Joaquin Phoenix

Co Joaquin Phoenix sądzi o potencjalnej roli Jokera?

Joaquin Phoenix już od dawna typowany jest na idealnego kandydata do wcielenia się w jednego z najbardziej charakterystycznych przeciwników Batmana. Aktor jednak nie chce zdradzić, czy ktokolwiek prowadzi z nim rozmowy w tym kierunku. Tym razem postanowił jednak wypowiedzieć się na temat tego, co sądzi o takiej ewentualności.

Joaquin Phoenix zostanie Jokerem?

Pomimo wielu kłopotów, Warner Bros. nie ma zamiaru rezygnować ze swoich planów dotyczących solowego filmu poświęconego postaci Jokera.

Joaquin Phoenix był już wielokrotnie rozważany przez wytwórnię do objęcia jakiejś kluczowej roli w filmowym uniwersum DC. Najpierw Darren Aronofsky widział go w roli Batmana, później wytwórnia oferowała mu angaż do roli Lexa Luthora, a obecnie Todda Phillips widzi go w roli nowego Jokera.

Nowi i starzy kandydaci do roli

Jakiś czas temu podawaliśmy, że Joaquin Phoenix nie zagra jednak Doktora Strange'a. Okazuje się jednak, że twórcy nie skreślili jeszcze aktora ze swojego radaru i, jak głosi pewna piosenka, wszystko się może zdarzyć.

Do tego doszli nowi kandydaci, którzy mogą się wcielić w tę rolę. Ostatnie plotki podają, że są to Colin Farrell i Justin Theroux.

Ciekawe, kiedy w końcu poznamy tego jednego słusznego?

Joaquin Phoenix nie zagra Doktora Strange


Czy słyszymy ulgę w waszych głosach? A może jesteście zawiedzeni? Jakby nie było, Joaquin Phoenix, od dawna typowany jako filmowy Doktor Strange, jednak definitywnie odpadł z listy aktorów, którzy chcą być najnowszą twarzą Marvela.

Ostatnio chodziły pogłoski o tym, że Ethan Hawke wcieli się w tę postać, ale są one zupełnie nie potwierdzone.

A my czekamy zatem na konkretne wieści od Marvela i liczymy skrycie, że Doktorem zostanie ciekawy i nietypowy aktor. Trzymamy kciuki!