james gunn

  Co o śmierci Groota myśli James Gunn?

  Widzowie, którzy oglądali obie części "Strażników Galaktyki" doskonale wiedzą, jak potoczyły się losy filmowego Groota. Bohater poświęcił się aby ratować przyjaciół, a następnie powrócił w odmłodzonej formie, która bardzo przypadła do gustu odbiorcom. Jak się jednak okazuje, jego los nie jest aż tak kolorowy. Wystarczy przeczytać, cóż takiego mówi o bohaterze James Gunn.

  Strażnicy Galaktyki vol. 2 z rekordową ilością scen po napisach

  Już w najbliższy piątek do kin na świecie wejdzie druga część "Strażników Galaktyki". Warto przy okazji pamiętać, że widowisko tradycyjnie doczeka się kilku scen po napisach. W odróżnieniu jednak do poprzednich produkcji Marvela, będzie ich zdecydowanie więcej.

  Reżyserem kolejnych "Strażników Galaktyki" został...

  Nie trudno było się domyślić, że na dwóch filmach o "Strażnikach Galaktyki" się nie skończy. Bohaterowie zdążyli zaskarbić sobie sympatię fanów i tylko kwestią czasu pozostawało, kiedy Marvel zdecyduje się dać zielone światło części trzeciej.

  James Gunn chwali zapowiedź nowego Thora

  Co prawda Marvel jeszcze nie zdecydował się upublicznić pierwszego trailera najnowszego Thora, jednak są osoby, które materiał widziały i nie mogą wyjść z podziwu z powodu tego, co ujrzały. Jedną z takich osób jest reżyser Strażników Galaktyki, James Gunn. Pytanie o Thora pojawiło się na Twitterze reżysera. Gunn odpowiedział, że widział trailer i prawdopodobnie jest to najlepsza zapowiedź, jaką do tej pory Marvel przygotował. Nie chciał jednak zdradzić, czy posiada jakiekolwiek informacje na temat daty premiery materiału.

  Easter Egg, które wszyscy pominęli


  Easter Egg to takie smaczki, które reżyserzy umieszczają w swoich filmach ku uciesze spostrzegawczych fanów. W Strażnikach galaktyki jest ich na pęczki, ale ten jeden, zdaniem Jamesa Gunna umknął uwadze wszystkich.

  A z okazji wydania filmu na DVD, reżyser umieścił go na swoim instagramie. Pod wcięciem!

  Będą Guardians of the Galaxy 2!


  Mało kto widział pierwszą część Guardiansów, a Marvel już zapowiada kontynuację!

  My się cieszymy, bo od początku pokładaliśmy wielkie nadzieje w tej space operze, a do 28 lipca 2017 zajmiemy się innymi superbohaterami (i powtórkami jedynki!).

  Reżyserem będzie znowu James Gunn.

  Hooked on a feeling!

  Spot, plakaty i kilka nowych nazwisk z Guardians of the Galaxy


  Wkraczamy na terytorium spoilerów, więc osoby, które nie chcą psuć sobie zabawy z oglądania filmu, lepiej niech odejdą teraz. Resztę zapraszamy pod wcięcie, gdzie zobaczycie trzy nowe plakaty (to jeszcze nie spojlerowe), a także kolejny spot telewizyjny (tym razem skupia się na postaci Petera) oraz kilka nazwisk aktorów, którzy pojawią się na ekranie na parę sekund (tzw. cameos).

  Premiera wkrótce!

  Hooked on a feeling!

  MASSIVE UPDATE! Tak, krzyczymy do was! Mamy trzy nowe plakaty, tym razem z czarnymi charakterami! Nebula, Ronan i Korath prezentują się złowrogo!

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus