Gra o tron

  Iain Glen o ostatnim sezonie Gry o tron

  Praca na planie ósmego sezonu "Gry o tron" cały czas posuwa się do przodu. Premiera serialu została wyznaczona na 2019 rok, tak więc jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na oficjalne materiały związane z mającymi tam nastąpić wydarzeniami. Na szczęście aktorzy chętnie dzielą się niektórymi detalami.

  Spoiler: Do Królewskiej Przystani zawitał pewien gość...

  Za pośrednictwem chorwackiego serwisu 24Sata, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu ósmego sezonu Gry o tron. Widzimy na nich pewną postać, która przybyła do Królewskiej Przystani. O kim mowa? Jeżeli nie boicie się spoilerów, to zapraszamy do rozwinięcia.

  Zdjęcia z planu ósmego sezonu "Gry o tron". Możliwe spoilery!

  W północnej Irlandii trwają właśnie zdjęcia do ostatniego sezonu "Gry o tron". Nic więc dziwnego, że powoli zaczynają do nas docierać pierwsze zdjęcia z planu. Ciekawie prezentują się szczególnie te dotyczące Winterfell. W tym miejscu ostrzegamy przed spoilerami, gdyż materiały zdradzają pewne wydarzenia.

  Maisie Williams dementuje informację o dacie premiery ósmego sezonu "Gry o tron"

  Zaledwie trzy dni temu pisaliśmy o potencjalnej dacie premiery ósmego sezonu "Gry o tron", który miałby zadebiutować w kwietniu 2019 roku. Informację miała podać w wywiadzie dla serwisu Metro, wcielająca się w postać Aryi Stark, Maisie Williams. Jak się jednak okazuje, prawda jest nieco inna.

  Maisie Williams zdradziła dokładniejszą datę premiery ostatniego sezonu Gry o tron?

  O tym, że w tym roku nie powrócimy do Westeros, wiemy już od dawna. Twórcy serialu chcą, by wielki finał był naprawdę epicki, dlatego też potrzebują więcej czasu by dopracować ostatnich sześć odcinków. Niedawno, za sprawą samego HBO, dowiedzieliśmy się, że premiera nastąpi w 2019 roku. Teraz możemy prawdopodobnie bardziej sprecyzować datę.

  Czy George R.R. Martin ogląda Grę o tron?


  Już za parę dni nastąpi premiera ostatniego w tym sezonie odcinka "Gry o tron". Fani na całym świecie wyczekują tej chwili i jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, że potem nastąpi długie oczekiwanie na zwieńczenie historii o Białych Wędrowcach i wydarzeniach napędzających rywalizację o panowanie nad całym Westeros. Czy jednak pośród nich jest sam autor sagi "Pieśni Lodu i Ognia"?

  Nowe zdjęcia z siódmego odcinka Gry o tron!


  Dzięki HBO, w sieci ukazały się nowe zdjęcia zwiastujące to, czego możemy oczekiwać po ostatnim odcinku siódmego sezonu "Gry o tron". Niektórych z Was może zdziwić brak na nich pewnej ważnej postaci. Czy jest to przypadek, a może celowe działanie stacji, która chce nam w ten sposób dać do zrozumienia, że pewne rzeczy się skomplikują? Przekonamy się już za kilka dni.

  „Doom of Valyria” - animowany prequel Gry o tron!

  Niezwykłym zaangażowaniem wykazał się jeden z fanów Gry o tron. Przez ostatnie dwa lata intensywnie pracował nad animacją, która opowiada o tym, co miało miejsce na długo przed wydarzeniami znanymi nam z kart powieści George'a R.R. Martina i serialu nakręconego przez HBO. Trwający dwadzieścia minut film znajdziecie poniżej.

  Strony