Gwiezdne Wojny

  Bohaterowie "Last Jedi" na okładkach

  Dzięki magazynowi "Vanity Fair" możemy się zapoznać z nowymi zdjęciami bohaterów "Star Wars: Last Jedi". Seria okładek nowego wydania skupia się na takich postaciach, jak księżniczka Leia, Luke Skywalker, Rey, Kylo Ren, czy kapitan Phasma, którą mamy okazję podziwiać bez maski. Materiały znajdziecie poniżej.

  Fabuła widowiska w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą. Wiemy jednak, że akcja na pewno rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy".

  Carrie Fisher niestety nie pojawi się w IX części Gwiezdnych Wojen

  Kilka dni temu informowaliśmy Was o oświadczeniu Todda Fishera, brata zmarłej w zeszłym roku Carrie Fisher, który w wywiadzie stwierdził, że wraz z siostrą wyraził zgodę na to, by Disney wykorzystał przy produkcji IX części Gwiezdnych Wojen materiały, które zostały zrealizowane na potrzeby ósmego filmu, a które ostatecznie w produkcji się nie znalazły.

  Zwiastun nowych Gwiezdnych wojen już jest!

  Możliwe, że najbardziej oczekiwany zwiastun tego roku - czyli "Star Wars. The Last Jedi" jest już dostępny. Studio zaprezentowało także oficjalny plakat produkcji.

  Fabuła widowiska pozostaje tajemnicą. Wiadomo na pewno, że akcja filmu rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy"

  Wyciekł pierwszy trailer Star Wars: Battlefront!

  Planowany na 15 kwietnia trailer "Star Wars: Battlefront II" nieoczekiwanie znalazł się w sieci. Materiał miał zadebiutować przy okazji konwentu Star Wars Celebration, jednak ktoś postanowił się pośpieszyć z publikacją. Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się zapowiedź, to zapraszamy poniżej.

  Carrie Fisher powróci w "Star Wars: Episode IX"

  Rok 2016 był tragiczny dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wcielająca się w postać księżniczki Lei Carrie Fisher, zmarła z powodu rozległego ataku serca, którego doznała na pokładzie samolotu. Jak się jednak okazuje, jej bohaterka pojawi się jeszcze na wielkim ekranie i bynajmniej nie za sprawą magii komputerów jak miało to miejsce w "Łotrze 1".

  Ostatni Jedi nie jest sam!

  Już jakiś czas temu poznaliśmy tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen. Od razu zaczęły się spekulacje, kogo może dotyczyć określenie "Ostatni Jedi". Fani obstawiali, że to Luke Skywalker okaże się wspomnianym w tytule wojownikiem. Byli i tacy, którzy uważali, że nazwa odnosi się do większej ilości bohaterów. Jak się okazuje, ci drudzy mieli rację.

  Zdjęcie z montażu nowych Gwiezdnych Wojen

  Produkcja ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen cały czas trwa. Obecnie film przechodzi przez etap postprodukcji. Jeden z montażystów, Rian Johnson, postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z tego procesu. Widzimy na nim charakterystyczny opening z wpasowanym już tytułem "Star Wars: The Last Jedi".

  Poznaliśmy oficjalny tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen!

  Stało się, po wielu miesiącach spekulacji udało nam się poznać oficjalny tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen! Produkcja została zatytułowana Star Wars: The Last Jedi (Ostatni Jedi).

  Fabuła widowiska pozostaje tajemnicą. Wiadomo na pewno, że akcja filmu rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy".

  Łotr 1 przekroczył miliard dolarów!

  Krótko przed premierą filmu "Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie" Bob Iger (szef studia Disney), wypowiadał się na temat produkcji. W swych słowach starał się nieco ostudzić nadzieje fanów twierdząc, że widowisko swoim rozmachem nie dorówna mającemu rok wcześniej premierę "Przebudzeniu mocy". Jak się jednak okazuje, "Łotr 1" radzi sobie naprawdę świetnie i właśnie przekroczył miliard dolarów wpływów z całego globu. Jest to czwarta produkcja z 2016 roku, której udało się uzyskać taki wynik.

  Główną bohaterką widowiska jest grana przez Felicity Jones, Jyn Erso. Dziewczyna zostaje wplątana w wir akcji, której celem okazuje się zdobycie planów konstrukcyjnych Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni stworzonej przez Imperium. Jyn ma jednak także i inny cel. Chce odnaleźć swojego ojca.

  Wydarzenia rozgrywają się pomiędzy częścią III, a IV oryginalnej sagi. Premiera widowiska odbyła się 15 grudnia tego roku. W głównych rolach występują: Felicity Jones (Jyn Erso) i Mads Mikkelsen (w roli jej ojca, Galena Erso). Ponad to w filmie pojawili się: Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Diego Luna i Forest Whitaker. Reżyseruje Gareth Edwards.

  Strony

  Konkursy

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus