Disney

Poznaliśmy oficjalny tytuł IX części "Gwiezdnych wojen"!

Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że tegoroczna premiera kolejnej odsłony "Gwiezdnych wojen" jest jednym najbardziej wyczekiwanych wydarzeń. Film zwieńczy historię zapoczątkowaną w "Przebudzeniu Mocy" i z pewnością wyjaśni wiele do tej pory nierozwikłanych tajemnic. Trzeba przyznać, że twórcy bardzo długo kazali nam czekać na jakiekolwiek przecieki związane z tym, czego możemy się po widowisku spodziewać. Teraz jednak zaczęło się to w końcu zmieniać. Wszystko za sprawą wydarzenia "Star Wars Celebration", które miało dzisiaj miejsce.

Disney prezentuje ofertę Disney+!

W Stanach Zjednoczonych platforma wystartuje 12 listopada tego roku. Abonament miesięczny wyniesie 6,99 dolarów, natomiast roczny - 69,90 dolarów.

Na platformie znajdziemy 7,5 tysiąca odcinków seriali oraz 500 tytułów filmowych. Co w śród nich?

Zobaczyć będziemy mogli nie tylko wszystkie części Gwiezdnych Wojen, lecz także wszstkie sezony Simpsonów.

Na X-Menów w MCU przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

Z pewnością jednym z najgorętszych tematów w branży medialnej przez ostatni rok była informacja o sprzedaży 21 Century Fox. Początkowo o giganta rywalizowały dwa koncerny: Comcast i Disney. Ostatecznie to ten drugi zwyciężył i parę dni temu zakończył cały proces łączenia struktur obu firm. Efektem tego stało się odzyskanie przez Marvela praw do postaci, które wcześniej zostały Foxowi sprzedane. Ich powrót do DOmu Pomysłów sprawił, że fani z nadzieją patrzą w kierunku nadchodzących produkcji licząc, że już wkrótce Avengers spotkają X-Menów.

Zobaczymy wiecej "Obcego" i "Planety małp"

Disney dał jasne, aczkolwiek bardzo ogólnikowe informacje, że planuje dalej kontynuować serię Obcego oraz Planety małp. Co prawda brak konkretnych szczegółów, lecz sam fakt chęci pociągnięcia dalej przez Disneya tak kultowych widowisk wywołuje zadowolenie.

Wytwórnia także nie wstrzymuje prac na filmami, które zostały już zapowiedziane, a więc Avatar 2 trafi na pewno trafi na srebrne ekrany. To samo tyczy się opartej na komiksach serii Kingsman, o której prequelu mówiono na długo przed sprzedażą Foxa.

"Nowi mutanci" jednak trafią na srebrny ekran

Disney poinformował, że film X-Man: Mroczna Phoenix ma być ostatnim obrazem z głównej serii o mutantach. Ważną informacją jest jednak to, że podczas swoich planów uwzględnił Nowych mutantów i wszystko wskazuje na to, że w sierpniu obraz zagości na srebrnych ekranach.

Które planowane filmy Fox zobaczymy na ekranach?

Na tapecie są aktualnie dwie produkcje: X-Man: Mroczna Phoenix oraz Nowi Mutanci. Pierwszy z filmów ma trafić do kina na początku czerwca, chociaż jego premiera z wielu względów była kilkakrotnie przekładana. Z kolei Nowi Mutanci powstali już dawno. Przez ciągłe poprawki niestety nie udało się wypuścić go do kin przed wchłonięciem koncernu Fox przez Disneya. Tym samym, prawdopodobnie, widowiska nigdy nie zobaczymy na srebrnych ekranach.

Fox stanie się częścią Disneya już za tydzień?

Wszystko wskazuje na to, że rozpoczęty w zeszłym roku proces przejęcia przez Disneya aktywów 21st Century Fox właśnie dobiega końca. Najnowsza informacja głosi, że wszelkie formalności zostaną dopełnione do przyszłej środy (20 marca), a to z kolei oznacza, że Dom Myszki Miki nie tylko odzyska prawa do bohaterów, których wcześniej Marvel wypożyczył, ale także pozyska licencje na wiele innych produkcji, które do tej pory powstawały pod szyldem Foxa.

Oficjalny zwiastun "Krainy Lodu 2" już w sieci

Widzowie od niedawna mogą oglądać pierwszy oficjalny zwiastun długo oczekiwanej Krainy Lodu 2. Po raz kolejny w animacji zobaczymy ukochanych przez fanów (nie tylko tych najmłodszych) bohaterów: Annę i jej siostrę Elzę, Kristoffa, renifera Svena oraz uroczego bałwanka Olafa.

Trailer w języku polskim:

Will Smith w niebieskim kolorze, czyli Dżin z Aladyna w pełnej krasie!

Wszystko miało swój początek krótko po premierze pierwszego trailera, gdy w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia promocyjne widowiska. Na jednym z nich widać było Willa Smitha jako dżina. Problem w tym, że bohater nie był ucharakteryzowany na niebiesko. Widzowie zaczęli zastanawiać się czy tak właśnie będzie prezentował się filmie, a jeśli nie to kiedy ujrzymy go w pełnej krasie. Najnowszy spot telewizyjny przynosi nam odpowiedź na to pytanie!

Strony