Green Lantern Corps

  Pięćdziesięcioletni Hal Jordan w Green Lantern Corps?

  Do premiery Green Lantern Corps zostało jeszcze sporo czasu, jednak już teraz trwają pierwsze prace związane z widowiskiem. Dzięki That Hashtag Show udało nam się poznać pewien ciekawy szczegół na temat tego, czego możemy się po produkcji spodziewać.

  Ryan Reynolds powróci do roli Zielonej Latarni?

  Warner Bros. przygotowuje się powoli do realizacji nowego widowiska o "Zielonej Latarni". "Green Lantern Corps" zaplanowane zostało na 2020 rok, jednak całkiem prawdopodobnym wydaje się, że przynajmniej jeden z bohaterów pojawi się na ekranie wcześniej, bo już przy okazji premiery drugiej części Ligi Sprawiedliwości".

  Zielona Latarnia jednak pojawi się w Lidze Sprawiedliwych?

  Już we wrześniu informowaliśmy Was o tym, że jeden z członków korpusu Zielonych Latarni może pojawić się w Lidze Sprawiedliwych". Informację zdaje się potwierdzać portal The Wrap, który przygotował zestawienie wszystkiego, co wiemy o zbliżającym się filmie o Lidze Sprawiedliwości. Wśród informacji pojawiła się właśnie ta dotycząca udziału jednego z bohaterów "Green Lantern Corps.", którego premierę przewidziano dopiero na 2020 rok.

  Zielona Latarnia pojawi się w Lidze Sprawiedliwych?

  Film o korpusie Zielonych Latarni planowany jest dopiero na 2020 rok. Czy w takim wypadku istnieje szansa na to, że któregoś z bohaterów zobaczymy wcześniej? Możliwe, że tak, a wszystko za sprawą sceny po napisach Ligi Sprawiedliwych, w której może pojawić się Hal Jordan. Informację taką podał prowadzący DC All Access Jason Inman. Oczywiście wiadomość należy traktować jako plotkę, gdyż nie została oficjalnie potwierdzona przez producentów, jednak nie da się ukryć, że bohater odgrywał ważną rolę w komiksowej Lidze. Być może w taki właśnie sposób twórcy postanowią wprowadzić go do budowanego przez siebie uniwersum.

  "Zielona Latarnia" już raz pojawił się na wielkim ekranie. Film, w którym Hala Jordana zagrał Ryan Reynolds okazał się niesamowitą klapą. Miejmy nadzieję, że w przypadku "Green Lantern Corps" będzie inaczej.

  Tytuł filmu Green Lantern

  Chyba plotki o kilku ziemskich Latarniach okażą się prawdziwe, bo film nosi tytuł: Green Lantern Corps i wyjdzie w 2020 roku. Wydaje nam się, że DC chce zrobić coś w stylu Guardians of the Galaxy. Co wcale nie jest złym pomysłem. Chodzą także plotki, że studio poluje na Chrisa Pratta jako Hala Jordana, ale kto teraz nie chce go w swoim filmie?