Hayley Atwell

Agentka Carter doczeka się własnego filmu?

Po zaledwie dwóch sezonach, stacja ABC zdecydowała się nie realizować kolejnych odcinków serialu "Marvel's Agent Carter". Spotkało się to z zawodem ze strony fanów, którzy zorganizowali nawet petycję, aby trzeci sezon wyprodukował Netlix. Niestety nic z tego nie wyszło. Pojawiła się jednak iskierka nadziei, że Peggy Carter doczeka się własnego filmu! Takie rewelacje podają zagraniczne media.

Oczywiście informację należy traktować jako plotkę, nie można jednak zaprzeczyć, że Hayley Atwell nigdy nie ukrywała, iż bardzo polubiła swoją rolę w MCU. Aktorka ponoć spotkała się z prezesem Marvela w sprawie realizacji solowego filmu o przygodach granej przez nią bohaterki. Niestety na chwilę obecną nie są znane żadne szczegóły. Obstawia się jedynie, że potencjalny film miałby kontynuować wydarzenia znane z serialu.

Chcielibyście filmu o solowych przygodach bohaterki?

Wielka Wojna Dubsmashowa II - charytatywnie!

Jak może wiecie, Wielka Marvelowska Wojna Dubsmashowa SDCC 2015 wywołała piski radości wśród fanów. Gwiazdy obu seriali Marvela postanowiły więc bawić się dalej, a przy okazji wspomóc dwie organizacje charytatywne. Całość rozpoczęła się na początku września, ale w rozwinięciu newsa możecie obejrzeć, co do tej pory wymyśliły Team Carter i Team S.H.I.E.L.D. Każdy dolar, to głos na jedną z drużyn, a zwycięzca wygra kolację z całą czwórką!

Madame Masque w Agent Carter

I mamy pierwszą nową wiadomość o drugim sezonie Agent Carter. Główną przeciwniczką i czarnym charakterem zostanie Madame Masque - postać z Marvela, która w tej wersji będzie znakomitą aktorką z mroczną stroną. Trzyma się to konwencji drugiego sezonu, bo miejsce akcji przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles, a co za tym idzie, także Hollywood. Nie możemy się doczekać!

Wielka Marvelowska Wojna Dubsmashowa SDCC 2015

Może o niej słyszeliście... Może nawet udało się Wam obejrzeć urywki, ale wszystko potoczyło się tak szybko! Oto przed Wami skompilowana w całości Wielka Marvelowska Wojna Dubsmashowa SDCC 2015. Agenci S.H.I.E.L.D. kontra Peggy Carter i Jarvis. Marvel zabija fanów posiadaniem najbardziej uroczej rodziny aktorskiej we wszechświecie.

Strony