Filmy

  Chris Evans nie wyobraża sobie filmów Marvela bez...

  Dopiero, co pisaliśmy o tym, że to już koniec przygody w MCU dla Chrisa Hemswortha, a tymczasem o kończących się zobowiązaniach postanowił wypowiedzieć się Chris Evans. Aktor przyznał, że jednego bohatera nie da się zastąpić i nie wyobraża sobie by komukolwiek się to udało. O kim mowa?

  Tom Holland dalej nic nie wie!

  O tym, że wcielający się w Spider-Mana Tom Holland nie potrafi trzymać języka za zębami Marvel przekonał się już nie raz. Już w zeszłym roku informowaliśmy o tym, że z tego powodu nie miał okazji zapoznać się z całym scenariuszem "Avengers" Infinity War". Jak się jednak okazuje, środki ostrożności związane z tegoroczną premierą, nie ograniczyły się jedynie do ukrycia przed nim skryptu.

  James Gunn o dacie premiery "Strażników Galaktyki vol. 3"

  O tym, że powstanie część trzecia "Strażników Galaktyki" wiemy już od jakiegoś czasu. James Gunn stara się co jakiś czas podsycać atmosferę wokół projektu. Zakomunikował nawet, że trzeci film może mocno namieszać w tym, co poznaliśmy w poprzednich widowiskach. Do tej pory jednak nie znaliśmy daty premiery. Reżyser postanowił jednak nieco ją sprecyzować.

  John Williams chce skomponować muzykę do IX części Gwiezdnych Wojen

  John Williams, jest gotowy by zmierzyć się z tematem IX części Gwiezdnych Wojen. Legendarny kompozytor poinformował J.J. Abramsa o tym, że chciałby skomponować muzykę do ostatniej części i tym samym zamknąć pewien rozdział w swojej historii. Warto bowiem przypomnieć, że swoją przygodę z filmami z serii zaczał już w 1977 roku przy okazji "Nowej Nadziei".

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus