Joker

  Joaquin Phoenix w kostiumie klauna

  Todd Philips najwyraźniej nie ma zamiaru budować wielkiej tajemnicy wokół swojego najnowszego filmu. Reżyser opublikował właśnie kolejne, zakulisowe zdjęcie, na którym możemy ujrzeć Phoenixa w kostiumie klauna. Poniżej znajdziecie także inne ujęcia, tym razem opublikowane na profilu DC Films United, które mogą sugerować, że w życiu Arthura Flecka (filmowe imię i nazwisko Jokera) zaczynają właśnie zachodzić poważne zmiany.

  Szczegóły fabuły nie są na chwilę obecną znane. Reżyseruje Todd Philips. Premiera została przewidziana na 4 października 2019 roku.

  Alec Baldwin rezygnuje z Jokera!

  Zaangażowanie Aleca Baldwina do jednej z ról w Jokerze spotkało się raczej z ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Nie ogłoszono oficjalnie w kogo miałby się aktor wcielić, jednak w sieci od razu pojawiły się głosy, że przypadła mu w udziale rola sportretowania Thomasa Wayne'a. Jak się jednak okazuje, plany te nie są już aktualne. Baldwin wycofał się z pracy nad filmem.

  Zaczęło się od komunikatu, jaki pojawił się na Twitterze aktora. Sugerował on, że Baldwin nie jest zadowolony z porównywaniem jego roli do postaci Donalda Trumpa.

  Robert De Niro wystąpi w Jokerze?

  O filmie "Joker" pisaliśmy już wielokrotnie, jednak dopiero niedawno wytwórnia Warner Bros. oficjalnie potwierdziła, że taki projekt będzie realizowany. Do głównej roli zaangażowano Joaquina Phoenixa, a stanowisko reżysera powierzono Toddowi Phillipsowi. Obecnie dowiedzieliśmy się także, że swój udział w produkcji negocjuje Robert De Niro.

  Joaquin Phoenix oficjalnie jako Joker!

  O potencjalnym udziale Phoenixa w planowanym przez DC widowisku o genezie Jokera mówiło się od dawna. Aktor niczego nie potwierdzał, anie też nie zaprzeczał jakoby toczył w tej sprawie rozmowy. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Warner Bros. oficjalnie ogłosiło realizację widowiska "Joker" i potwierdziło przy okazji, że to właśnie wspomniany aktor sportretuje przeciwnika Batmana.

  Widowisko nie będzie stanowiło części istniejącego uniwersum DC. Będzie produkcją niezależną, a co za tym idzie, Jared Leto nie zostanie odsunięty od zaplanowanych już filmów.

  Co Joaquin Phoenix sądzi o potencjalnej roli Jokera?

  Joaquin Phoenix już od dawna typowany jest na idealnego kandydata do wcielenia się w jednego z najbardziej charakterystycznych przeciwników Batmana. Aktor jednak nie chce zdradzić, czy ktokolwiek prowadzi z nim rozmowy w tym kierunku. Tym razem postanowił jednak wypowiedzieć się na temat tego, co sądzi o takiej ewentualności.

  Strony