Filmy

  John Cena jako Kapitan Ameryka?

  Cena opublikował tajemnicze zdjęcie na swoim Instagramie, w dodatku nie zamieścił żadnego komentarza. Widzimy na nim zadrapaną tarczę Kapitana Ameryki, która była ostatnio widziana w filmie "Captain America: Civil War". Niektórzy fani zaczęli sądzić, że gwiazda WWE chce w ten sposób dać znać, że prowadzi z Marvelem rozmowy w sprawie tej roli.

  Sukces Venoma sprawi, że Spider-Man zniknie z MCU?

  Sony już od dawna zapowiadało stworzenie własnego uniwersum, w którym spotkałyby się postaci związane ze Spider-Manem. Pierwszymi zapowiedzianymi projektami były: "Venom" i "Silver Sable & Black Cat". W trakcie realizacji pierwszego widowiska studio jednak nieco zweryfikowało swoje plany. Z jednej strony postanowiono zrealizować kolejne widowiska, z drugiej natomiast zdecydowano się zaczekać i sprawdzić, jak poradzi sobie w kinach pierwsze z nich. Przedpremierowe reakcje fanów raczej nie nastrajały optymistycznie, późniejsze recenzje także nie dawały zbytnich nadziei.

  Profesor McGonagall pojawi się w Zbrodniach Grindelwalda?

  Potencjalna obecność bohaterki może się wydać niektórym widzom dość dziwna i słusznie! W czasie, w którym toczy się fabuła widowiska, postaci tej nie było jeszcze na świecie. Tymczasem najnowsze informacje każą nam sądzić, że otrzyma swoje miejsce w filmie, a w jej rolę wcieli się Fiona Glascott.

  Annabelle po raz trzeci?

  Producent James Wan ujawnił również, że akcja osadzona zostanie w domu Warrena, gdzie magazynowane są przeklęte artefakty. Tam widzowie dowiedzą się o zdolnościach Annabelle do ożywienia tych obiektów.

  Annabelle ma swoje cele związane z dziesięcioletnią córką Warrenów, Judy. To nie pierwsze ich spotkanie. Judy poznała Annabelle pod koniec pierwszego filmu Obecność. Wan opisał nowy film jako "Noc w muzeum z Annabelle".

  Annabelle 3 ma ukazać się 3 lipca 2019 roku.

  Trupy powracają

  Teraz, oprócz obchodów 50. rocznicy filmu, firma Living Dead Media ogłosiła, że ​​wkrótce zaangażuje się w prace nad oficjalną kontynuacją "Night Of The Living Dead" przy której współpracować mają oryginalni pisarze i producenci.

  Sequel zostanie oficjalnie nazwany "Noc żywych trupów II". Chwilowo nie wspomniano czy kontynuacja rozgrywać się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszego filmu, czy w zupełnie innym okresie czasu. Living Dead Media ogłosiło:

  Wehikuł Czasu doczeka się kolejnej ekranizacji!

  Przygotowaniem nowej wersji filmu zainteresowało się Warner Bros., które chce tego dokonać we współpracy z Paramount Pictures. Stanowisko reżysera obejmie Andy Muschietti, którego widzowie mogą kojarzyć choćby z dobrze przyjętej nowej wersji horroru "To". Przypadnie mu w udziale także przygotowanie scenariusza. Drugą scenarzystką i jednocześnie jedną z producentek została jego siostra, Barbarą Muschietti. Wśród producentów znaleźli się także Jennifer Davisson oraz Leonardo DiCaprio. Nad całością czuwać ma Arnold Leibovit.

  Chiny chcą podbić kina swoim filmem science fiction!

  "Wędrująca Ziemia" to ekranizacja opowiadania autorstwa Liu Cixina i jednocześnie pierwsza, wysokobudżetowa produkcja tego gatunku pochodząca z Chin. Twórcy chcą, aby ich widowisko miało międzynarodowy charakter. Jak zaznaczają, celują w coś, co ma nie tylko będzie się dobrze oglądało, ale jednocześnie film, który otworzy oczy na problemy współczesnego świata.

  "Dziadek do orzechów" najgorszym filmem Disneya?

  "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" to adaptacja słynnej niemieckiej baśni, a także niemniej znanego na świecie przedstawienia baletowego do którego muzykę skomponował Piotr Czajkowski. Disney już jakiś czas temu zaangażował się w tworzenie aktorskich wersji klasycznych bajek. Studio tym razem jednak nie ma powodów do dumy. Mający w zeszłym tygodniu swoją światową premierę film okazał się w oczach krytyków totalnym rozczarowaniem.

  Fani chcą powrotu Jamesa Gunna do MCU!

  Dość ciekawym podejściem do sprawy wykazali się fani, którzy postanowili wykupić na peryferiach Disneylandu ogromny billboard na którym znalazła się grafika ze "Strażników Galaktyki", a także podpis „SAVE THE GALAXY – JAMES GUNN FOR VOL 3”.


  Katherine Langford w Avengers 4?

  Czwarta odsłona "Avengers" będzie z pewnością filmem, który w jeszcze większym stopniu wywróci MCU do góry nogami. Działania Thanosa doprowadziły do wymazania połowy istnień we wszechświecie, a bohaterowie, którzy przetrwali, będą starali się wszystko odkręcić. Plotki każą sądzić, że w widowisku pojawią się elementy związane z podróżami w czasie. Czy to tam należy upatrywać miejsca dla Katherine Langford? Niektórzy sądzą, że tak.

  Strony