Gotham

  Joker wkracza do gry w nowym zwiastunie ostatnich epizodów Gotham!

  Nowa wersja Jokera zdecydowanie różni się od kreacji, jakie do tej pory widzieliśmy na wielkim i małym ekranie. Grany przez Camerona Monaghana złoczyńca dopiero rozpoczyna swoją drogę ku wielkiej, przestępczej sławie, tak więc z czasem mógłby się bardziej upodobnić do postaci, jaką znamy choćby z kart komiksów. Nie dane nam jednak będzie ujrzeć takiej przemiany. Obecnie emitowany sezon ma być ostatnim, a raczej wydaje się mało prawdopodobne, by miejsce "Gotham" zajęła produkcja skupiająca się już na dorosłym Batmanie.

  Tak wygląda Bane w serialu Gotham

  Piąty sezon Gotham będzie zwieńczeniem historii, której finałem staną się narodziny Mrocznego Rycerza. Bardzo ważną rolę w tym procesie odegra Bane, który w serialu będzie znany jako Eduardo Dorrance, najemnik, który postanowił powrócić do Gotham. Teoretycznie jego misją jest chęć pomocy Jimowi Gordonowi w zaprowadzeniu porządku. W praktyce ma jednak inny cel, który dopiero z czasem stanie się oczywisty.

  Głównym złoczyńcą piątego sezonu Gotham zostanie Bane?

  Piąty sezon Gotham przyniesie nam z pewnością sporą dawkę wrażeń. Będzie to zwieńczenie całej historii, której finałem staną się narodziny Mrocznego Rycerza. Wiemy już także, że bardzo ważną rolę w tym procesie odegra Bane, który w serialu będzie znany jako Eduardo Dorrance.

  Dorrance jest najemnikiem, który postanowił powróci do Gotham aby pomóc dawnemu przyjacielowi w zaprowadzeniu porządku w mieście. Tak się bowiem składa, że służył z Jimem Gordonem w wojsku. Szybko jednak okazuje się, że jego prawdziwym celem jest coś zupełnie innego.

  Gotham płonie na nowym plakacie piątego sezonu!

  San Diego Comic-Con już za nami, jednak ilość ciekawych materiałów, jakie pojawiły się na imprezie, jeszcze długo nie pozwoli nam zapomnieć o atrakcjach minionego weekendu. Jedną z ciekawostek może być z pewnością plakat promujący piąty sezon serialu "Gotham". Jak widzimy, grafika przedstawia płonące i zniszczone miasto, a także komisarza Gordona na pierwszym planie. Czy jest to zapowiedź wielkiego chaosu, jaki zapanuje na ulicach Gotham City?

  Nowy zły odwiedzi Gotham

  "Gotham" to serial opowiadający o tym, jak James Gordon radził sobie z obroną miasta, zanim pojawił się w nim Batman. I można przyznać, że Bruce Wayne wraz ze swoimi zabawkami jest tam nieco zbędny, skoro po Gotham już teraz krążą Kobieta-Kot, Trujący Bluszcz, Pingwin, Dwie Twarze, Joker, Riddler czy Strach na Wróble...

  Twórcy uznali jednak, że to wciąż za mało i tym razem do obsady dołączy Szalony Kapelusznik a.k.a. Jarvis Tetch. W jego rolę wcieli się Benedict Samuel znany z "The Walking Dead". Zobaczymy go w trzecim sezonie serialu, który zadebiutuje w stacji FOX 19 września.

  Strony