Filmy

Współpraca Sony i Marvela zerwana? Co ze Spider-Manem w MCU?!

Były wielkie plany, plotki mówiące o aż dziewięciu filmach o przygodach Spider-Mana i przede wszystkim wielki zachwyt fanów nad najnowszym widowiskiem, które nie tylko bardzo mocno ugruntowało pozycję Petera Parkera w Marvel Cinematic Universe, ale także stało się pewnym wyznacznikiem kierunku dla kolejnych filmów Marvela. Warto w tym miejscu choćby wspomnieć, że dwie sceny po napisach mocno rozbudziły ciekawość fanów, a konkretny zwrot fabularny wpłynął na dalsze życie głównego bohatera.

Plotka: Jared Leto powróci jako Joker?

Nie da się ukryć, że po premierze "Legionu Samobójców" mógł być rozczarowany Jared Leto. Naprawdę zapalił się do roli. Aby podtrzymać atmosferę absurdu na planie, rozdawał kolegom nietypowe prezenty, które mógłby wymyślić sam Joker (choć okazało się, że część z nich została zmyślona przez media). Reżyser David Ayer zaufał aktorowi i dał mu sporo swobody w kreowaniu nowej wizji nemezis Batmana.

Kirsten Stewart w zwiastunie thrillera science fiction

To nowa produkcja wytwórni 20th Century Fox. Akcja filmu "Underwater" (Pod wodą) skupi się na ekipie naukowców przebywających na platformie badawczej. Zgodnie z tytułem jednak szybko przeniesie się w morską otchłań - wskutek trzęsienia ziemi badacze będą musieli znaleźć schronienie w starym laboratorium na dnie oceanu. Woda nie będzie ich jedynym problemem, a tymczasem od stałego lądu dzielą ich tysiące mil...

Premiera produkcji zapowiedziana została na 10 stycznia 2020 roku.

Wiedźmin przerobiony na sitcom?

Trwający niespełna trzy minuty materiał wytyka bardzo wiele błędów, jakie zostały popełnione przy realizacji kinowego widowiska. Wystarczyło jedynie trochę zmodyfikować ścieżkę dźwiękową oryginalnego "Wiedźmina" by uczynić z niego coś na wzór popularnych sitcomów, w których co chwilę słyszymy podkładany przez producentów śmiech. Najlepiej zabieg ten wypadł w przypadku smoka, który jak wiemy, dziełem sztuki nie był.

"Wonder Woman: Bloodlines" z pierwszym trailerem!

W filmie "Wonder Woman: Bloodlines" Amazonka Diana ratuje pilota myśliwca Steve'a Trevora i postanawia pomóc mu powrócić do domu. Pełniąc rolę zarówno ambasadora, jak i obrońcy, wojowniczka zyskuje sławę jako Wonder Woman. Jak się jednak okazuje, los krzy żuje jej drogi z tajemniczą i bardzo niebezpieczną organizacją, której członkowie postanawiają zaatakować rodzinny dom Diany.

Głosów postaciom użyczą: Rosario Dawson (Wonder Woman), a także Marie Avgeropoulos, Kimberly Brooks, Courtenay Taylor, Jeffrey Donovan i Adrienne Moore.

Rodzina Addamsów doczekała się pierwszego zwiastuna!

Nowa wersja rodziny "Addamsów" tym razem przenosi nas do świata animacji, w której wszystko jest możliwe. Czy słynący z czarnego jak smoła poczucia humoru bohaterowie odnajdą się w nowej rzeczywistości i będą bawić kolejne pokolenia widzów? Przekonamy się już wkrótce, a tymczasem możemy zapoznać się z pierwszym zwiastunem widowiska.

Andy Serkis oficjalnie zajmie się kontynuacją Venoma!

Rok 2018 przyniósł nam premierę "Venoma". Widowisko, w którym w główną rolę wcielił się Tom Hardy, zebrało dość przeciętne recenzje, jednak z całą pewnością zarobiło wystarczająco dużo by Sony zdecydowało się dać zielone światło dla kontynuacji. Szybko jednak okazało się, że reżyser pierwszej odsłony będzie miał problem by się na niej skupić. Powodem tego stanu rzeczy jest fakt, że Ruben Fleischer pracuje teraz nad filmem Zombieland: Double Tap. Pojawiło się zatem pytanie. Czy wytwórnia ma zamiar czekać, czy po prostu zaangażować do prac kogoś innego? Wybór padł na drugą opcję.

Lilly Wachowski liczy na sukces nowego Matrixa?

Rok 1999 przyniósł nam premierę pierwszej części "Matrixa". Widowisko było naprawdę innowacyjne jak na tamte czasy i ukazało nam świat, w którym ludzie stanowili jedynie paliwo dla dominujących nad światem maszyn. Sami natomiast, niczego nieświadomi, żyli w wirtualnym świecie. Tylko drobny procent populacji przetrwał poza systemem.

Wściekły Hulk na grafice koncepcyjnej z "Avengers: Age of Ultron"

"Avengers: Czas Ultrona" nie powtórzył sukcesu swojego poprzednika. Obraz był dobry, wprowadził także kilku ważnych dla przyszłych wydarzeń w MCU bohaterów, jednak brakowało mu powiewu świeżości. Prawdopodobnie właśnie z tego powodu (i wcześniejszego sukcesu produkcji "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz") Joss Whedon został odsunięty od prac na ostatnimi dwoma filmami o Avengers, a jego miejsce zajęli Bracia Russo. Niemniej są osoby dla których dwuga odsłona serii miała swoj urok i pomimo pewnych niedociągnięć traktują to widowisko z sentymentem.

Strony