Gambit

Fox po raz kolejny przekłada premiery swoich widowisk

Dla wszystkich fanów X-Menów, którzy mieli nadzieję już w lutym ujrzeć kolejne widowisko poświęcone tym bohaterom, mamy złą wiadomość. Obraz zaliczy kolejne opóźnienie i trafi do kin dopiero 7 czerwca 2019 roku. Jest to zatem kolejna zmiana daty, gdyż pierwotnie "Mroczna Feniks" miała się pojawić w kinach w listopadzie tego roku. Studio jednak zdecydowało się na dokrętki, które wymusiły przesunięcie tego terminu. Czym jest spowodowana kolejna zmiana? Tego na chwilę obecną nie wiemy.

Co dalej z Gambitem?

"Gambit" nie ma szczęścia do własnego filmu. Wielokrotnie przekładana data premiery i kłopoty przy realizacji widowiska sprawiły, iż wielu fanów uznało, że tytuł nigdy nie ujrzy światła dziennego. Jak się jednak okazuje, produkcja dalej jest dla wytwórni 20th Century Fox ważna.

Czarne chmury wiszą nad Gambitem

Twórcy "Gambita" nie mają szczęścia do swojej ekranizacji. Wielokrotnie przekładane daty premiery wywołane zmianami na stanowiskach reżysera sprawiły, że praca na planie widowiska dalej się nie rozpoczęła. Niestety kłopoty postanowiły nie opuszczać wytwórni 20th Century Fox, która ponownie musi znaleźć nowego reżysera, tym razem na miejsce Douga Limana, który porzucił film na rzecz prac nad produkcją "Justice League Dark". Studio w dodatku musi się pospieszyć, gdyż początek zdjęć wyznaczono na styczeń 2017 roku, a kolejna zmiana terminu mogłaby tylko pogorszyć i tak już nieciekawą sytuację.

"Gambit" ma być filmem opowiadającym o Genezie powstania bohatera. W jego rolę wcieli się Channing Tatum.

Doug Liman wyreżyseruje Gambita?


Reżyser Live, Die, Repeat/Na skraju jutra jest podobno najnowszą osobą, która ma wprowadzić Gambita na wielki ekran (ta jedna kitczowa wersja się nie liczy!). FOX brało pod uwagę kilku reżyserów i chyba zdecydowało się na niego. Czy Liman podpisze umowę, to już inna para kaloszy.

Niestety film przechodzi ciężkie momenty, więc mamy nadzieję, że coś się wreszcie ruszy i Gambit będzie mógł czarować nas swoim nowoorleańskim akcentem!

Strony