Han Solo

Cameo Darth Maula dostępne w sieci!

Darth Maul zadebiutował w filmie "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo". Jak dobrze wiemy, sith w tamtym widowisku został pokonany przez Obi-Wana, który po długiej walce ostatecznie przeciął go mieczem świetlnym na pół. Jak się jednak okazało, ciemna strona mocy potrafi naprawdę wiele i postać powróciła w produkcji "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie". Teraz możecie obejrzeć scenę z jej udziałem w sieci. Twórcy zdecydowali się bowiem oficjalnie opublikować wspomniany materiał.

Kłopotów Hana Solo ciąg dalszy

Niektóre produkcje nie mają niestety szczęścia i co jakiś czas napotykają na swojej drodze na problemy. W przypadku filmu o przygodach Hana Solo możemy mówić już o prawdziwej lawinie kłopotów, które jak na złość nie chcą odpuścić. Właśnie ogłoszono, że widowisko czekają kolejne dokrętki.

Han Solo we własnym filmie


Co tam Bobba Fett czy jakiś tam Rogue One! Han Solo jest ulubieńcem fanów i mało kto nie powie, że to ich ulubiona postać ze wszystkich filmów. Teraz dowiedzieliśmy się, że dostanie on własny film prequelowy!

Jesteśmy tym bardziej podekscytowani, że wyreżyserują go osoby stojące za The Lego Movie Christopher Miller i Phil Lord! Film będzie opowiadać o młodzieńczych latach przemytnika, może nawet pokaże jego żonę (ano! W oficjalnych komiksach Han ma żonę, i to nie jest Leia!).

Czekamy z niecierpliwością!