Filmy

Nightwing zasili kinowe uniwersum DC!

Budowane przez DC Comics kinowe uniwersum rozrasta się coraz bardziej. Niedawno ogłoszono plany realizacji sequela "Legionu samobójców", a także jego spin-offu "Gotham City Sirens", a teraz możemy Was poinformować o kolejnej postaci, która otrzyma swój własny film. Mowa w tym wypadku o Nightwingu, czyli Dicku Graysonie, który przez wiele lat towarzyszył Batmanowi jako Robin w jego potyczkach ze złoczyńcami.

Iwan Rheon zostanie jednym z Inhumans!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Peter Dinklage najprawdopodobniej wystąpi w Avengers: Infinity War. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny aktor związany z "Grą o tron", który pojawi się w MCU. Jego śladem podążył Iwan Rheon (Ramsay Bolton), który sportretuje jednego z bohaterów Inhumans.

Prolog nowego Obcego dostępny w sieci!

Jeżeli jesteście ciekawi jak zaczyna się najnowszy film o sympatycznym ksenomorfie, to zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który znajdziecie poniżej. Twórcy postanowili nieco podgrzać atmosferę i w ramach promocji swojego najnowszego dzieła, wrzucili do sieci czterominutowy prolog widowiska "Obcy: Przymierze"

Zamieszania wokół Hellboya 3 ciąg dalszy. Film nigdy nie powstanie?

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Guillermo del Toro umieścił ankietę, w której pytał o to, czy fani chcą realizacji trzeciej części Hellboya. Obiecał, że jeśli odpowiedzi udzieli przynajmniej sto tysięcy osób, to postara się coś zdziałać w temacie widowiska. Fani zareagowali od razu, ponad 130 tysięcy osób odpowiedziało na ten odzew.

Ekipa "Przymierza" na nowym zdjęciu

Do premiery "Obcy: Przymierze" zostało już niewiele czasu. Film zadebiutuje w kinach już 19 maja tego roku. Tymczasem w sieci pojawiło się nowe zdjęcie z produkcji. Widzimy na nim załogę statku Covenant w pełnym składzie. Po raz pierwszy mamy także okazję ujrzeć granego przez Jamesa Franco kapitana Bransona.

Nowe zdjęcie z drugiej części Strażników Galaktyki

Do premiery drugiej części "Strażników Galaktyki" zostało niewiele czasu. Film zadebiutuje w kinach już 5 maja. Tymczasem w sieci, dzięki magazynowi Empire, pojawiło się nowe zdjęcie z planu produkcji. Widzimy na nim Petera Quilla i Draxa.

Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych nam z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 28 kwietnia 2017 roku.

Ruszyły zdjęcia do Predatora!

W poniedziałek padł pierwszy klaps na planie "Predatora". Z tej okazji w sieci pojawiło się zdjęcie na którym możemy przyjrzeć się głównym bohaterom widowiska, a także samemu reżyserowi, którym jest Shane Black (Iron Man 3). Black potwierdził przy okazji, że film jest realizowany z myślą o kategorii wiekowej R.

Nick Fury może zapomnieć o emeryturze?

O tym, że grany przez Samuela L. Jacksona Nick Fury pojawi się w "Avengers: Infinity War" wiemy już od dawna. Tajemnicą jednak pozostawało, czy po tej produkcji ujrzymy jeszcze bohatera na ekranie. Jak się okazuje, Jackson najprawdopodobniej szybko nie rozstanie się z Marvel Cinematic Universe, a dowodzić temu może udzielona przez niego wypowiedź dla We Got This Covered.

Strony

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus