Efantastyka

  Rekrutacja

  Interesujesz się fantastyką? Chciał(a)byś spróbować swoich sił przy pisaniu recenzji filmów, gier i książek? A może masz ochotę wyruszyć na któryś z konwentów i zdać nam z niego relację? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź padła twierdząca, to zapraszamy w szeregi naszej redakcji!

  Mamy IX lat!

  Jak ten czas szybko leci. Doskonale pamiętam pierwszego newsa, jaki pojawił się na portalu dokładnie dziewięć lat temu. Przez ten czas wiele się zmieniło, przeszliśmy kilka rewolucji, zdarzały się okresy lepsze i gorsze, jednak zawsze staraliśmy się tworzyć miejsce, które przypadnie Wam do gustu.

  Efantastyczny Konkurs Literacki - głosowanie użytkowników

  Wczoraj ogłosiliśmy wyniki III edycji Efantastycznego Konkursu Literackiego. Dzisiaj z kolei startujemy z etapem, w którym spośród siedmiu pozostałych tekstów będziecie mogli wybrać opowiadanie, które Waszym zasługuje na nagrodę. Na dole strony znajdziecie specjalną ankietę (dostępna jedynie dla osób zalogowanych), w której możecie oddać swój głos na tekst, który powinien zostać wyróżniony. Głosowanie potrwa dwa tygodnie, tak więc jest trochę czasu aby spokojnie zapoznać się pracami konkursowymi.

  Strony