Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Andy Serkis o postaci Snoke'a

Andy Serkis udzielił niedawno wywiadu dla Entertainment Weekly w którym ujawnił, że pomiędzy nim, a reżyserem "Ostatniego Jedi" wybuchła prawdziwa dyskusja dotycząca historii granej przez niego postaci.

UWAGA! W dalszej części tekstu znajdują się informacje zawierające duży spoiler związany z wydarzeniami z filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi".

"Ostatni Jedi" nie radzi sobie w Chinach

Najnowsza odsłona Gwiezdnych Wojen szturmem podbiła kina na prawie całym świecie. Film Riana Johnsona zbiera różne opinie, jednak nie przeszkodziło mu to w przebiciu bariery miliarda dolarów wpływów z kin. Widowisko uplasowało się obecnie na 10 miejscu najbardziej kasowych filmów wszechczasów, pozbawiając tej pozycji jednocześnie zeszłoroczny hit Disneya, czyli "Piękną i Bestię". Są jednak kraje, w których produkcja nie radzi sobie tak dobrze.

"Ostatni Jedi" na nowych zdjęciach!

W sieci, za sprawą magazynu Vanity Fair, ukazały się nowe zdjęcia z "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi", których autorką jest Annie Leibovitz. Możemy na nich dostrzec dobrze znanych nam bohaterów, jak i kilka nowych postaci, w tym owianego tajemnicą przeciwnika, w którego wciela się Benicia Del Toro. Materiały znajdziecie poniżej.