Joker

  Joaquin Phoenix zostanie Jokerem?

  Pomimo wielu kłopotów, Warner Bros. nie ma zamiaru rezygnować ze swoich planów dotyczących solowego filmu poświęconego postaci Jokera.

  Joaquin Phoenix był już wielokrotnie rozważany przez wytwórnię do objęcia jakiejś kluczowej roli w filmowym uniwersum DC. Najpierw Darren Aronofsky widział go w roli Batmana, później wytwórnia oferowała mu angaż do roli Lexa Luthora, a obecnie Todda Phillips widzi go w roli nowego Jokera.

  Mroczny, realistyczny i brutalny. Taki będzie film o Jokerze?

  Plany DC związane z kinowym uniwersum superbohaterów cały czas poddawane są pewnym modyfikacjom. Dopiero co dotarła do nas wiadomość, jakoby część powstających filmów miała istnieć niezależnie, a teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z jednym z nich.

  Oficjalne zdjęcie Jokera z Suicide Squad

  5. sierpnia 2016 zobaczymy go w akcji, ale dziś mały przedsmak. Jared Leto w roli Jokera prezentuje się co najmniej przerażająco. Reżyser Daid Ayer idzie kompletnie nową ścieżką z tą postacią, co nas akurat cieszy, bo nie chcemy kolejnego Heatha Ledgera (bo zwyczajnie niemożliwe jest go pobić!). W rozwinięciu newsa tweet ze zdjęciem!