Filmy

Prolog "Obcy: Przymierze" dostępny w sieci!

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera widowiska "Obcy: Przymierze" sprawia, że twórcy coraz intensywniej promują swoje dzieło. Jednym z elementów kampanii jest opublikowany prolog, który zdradza kilka informacji o tym, co tak właściwie stało się po finale "Prometeusza". Zachęcamy do zapoznania się z klimatycznym materiałem, no chyba, że wolicie uniknąć potencjalnych spoilerów.

"Dark Phoenix" już oficjalnie!

Były spekulacje, teraz mamy oficjalne potwierdzenie. "Dark Phoenix" to oficjalny tytuł kolejnej części X-Menów, która ma kontynuować wątki rozpoczęte w X-Men: Apocalypse. Co jednak najciekawsze, twórcy określają swoje dzieło mianem spin-offu, a co za tym idzie, produkcja nie będzie pełnoprawną kontynuacją.

III Faza Marvela ostatnią?

Już w przyszłym roku czeka nas premiera długo wyczekiwanego widowiska, czyli "Avengers: Infinity War". Jak wiadomo, rok później w kinach zadebiutuje jeszcze niezatytułowana część czwarta i na tym filmie skończy się tak zwana III Faza Marvel Cinematic Universe. W 2019 roku pojawi się jeszcze druga część "Spider-Man: Homecoming", jednak do tej pory uważano, iż wejdzie ona w skład Fazy IV.

(Nie)spodziewany powrót bohatera w japońskim zwiastunie Piratów z Karaibów

W sieci ukazał się nowy, japoński zwiastun widowiska "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Pośród kilku nowych scen znalazła się jedna, która może nieść ze sobą pewien drobny spoiler, a konkretniej zdradza, któż taki powróci po dość długiej nieobecności. Oglądacie zatem na własne ryzyko.

Strażnicy Galaktyki vol. 2 z rekordową ilością scen po napisach

Już w najbliższy piątek do kin na świecie wejdzie druga część "Strażników Galaktyki". Warto przy okazji pamiętać, że widowisko tradycyjnie doczeka się kilku scen po napisach. W odróżnieniu jednak do poprzednich produkcji Marvela, będzie ich zdecydowanie więcej.

Strony

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus