Jason Momoa

  Nowe zdjęcie Aquamana

  W sieci pojawiło się nowe zdjęcie ze zbliżającego się wielkimi krokami widowiska "Liga Sprawiedliwych". Widzimy na nim Aquamana (Jason Momoa). Możecie się z nim zapoznać w rozwinięciu newsa.

  "Liga Sprawiedliwych" będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń, które mogliśmy oglądać w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bruce Wayne postanawia zebrać wokół siebie ludzi obdarzonych supermocami. Ma nadzieję, że gdy nadejdzie odpowiedni czas, będą w stanie razem stanąć przeciwko zagrożeniu, jakiego do tej pory świat nie widział.

  Jason Momoa schodzi z planu Ligi

  Jason Momoa poinformował na swoim Instagramie, że zakończył prace na planie filmu "Liga Sprawiedliwości". Z tej okazji wrzucił nowe zdjęcia, które znajdziecie w rozwinięciu tego newsa. Aktor dodał także, że bardzo żałuje, iż nie będzie w stanie zjawić się na imprezie związanej z zakończeniem prac na planie filmu.

  Momoa nie będzie się nudził. Już w styczniu ruszają prace nad nową wersją Kruka, w której zagra główną rolę.

  "Liga Sprawiedliwych" będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń, które mogliśmy oglądać w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Bruce Wayne postanawia zebrać wokół siebie ludzi obdarzonych supermocami. Ma nadzieję, że gdy nadejdzie odpowiedni czas, będą w stanie razem stanąć przeciwko zagrożeniu, jakiego do tej pory świat nie widział.

  Zdjęcia do Aquamana ruszą już latem

  Jason Momoa jest ostatnio bardzo zapracowany. Dopiero co pisaliśmy o jego udziale w w nowej wersji Kruka, do której zdjęcia maja rozpocząć się w styczniu, a już wiemy, że zaraz po nich aktor wkroczy na plan "Aquamana" w którym wciela się w głównego bohatera. Warto przy tym wspomnieć, że oprócz wspomnianych produkcji, pojawi się także w "Lidze Sprawiedliwych", której premiera odbędzie się 16 listopada 2017 roku.

  Aquaman zaliczył już swój krótki, filmowy debiut w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", w którym mogliśmy zobaczyć bohatera dosłownie przez kilka sekund. Dopiero w nadchodzących produkcjach otrzyma więcej czasu na ekranie. Premiera filmu według scenariusza: Kurta Johnstada, Davida Johnsona i Willa Bealla przewidziana została na 26 lipca 2018 roku. Reżyseruje James Wan.

  W styczniu padnie pierwszy klaps na planie Kruka!

  Niekończąca się historia, chciałoby się tak rzec o realizacji kolejnego filmu na podstawie komiksu "The Crow" Jamesa O'Barra. Trwające od lat kłopoty związane zarówno z obsadą; projekt został porzucony przez Luka Evansa, który miał wcielić się w głównego bohatera, zmiany na stanowisku reżysera i sądowa batalia pomiędzy wykonawcą, studiem Relativity Media, które ogłosiło bankructwo, a producentem Edwardem R. Pressmanem sprawiało, że mało kto wierzył, że widowisko zostanie kiedykolwiek zrealizowane.

  W ostatnim czasie światełkiem na końcu ciemnego tunelu okazał się angaż do głównej roli Jasona Momoa, znanego choćby z roli w Grze o Tron. Dzięki portalowi The Wrap dowiadujemy się także, że zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w styczniu. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla osób, które z niecierpliwością wyczekują kolejnego filmu.

  Oryginał prezentuje historię Erica Dravena, muzyka, który za sprawą czarnego kruka powrócił zza grobu, aby zemścić się na mordercach swojej ukochanej. W bohatera pierwszej ekranizacji wcielał się Brandon Lee, dla którego była to ostatnia rola. Aktor został postrzelony na planie, zmarł mając zaledwie 28 lat. Od tego czasu mówiono, że nad filmami z tej serii wisi jakieś fatum, gdyż przy realizacji każdej z części dochodziło na planie do dziwnych wypadków. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

  Zwiastun Wolves


  Dawno nie było u nas zwiastunów, więc dziś to naprawimy. Pod wcięciem znadziecie trailer filmu Wolves w reżyserii Davida Haytera.

  Film opowiada o wilkołakach i tak naprawdę więcej nie można o nim powiedzieć. W rolach głównych przyszły Aquaman Jason Momoa oraz Lucas Till.

  Światowa premiera planowana jest na 23 października, a o Polskiej jeszcze nic nie wiadomo. Przynajmniej na razie, ale po wstępnych, dość negatywnych, recenzjach, nie jesteśmy pewni czy film w ogóle zagości w naszych kinach.

  Warner Bros zamówiło dwa scenariusze do filmu o Aquamanie

  Dwa! I zapewne wybierze ten, ich zdaniem, lepszy. To całkiem ciekawy news, bo potwierdza chęć wprowadzenia kolejnej postaci z Ligi Sprawiedliwych na duży ekran.

  A scenarzyści, którzy dostali to zadanie? Will Beall (napisał Gangster Squad, a także zaproponował wczesny scenariusz do filmu o Lidze) oraz Kurt Johnstad (300: Początek imperium, współpracował już z Zackiem Snyderem) to owi szczęściarze.

  A kto zagra tytułowego bohatera? Khal Drogo! Ekhm... Jason Momoa jest najczęściej wymienianym nazwiskiem, które łączone jest z rolą. Nic nie jest potwierdzone, ale byłby to oddech świeżego powietrza po tylu blond głowach w świecie komiksowych filmów.

  A jeśli uważacie, że Aquaman to nudna postać gadająca z rybkami, wygooglujcie: "Aquaman shark", albo zwyczajnie obejrzyjcie animowany film The Flashpoint Paradox - ten bohater to siła, z którą należy się liczyć.