Gwiezdne Wojny

  Kolekcja Komiksy Star Wars już w Polsce!

  Jeżeli zastanawialiście się cóż takiego jest w tajemniczym pudle, które otrzymaliśmy od Wydawnictwa De Agostini to poniżej możecie zaspokoić swoją ciekawość. Pierwsze dwa numery kolekcji Komiksy Star Wars, zapakowane w klimatycznym boxie, udowodniły, że nawet z poniedziałku można się cieszyć! Jeżeli chcielibyście na własnej skórze przekonać się, jak prezentują się najciekawsze pozycje komiksowe z uniwersum Star Wars, to odsyłamy Was poniżej.

  Kłopotów Hana Solo ciąg dalszy

  Niektóre produkcje nie mają niestety szczęścia i co jakiś czas napotykają na swojej drodze na problemy. W przypadku filmu o przygodach Hana Solo możemy mówić już o prawdziwej lawinie kłopotów, które jak na złość nie chcą odpuścić. Właśnie ogłoszono, że widowisko czekają kolejne dokrętki.

  Bohaterowie "Last Jedi" na okładkach

  Dzięki magazynowi "Vanity Fair" możemy się zapoznać z nowymi zdjęciami bohaterów "Star Wars: Last Jedi". Seria okładek nowego wydania skupia się na takich postaciach, jak księżniczka Leia, Luke Skywalker, Rey, Kylo Ren, czy kapitan Phasma, którą mamy okazję podziwiać bez maski. Materiały znajdziecie poniżej.

  Fabuła widowiska w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą. Wiemy jednak, że akcja na pewno rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy".

  Carrie Fisher niestety nie pojawi się w IX części Gwiezdnych Wojen

  Kilka dni temu informowaliśmy Was o oświadczeniu Todda Fishera, brata zmarłej w zeszłym roku Carrie Fisher, który w wywiadzie stwierdził, że wraz z siostrą wyraził zgodę na to, by Disney wykorzystał przy produkcji IX części Gwiezdnych Wojen materiały, które zostały zrealizowane na potrzeby ósmego filmu, a które ostatecznie w produkcji się nie znalazły.

  Zwiastun nowych Gwiezdnych wojen już jest!

  Możliwe, że najbardziej oczekiwany zwiastun tego roku - czyli "Star Wars. The Last Jedi" jest już dostępny. Studio zaprezentowało także oficjalny plakat produkcji.

  Fabuła widowiska pozostaje tajemnicą. Wiadomo na pewno, że akcja filmu rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy"

  Wyciekł pierwszy trailer Star Wars: Battlefront!

  Planowany na 15 kwietnia trailer "Star Wars: Battlefront II" nieoczekiwanie znalazł się w sieci. Materiał miał zadebiutować przy okazji konwentu Star Wars Celebration, jednak ktoś postanowił się pośpieszyć z publikacją. Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się zapowiedź, to zapraszamy poniżej.

  Carrie Fisher powróci w "Star Wars: Episode IX"

  Rok 2016 był tragiczny dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wcielająca się w postać księżniczki Lei Carrie Fisher, zmarła z powodu rozległego ataku serca, którego doznała na pokładzie samolotu. Jak się jednak okazuje, jej bohaterka pojawi się jeszcze na wielkim ekranie i bynajmniej nie za sprawą magii komputerów jak miało to miejsce w "Łotrze 1".

  Ostatni Jedi nie jest sam!

  Już jakiś czas temu poznaliśmy tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen. Od razu zaczęły się spekulacje, kogo może dotyczyć określenie "Ostatni Jedi". Fani obstawiali, że to Luke Skywalker okaże się wspomnianym w tytule wojownikiem. Byli i tacy, którzy uważali, że nazwa odnosi się do większej ilości bohaterów. Jak się okazuje, ci drudzy mieli rację.

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus