Godzilla

  Japończycy mają problem z Godzillą

  Godzilla chyba jednoznacznie kojarzy się z Japonią. To właśnie tam narodził się ten sympatyczny potwór i przez wiele lat pojawiał się na wielkim i małym ekranie. Pierwsza próba zrealizowania filmu poza granicami kraju Kwitnącej Wiśni zakończyła się niepowodzeniem, natomiast podejście drugie otworzyło amerykanom furkę dla budowania nowego uniwersum. Sprawa ta jednak bardzo skomplikowała życie japońskim producentom.

  Zdjęcia do nowej Godzilli ruszą w czerwcu?

  Prawdopodobnie udało nam się poznać datę rozpoczęcia zdjęć do drugiej części "Godzilli". Produkcja miałaby ruszyć 19 czerwca w Atlancie. Tak przynajmniej twierdzi portal Omega Underground. Termin ten wydaje się prawdopodobny, gdyż premierę widowiska wyznaczono na 22 marca 2019 roku, a co za tym idzie, zostało już niewiele czasu na zrealizowanie tak wielkiej produkcji.

  Kontynuacje "Godzilli" i "Pacific Rim" otrzymują nowe tytuły

  Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że "Pacific Rim" otrzymał podtytuł "Maelstrom". Jak się jednak okazuje, wytwórnia postanowiła dokonać zmiany i od teraz film będzie zatytułowany "Pacific Rim: Uprising". Premierę wyznaczono na 22 lutego 2018 roku.

  Wielki powrót najsłynniejszego filmowego potwora! Godzilla na DVD


  Najbardziej widowiskowa superprodukcja roku!
  W rolach głównych Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Bryan Cranston, Elizabeth Olsen, Sally Hawkins, Juliette Binoche i David Strathairn.
  POWRÓT GODZILLI
  Najsłynniejszy filmowy potwór powraca! 60 lat po premierze legendarnej „Godzilli” Ishiro Hondy, gigantyczny jaszczur ponownie zagraża światu, w najbardziej widowiskowej superprodukcji roku! Film „Godzilla” w reżyserii Garetha Edwardsa, który podbił serca widzów i krytyków, Zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 10 października!

  Premiera Godzilli na DVD

  10 października na DVD ukaże się najnowsza Godzilla.

  Najsłynniejszy potwór w historii powraca w wielkim stylu. Godzilla to pełna doskonałych efektów specjalnych, poruszająca historia o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzące respekt radioaktywne monstrum wyłania się z głębin, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

  Nowy plakat Godzilli


  W sieci zadebuitował nowy plakat filmu Godzilla.

  Reżyserem tego reboota-remake'a jest Gareth Edwards, a w rolach głównych wystąpią między innymi Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Elizabeth Olsen, Bryan Cranston, Sally Hawkins.

  Polska premiera nastąpi 16. maja.

  W rozwinięciu newsa większa wersja. Godzilla wygląda naprawdę majestatycznie i epicko!