Filmy

Na planie "Godzilla: King of the Monsters" padł pierwszy klaps!

Warner Bros. i Legendary oficjalnie poinformowały o rozpoczęciu prac na planie nowego widowiska opowiadającego o Godzilli. Przy okazji dane nam było poznać kilka szczegółów związanych z powstającym widowiskiem, choć zapewne wielu fanów już się ich domyśliło za sprawą sceny po napisach "Kong: Wyspa Czaszki".

Ile otrzymała Gal Gadot za rolę Wonder Woman?

"Wonder Woman" jest z pewnością tym filmem, który w pewien sposób odwrócił złą passę DC w kwestii przenoszenia na ekran kin superbohaterów. Widowisko o wojowniczej księżniczce Amazonek jest wyświetlane od miesiąca i do tej pory zgromadziło ponad 500 milionów dolarów. Dziwić zatem może kwota, jaką Gal Gadot otrzymała za rolę.

Alzur’s Legacy. Fanowski film osadzony w uniwersum Wiedźmina wystartował z akcją crowdfundingową na Indiegogo

Twórcy filmu “Alzur’s Legacy” (polski tytuł “Half a Century of Poetry Later”) właśnie wystartowali z akcją crowdfundingową na Indiegogo. W promocyjnych materiałach wideo można zobaczyć klimat i rozmach powstającej fanowskiej produkcji.

Zamieszanie wokół Spider-Mana

Jak już informowaliśmy, Sony przymierza się do stworzenia własnego, superbohaterskiego uniwersum, w którym pojawią się takie postaci, jak: Black Cat czy Venom. Od samego początku sugerowano, że w świecie tym zabraknie miejsca dla postaci Spider-Mana, który obecnie pojawia się w widowiskach Marvela. Jak się jednak okazuje, kwestia ta nie do końca jest jasna.

Strażników Galaktyki czekają zmiany?

Niedawna premiera filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" udowodniła, że James Gunn wie, co robi i z całą pewnością dobrze się czuje w kreowanym przez siebie świecie. Nic więc dziwnego, że Marvel powierzył mu stworzenie części trzeciej. Jak się jednak okazuje, Gunn ma pewien dylemat związany z produkcją.

Kolejne przetasowanie przy Lidze Sprawiedliwości

Powoli zaczynamy przyzwyczajać się do tego, że filmowe produkcje DC Comics muszą wiele przejść, nim ostatecznie trafią na wielki ekran. Niedawno informowaliśmy was o tym, że z „Ligą Sprawiedliwości” pożegnał się Zack Snyder, a teraz doszło do zmiany kompozytora muzyki.

Strony

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus