Gambit

  Co dalej z Gambitem?

  "Gambit" nie ma szczęścia do własnego filmu. Wielokrotnie przekładana data premiery i kłopoty przy realizacji widowiska sprawiły, iż wielu fanów uznało, że tytuł nigdy nie ujrzy światła dziennego. Jak się jednak okazuje, produkcja dalej jest dla wytwórni 20th Century Fox ważna.

  Czarne chmury wiszą nad Gambitem

  Twórcy "Gambita" nie mają szczęścia do swojej ekranizacji. Wielokrotnie przekładane daty premiery wywołane zmianami na stanowiskach reżysera sprawiły, że praca na planie widowiska dalej się nie rozpoczęła. Niestety kłopoty postanowiły nie opuszczać wytwórni 20th Century Fox, która ponownie musi znaleźć nowego reżysera, tym razem na miejsce Douga Limana, który porzucił film na rzecz prac nad produkcją "Justice League Dark". Studio w dodatku musi się pospieszyć, gdyż początek zdjęć wyznaczono na styczeń 2017 roku, a kolejna zmiana terminu mogłaby tylko pogorszyć i tak już nieciekawą sytuację.

  "Gambit" ma być filmem opowiadającym o Genezie powstania bohatera. W jego rolę wcieli się Channing Tatum.

  Doug Liman wyreżyseruje Gambita?


  Reżyser Live, Die, Repeat/Na skraju jutra jest podobno najnowszą osobą, która ma wprowadzić Gambita na wielki ekran (ta jedna kitczowa wersja się nie liczy!). FOX brało pod uwagę kilku reżyserów i chyba zdecydowało się na niego. Czy Liman podpisze umowę, to już inna para kaloszy.

  Niestety film przechodzi ciężkie momenty, więc mamy nadzieję, że coś się wreszcie ruszy i Gambit będzie mógł czarować nas swoim nowoorleańskim akcentem!

  Plotka: Channing Tatum odchodzi z Gambita

  A na SDCC był taki szczęśliwy!

  Czy cieszy Was ta wiadomość, czy nie (my jesteśmy gdzieś pośrodku), byłaby to ogromna niespodzianka, bo Gambit to taki ulubiony projekt aktora, którym się do tego bardzo przejmuje.

  Nie wiadomo dlaczego Tatum miałby nagle porzucić swoje małe marzenie zagrania południowca, ale być może chodzi o problemy ze studiem Fox (niespodzianka?), które chce zrobić ten film większym i głośniejszym, niż aktor by chciał.

  Jeśli okaże się to prawdą, cały projekt może stanąć pod znakiem zapytania. Co o tym sądzicie?

  Strony