Filmy

  Reżyser Czarnej Pantery rozegra Kosmiczny Mecz!

  Od premiery pierwszego "Kosmicznego Meczu" minęło już dwanaście lat. Produkcja zebrała bardzo dobre opinie publiczności, jednak o potencjalnym sequelu nie mówiło się zbyt głośno. Teraz jednak się to zmieni. Warner Bros. rozpoczął oficjalne prace nad częścią drugą, a na stanowisko producenta zaangażowano Ryana Cooglera.

  Niestety o kolejnym filmie nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że tym razem głównym "ludzkim" bohaterem będzie zawodnik LeBron James, gracz Los Angeles Lakers, a za kamerą stanie Terence Nance.

  Pierwszy trailer „Kapitan Marvel” już jest!

  Niedawno opublikowane pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji Marvel Studios nie do końca spełniły oczekiwania fanów. Ci liczyli na choćby krótki teaser, który wprowadzi nas w mającą mieć premierę w marcu przyszłego roku historię. Szybko jednak pojawiła się nieoficjalna informacja, iż pierwsza zapowiedź wideo może pojawić się wcześniej, niż się spodziewamy. Tak też się stało.

  Scenariusz "The Batman" ukończony?

  O powstającym powoli widowisku poświęconym postaci Batmana wiemy naprawdę niewiele. Przez pewien czas reżyserem był Ben Affleck, który przygotował także scenariusz i miał wcielić się w bohatera. Niestety z czasem udział ograniczył jedynie do odegrania swojej roli, a obecnie nie wiadomo nawet czy w filmie się pojawi. Coraz głośniej bowiem mówi się, że aktor ma już dość i stara się zerwać kontrakt z Warner Bros.

  Pierwszy trailer "Kapitan Marvel" zadebiutuje już wkrótce!

  Długo czekaliśmy na tę informację. Niedawno opublikowane zdjęcia nie zaspokoiły w pełni ciekawości fanów i ci zaczęli coraz głośniej dopominać się pierwszego trailera. Ten ma zadebiutować już za kilka dni, bo we wtorek o 15:00 (czasu polskiego) w programie "Good Morning America".

  Zdjęcia z planu dokrętek do filmu X-Men: Dark Phoenix

  Niedawno wytwórnia 20th Century Fox rozpoczęła w Montrealu realizację dokrętek do kolejnego widowiska ze świata X-Menów. W mediach społecznościowych bardzo szybko pojawiły się zdjęcia obsady.

  Widzimy na nich Jean Grey, która toczy walkę z tajemniczą przeciwniczką. Aktorki mają na sobie kombinezony do motion capture, a to oznacza, że obie doczekają się ingerencji w postaci CGI. Ciekawe wydaje się także tło wydarzeń, które może stanowić fragment statku kosmicznego.

  Premiera filmu została wyznaczona na 14 lutego przyszłego roku.

  Olivia Munn odrzuca przeprosiny Shane'a Blacka

  Afera związana z zatrudnieniem Stevena Wildera Striegela, który okazał się tak naprawdę figurującym w rejestrze przestępcą seksualnym skazanym przed laty za nakłanianie przez internet czternastoletniej dziewczynki do czynności seksualnych szybko nie ucichnie. Shane Black wystosował przeprosiny za zaistniałą sytuację, jednak nie przyjęła ich Olivia Munn, która ze wspomnianym człowiekiem odgrywała wspólną scenę. Ta według nieoficjalnych informacji miała być związana z próbą flirtu ze strony mężczyzny.

  Tom Hardy prezentuje nowe plakaty Venoma!

  Opublikowane materiały utrzymane są w komiksowej konwencji i prezentują nam głównego bohatera filmu, a jego mroczne wcielenie.

  Premiera "Venoma" została zaplanowana na październik tego roku. W głównych rolach wystąpią: Tom Hardy (Eddie Brock/Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Dr. Carlton Drake), a także Woody Harrelson.

  Plotka: Captain Britain trafi do MCU?

  Kapitan Brytania, znany również jako Brian Braddock, trafił na karty komiksów Marvela w 1976 roku w stworzonym przez przez Chrisa Claremonta i Herba Trimpe zeszycie "Captain Britain Weekly #1". Był to niezwykle uzdolniony człowiek, który otrzymał w pewnym momencie od dwóch tajemniczych postaci (Merlin i Roma) ogromną moc, która miała mu pozwolić na walkę z najgorszymi łotrami dręczącymi nasz świat. Jak się okazuje bohater ma szansę pojawić się na wielkim ekranie, a przynajmniej tak można sądzić na podstawie plotek, które obiegły świat.

  Strony