James Cameron

  Obcy: Przymierze nie taki zły jak go malują?

  Z pewnością nikomu nie trzeba tłumaczyć, że najnowszy film Ridley'a Scotta, rozgrywający się w uniwersum Obcego, nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem. Krytycy nie zostawili na nim suchej nitki, jest jednak ktoś, kto nie zgadza się z ich opiniami. James Cameron ma w tym temacie zupełnie inne zdanie.

  James Cameron wierzy w sukces kolejnych Avatarów

  Druga część Avatara zapowiedziana została już kilka lat temu. Od tego czasu jednak niewiele się wokół produkcji działo, a przynajmniej nic, co dałoby fanom wyraźny znak, że projekt jest na dobrej drodze do realizacji. James Cameron wielokrotnie przekładał datę premiery, a aktorzy do tej pory nie weszli jeszcze na plan.

  Zdjęcia do kolejnych Avatarów ruszą jeszcze w tym roku?

  Być może ciężko niektórym z Was uwierzyć, ale możliwe, że w końcu doczekamy się pierwszego klapsa na planie kolejnych części Avatarów. Tak przynajmniej twierdzi Sigourney Weaver, która w części pierwszej wcielała się w postać doktor Grace Augustine. Jak wiadomo, aktorka powróci w kolejnych filmach, jednak z całą pewnością w nieco innej postaci. Jakiej?

  Terminator nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

  Sytuacja wokół kolejnych filmów rozgrywających się w świecie wykreowanym przez Jamesa Camerona jest nieco zagmatwana. Ostatnia część cyklu, "Terminator: Genisys" została bardzo chłodno przyjęta przez fanów i ostatecznie wytwórnia Paramount postanowiła całkowicie zrezygnować z realizacji kolejnych filmów.