Gra o tron

„Doom of Valyria” - animowany prequel Gry o tron!

Niezwykłym zaangażowaniem wykazał się jeden z fanów Gry o tron. Przez ostatnie dwa lata intensywnie pracował nad animacją, która opowiada o tym, co miało miejsce na długo przed wydarzeniami znanymi nam z kart powieści George'a R.R. Martina i serialu nakręconego przez HBO. Trwający dwadzieścia minut film znajdziecie poniżej.

Kilka zdjęć z drugiego odcinka Gry o tron

W sieci pojawiło się kilka kadrów z drugiego odcinka siódmego sezonu Gry o tron. Widzimy na nich głównych bohaterów i przy okazji możemy wywnioskować kilka rzeczy, które mogą się w najbliższym czasie wydarzyć. Warto w tym miejscu wspomnieć, że pierwszy odcinek pobił rekord oglądalności i na swoją premierę zgromadził w samych Stanach Zjednoczonych ponad 10 milionów widzów.

Ed Sheeran skrytykowany za swoją rolę w Grze o tron!

O tym, że brytyjski muzyk wystąpi w siódmym sezonie Gry o tron wiedzieliśmy od dawna. Jego rola została ujawniona już w pierwszym odcinku i jak się okazuje, był to jednorazowy występ, który tak naprawdę miał być jedynie ciekawym puszczeniem oka do fanów artysty. Jak się jednak okazuje, rola ta bardzo podzieliła fanów i jednocześnie doprowadziła do rezygnacji Sheerana z konta na Twitterze. O co tak właściwie poszło?

Nowy trailer 7 sezonu Gry o tron!

W sieci zadebiutował nowy trailer siódmego sezonu Gry o tron. Możemy dostrzec w nim sporo nowych, do tej pory niepublikowanych scen, a także dowiedzieć się kilku rzeczy na temat tego, czego możemy się spodziewać po produkcji. Materiał, a także plakaty promujące sezon znajdziecie poniżej. Światowa premiera już 16 lipca, w naszym kraju pierwszy odcinek zadebiutuje dzień później.

Zdjęcia do serialu realizowano w Hiszpanii, Islandii i Irlandii Północnej. Nowy sezon będzie liczył jedynie siedem odcinków.

Siódmy sezon Gry o tron wcale nie taki krótki!

O tym, że siódmy sezon "Gry o tron" będzie liczył jedynie siedem odcinków wiemy już od dawna. Fani po cichu liczyli, że przynajmniej same epizody będą dłuższe, jednak niedawna wypowiedź Jamesa Hibberda, reportera Entertainment Weekly, sprawiły, że nadzieje te wydały się nierealne.

Spoilery: Opisy trzech scen z siódmego sezonu Gry o tron!

Jeżeli nie możecie się już doczekać premiery nowego sezonu „Gry o tron”, a wszelkie spoilery Wam nie straszne, to zapraszamy do zapoznania się z opisem trzech scen, które pojawią się w serialu. Informacje zyskaliśmy dzięki Toronto Sun, którego dziennikarz miał okazję przebywać na planie produkcji i postanowił podzielić się wrażeniami z tego, co widział.

Raz jeszcze ostrzegamy, że materiał zawiera spoilery, tak więc jeśli nie chcecie wiedzieć, co się wydarzy w zbliżających się odcinkach, to nie czytajcie dalej.

Kilka informacji o nowym sezonie Gry o tron!

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery siódmego sezonu Gry o tron. Telewizyjne widowisko wyprodukowane przed HBO cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród publiczności, dlatego też mamy dla Was kilka informacji odnośnie tego, co nas w najbliższej i nieco dalszej przyszłości czeka.

Wiemy ile odcinków będzie liczył ósmy sezon Gry o tron!

Poznaliśmy oficjalną liczbę odcinków, która wejdzie w skład ósmego sezonu Gry o tron. Zmartwią się wszyscy, którzy liczyli na to, że po krótszym siódmym, na który przypadnie jedynie siedem epizodów, ósmy pokaże coś więcej. Niestety, będzie jeszcze krótszy od poprzednika.

Zwiastun 7. sezonu Gry o tron!

Jeden z najbardziej wyczekiwanych trailerów tego roku już jest - w sieci pojawił się pełny zwiastun siódmego sezonu "Gry o tron".

W noc z piątku na sobotę Warsaw Comic Con zaprosił fanów serialu na maraton szóstego sezonu, więc dla nich wiadomość ta jest jak znalazł - odświeżyli sobie bieżące wątki i zaostrzyli apetyt na to, co dalej.

Światowa premiera siódmego sezonu przypada 16 lipca 2017 na HBO. W Polsce - dzień później. Zapraszamy do oglądania!

Strony

Konkursy

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus