Disney

  Disney przebije ofertę Comcastu?

  Transakcja związana z nabyciem wytwórni Fox jest obecnie chyba jednym z najgorętszych tematów w branży filmowej. Nic dziwnego, od jej wyniku zależy to, kto wejdzie w posiadanie praw do takich marek, jak Obcy czy Avatar. Fani Marvela mają dodatkową nadzieję na to, że to właśnie Disney wygra, gdyż dzięki temu X-Meni i Fantastyczna Czwórka mogliby trafić do MCU.

  Tim Miller chce kolejnego filmu w uniwersum X-Menów

  Niedawny zakup przez Disneya wytwórni 20th Century Fox sprawił, że fani na całym świecie zaczęli zastanawiać się kiedy i w jaki sposób X-Meni dołączą do Marvel Cinematic Universe. Tymczasem Tim Miller marzy o czymś zupełnie innym. Reżyser pierwszego Deadpoola chciałby zrealizować jeszcze jeden film rozgrywający się w istniejącym już uniwersum. Na swój cel wybrał solowe widowisko o mutantce Kitty Pryde.

  Carrie Fisher powróci w "Star Wars: Episode IX"

  Rok 2016 był tragiczny dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wcielająca się w postać księżniczki Lei Carrie Fisher, zmarła z powodu rozległego ataku serca, którego doznała na pokładzie samolotu. Jak się jednak okazuje, jej bohaterka pojawi się jeszcze na wielkim ekranie i bynajmniej nie za sprawą magii komputerów jak miało to miejsce w "Łotrze 1".

  Pierwszy teaser nowych Piratów!

  Mamy dla Was pierwszy, oficjalny teaser do piątej części Piratów z Karaibów! Możecie się z nim zapoznać w rozwinięciu newsa.

  Według pierwszych zapowiedzi, akcja "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales" skupi się na ucieczce pewnego korsarza z mitycznego więzienia. Mężczyzna ma jeden cel, chce wyeliminować wszystkich piratów. Na drodze stanie mu jednak Jack Sparrow, który będzie musiał zdobyć Trójząb Posejdona.

  W roli głównej powróci Johnny Depp. Ponad to w obsadzie znaleźli się: Orlando Bloom (Will Turner), Geoffrey Rush (Kapitan Barbossa) i Javier Bardem (Kapitan Salazar). Premiera filmu przewidziana została na 26 maja 2017 roku.

  Następcy na DVD


  Disney ma dla Was kolejny film - tym razem o dzieciach złych postaci znanych z baśni i bajek. Premiera produkcji na DVD 23 października.

  Nowa pełnometrażowa produkcja Diseny Channel.

  Dzieci Diaboliny, Złej Królowej, Jafara i Cruelli De Mon zostały wysłane do idyllicznego Oredonu, by uczęszczać do szkoły razem z dziećmi ukochanych bohaterów Disneya. Te z natury złe dzieciaki muszą wprowadzić w życie plan, który pomoże ich rodzicom przejąć jeszcze raz władzę nad światem! Czy zbuntowane nastolatki podążą śladami swoich rodziców?

  Strony