Joss Whedon

  Joss Whedon sprawuje piecze nad nowymi historiami ze świata Firefly!

  Firefly, czyli serial Jossa Whedona, cały czas miał pod górkę - odcinki emitowano w zmienionej kolejności, zmieniano godziny emisji. Doprowadziło to do zdjęcia go z anteny przed końcem pierwszego sezonu i anulowania produkcji. Pod wpływem nacisków fanów wyemitowano brakujące, gotowe odcinki oraz nakręcono film pełnometrażowy, który domknął część wątków. To miał być koniec załogi Serenity.

  Nowy projekt Jossa Whedona


  Joss Whedon jest już zmęczony pisaniem i reżyserowaniem dla kogoś, chce powrócić do własnych projektów. I na SDCC 2015 zapowiedział swój pierwszy oryginalny projekt na kolejny rok. A jest to komiks, który odpowie (jak to ujął): Odpowiada na bardzo ważne wiktoriańskie pytanie: Dlaczego nie ma czegoś takiego jak kobiecy Batman?

  Zaiste bardzo ważne i nurtujące nas pytanie! W rozwinięciu newsa trochę szczegółów i większa wersja okładki. Komiks będzie się składał z sześciu części i zostanie wydany w przyszłym roku.

  Scena po napisach Avengers: Czas Ultrona


  ...według Jossa Whedona nie została nakręcona. I nie jest to ani żart, ani challenge do zaakceptowania. Reżyser stwierdził, że nie pobije sceny z shawarmą z pierwszej części, a że nie chce być wtórny, niczego nie zaplanował.

  Kevin Feige dodał, że możemy spodziewać się czegoś niewielkiego zaraz po rozpoczęciu napisów, ale nic poza tym. Stwierdził także dokumentnie, że Carol Danvers - Kapitan Marvel nie pojawi się w filmie, choć głośno było od plotek omawiających jej wystąpienie.

  No cóż, przynajmniej nie będziemy musieli czekać 10 minut w kinie na kilkusekundową scenkę.

  Whedon nie wyreżyseruje Infinity War


  Nie jest to wielki szok, i z jednej strony jest nam przykro (bo podoba nam się, co Joss zrobił do tej pory), ale z drugiej już nie możemy doczekać się jego oryginalnych projektów.

  Joss Whedon powiedział, że musi odpocząć i zdecydowanie nie może poświęcić kolejnych czterech lat wyłącznie na Marvela, ale zdecydowanie dalej chce być częścią tego świata (może konsultantem?). Reżyser chce jednak skupić się na własnej twórczości.

  To teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać z obawą na ogłoszenie nowego reżysera, który zastąpi bóstwo geeków.

  Drugi zwiastun Avengers: Czas Ultrona


  7 maja fani zaleją kina, by obejrzeć jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku Avengers: Czas Ultrona Jossa Whedona.

  A przed wami, drodzy czytelnicy, nowy zwiastun! Ale pamiętajcie, im więcej teraz zobaczycie, tym więcej szczegółów filmu poznacie. Czyli jak mówiła River Song: spoilers!

  Strony