielająca się w postać księżniczki Lei Carrie Fisher, zmarła z powodu rozległego ataku serca, którego doznała na pokładzie samolotu. Jak się jednak okazuje, jej bohaterka pojawi się jeszcze na wielkim ekranie i bynajmniej nie za sprawą magii komputerów jak miało to miejsce w "Łotrze 1".

  Pierwszy teaser nowych Piratów!

  Mamy dla Was pierwszy, oficjalny teaser do piątej części Piratów z Karaibów! Możecie się z nim zapoznać w rozwinięciu newsa.

  Według pierwszych zapowiedzi, akcja "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales" skupi się na ucieczce pewnego korsarza z mitycznego więzienia. Mężczyzna ma jeden cel, chce wyeliminować wszystkich piratów. Na drodze stanie mu jednak Jack Sparrow, który będzie musiał zdobyć Trójząb Posejdona.

  W roli głównej powróci Johnny Depp. Ponad to w obsadzie znaleźli się: Orlando Bloom (Will Turner), Geoffrey Rush (Kapitan Barbossa) i Javier Bardem (Kapitan Salazar). Premiera filmu przewidziana została na 26 maja 2017 roku.

  Następcy na DVD


  Disney ma dla Was kolejny film - tym razem o dzieciach złych postaci znanych z baśni i bajek. Premiera produkcji na DVD 23 października.

  Nowa pełnometrażowa produkcja Diseny Channel.

  Dzieci Diaboliny, Złej Królowej, Jafara i Cruelli De Mon zostały wysłane do idyllicznego Oredonu, by uczęszczać do szkoły razem z dziećmi ukochanych bohaterów Disneya. Te z natury złe dzieciaki muszą wprowadzić w życie plan, który pomoże ich rodzicom przejąć jeszcze raz władzę nad światem! Czy zbuntowane nastolatki podążą śladami swoich rodziców?

  Disney Pixar przedstawia swój produkcyjny grafik

  Jeżeli kochacie bajki ze stajni Pixara, mamy dla Was małe co nieco - spis dat i produkcji, jakie pojawią się w ciągu kilku najbliższych lat.

  Pojawiło się kilka naprawdę ciekawych propozycji - większość to kontynuacje znanych już produkcji. Warto na nie czekać.

  Spis filmów znajdziecie w rozwinięciu.

  Fantastyczna Kraina Jutra otwiera swoje drzwi w sali Škoda 4DX™


  Kina z technologią 4DX zapraszają na niezwykłą podróż do niezmierzonych granic wyobraźni w filmie Kraina Jutra. Nowa produkcja studia Disney to niesamowite przeżycie kinowe, które dzięki nowoczesnej technologii 4DX nabierze zupełnie nowego wymiaru. Kraina szczęścia i perfekcji czeka na najodważniejszych już 29 maja!

  Strony