Gwiezdne wojny VIII

  Bohaterowie "Last Jedi" na okładkach

  Dzięki magazynowi "Vanity Fair" możemy się zapoznać z nowymi zdjęciami bohaterów "Star Wars: Last Jedi". Seria okładek nowego wydania skupia się na takich postaciach, jak księżniczka Leia, Luke Skywalker, Rey, Kylo Ren, czy kapitan Phasma, którą mamy okazję podziwiać bez maski. Materiały znajdziecie poniżej.

  Fabuła widowiska w dalszym ciągu pozostaje tajemnicą. Wiemy jednak, że akcja na pewno rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy".

  Zwiastun nowych Gwiezdnych wojen już jest!

  Możliwe, że najbardziej oczekiwany zwiastun tego roku - czyli "Star Wars. The Last Jedi" jest już dostępny. Studio zaprezentowało także oficjalny plakat produkcji.

  Fabuła widowiska pozostaje tajemnicą. Wiadomo na pewno, że akcja filmu rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy"

  Ostatni Jedi nie jest sam!

  Już jakiś czas temu poznaliśmy tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen. Od razu zaczęły się spekulacje, kogo może dotyczyć określenie "Ostatni Jedi". Fani obstawiali, że to Luke Skywalker okaże się wspomnianym w tytule wojownikiem. Byli i tacy, którzy uważali, że nazwa odnosi się do większej ilości bohaterów. Jak się okazuje, ci drudzy mieli rację.

  Zdjęcie z montażu nowych Gwiezdnych Wojen

  Produkcja ósmego epizodu Gwiezdnych Wojen cały czas trwa. Obecnie film przechodzi przez etap postprodukcji. Jeden z montażystów, Rian Johnson, postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z tego procesu. Widzimy na nim charakterystyczny opening z wpasowanym już tytułem "Star Wars: The Last Jedi".

  Poznaliśmy oficjalny tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen!

  Stało się, po wielu miesiącach spekulacji udało nam się poznać oficjalny tytuł VIII części Gwiezdnych Wojen! Produkcja została zatytułowana Star Wars: The Last Jedi (Ostatni Jedi).

  Fabuła widowiska pozostaje tajemnicą. Wiadomo na pewno, że akcja filmu rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończyło się "Przebudzenie Mocy".

  Kilka szczegółów związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen

  Premiera filmu "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie" zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że pojawia się coraz więcej szczegółów związanych z kolejnymi etapami rozwoju świata Gwiezdnych Wojen. Kilka z nich ujrzało światło dzienne w wywiadach, których szefowa LucasFilm Kathleen Kennedy udzieliła ostatnio dla magazynu Entertainment Weekly oraz dziennika Variety.

  Co czeka Finna w ósmej części Gwiezdnych Wojen?

  Gdy w VII części "Gwiezdnych Wojen" Rey (Daisy Ridley) wyruszyła na poszukiwania Luke'a Skywalkera (Mark Hamill), musiała zostawić w tyle Finna (John Boyega), swojego dotychczasowego towarzysza. Dzięki portalowi Making Star Wars możemy się dowiedzieć co niego o losach tej postaci.

  Data premiery Star Wars VIII znana

  16. grudnia 2016 roku dostaniemy kolejny film z serii Gwiezdnych wojen będzie to stand-alone o tytule Rouge One. W głównej roli wystąpi Felicity Jones, a reżyserem i scenarzystą został Rian Johnson. Ale! Kontynuacja Przebudzenia mocy - Gwiezdne wojny VIII będą mieć premierę rok później 26. maja 2017 - czterdzieści lat po Nowej nadziei. Cieszycie się?