Kevin Feige

Kevin Feige potwierdza prace nad "Eternals"

Marvel Studios przygotowuje się właśnie do prac nad ekranizacją "Eternals". Informację potwierdza sam prezes, Kevin Feige.

O potencjalnej ekranizacji "Eternals" mówiło się już od dawna. Komiksowa seria miałaby zostać zekranizowana na potrzeby Fazy IV Marvel Cinematic Universe. Jak się okazuje, plotki doczekały się potwierdzenia ze strony Kevina Feige. Informację taką podał portal The Wrap.

Spoiler: Kevin Feige o motywacjach Thanosa w Infinity War!

Kolejny spoiler z "Avengers: Infinity War" trafił do sieci za sprawą serwisu Entertainment Weekly. Tym razem dane nam było poznać, cóż takiego stoi za działaniami despotycznego Thanosa. Jak się okazuje, motyw ten będzie się różnił od tego, który znamy z komiksów. Ponownie ostrzegamy przed spoilerami.

Kogo czeka śmierć w Infinity War?

Szykowane już od jakiegoś czasu widowisko "Avengers: Infinity War" ma być największą produkcją, jaka do tej pory powstała w ramach Marvel Cinematic Universe. nic dziwnego, film będzie spinał w całość wszystkie trzy fazy i jednocześnie doprowadzi do spotkania na ekranie rekordowej, bo liczącej prawie siedemdziesiąt postaci, liczby bohaterów.

Scena po napisach Avengers: Czas Ultrona


...według Jossa Whedona nie została nakręcona. I nie jest to ani żart, ani challenge do zaakceptowania. Reżyser stwierdził, że nie pobije sceny z shawarmą z pierwszej części, a że nie chce być wtórny, niczego nie zaplanował.

Kevin Feige dodał, że możemy spodziewać się czegoś niewielkiego zaraz po rozpoczęciu napisów, ale nic poza tym. Stwierdził także dokumentnie, że Carol Danvers - Kapitan Marvel nie pojawi się w filmie, choć głośno było od plotek omawiających jej wystąpienie.

No cóż, przynajmniej nie będziemy musieli czekać 10 minut w kinie na kilkusekundową scenkę.